MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA: kościół św. Zygmunta, Słomczyn; źródło: zbiory własneMATKA BOŻA NIEUSTAJĄCEJ POMOCYLOGO PORTALU

Rzymskokatolicka Parafia
pod wezwaniem św. Zygmunta
05-507 Słomczyn
ul. Wiślana 85
dekanat konstanciński
m. i gm. Konstancin-Jeziorna
powiat Piaseczno

św. ZYGMUNT: kościół św. Zygmunta, Słomczyn; źródło: zbiory własneśw. ZYGMUNT: XIX w., feretron, kościół św. Zygmunta, Słomczyn; źródło: zbiory własne

LINK do Nu HTML Checker

BIAŁA KSIĘGA
Martyrologium duchowieństwa — Polska

XX w. (lata 1914 – 1989)

pełna lista

Wybierz pierwszą literę nazwiska:

#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0001ABRAHAMMaria (s. Maria Rolanda)19141945OrnetaRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0002ABRANTOWICZFabian18841946MoskwaRosjanieMarianin (MIC) [UGr.-Kat.]diecezja pińska
0003ABTStefan18981942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0004ADAMCZYKStanisław18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0005ADAMECKIJózef19121944KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0006ADAMETZAntonia (s. Corbiniana)18591945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0007ADAMSKIAntoni18781944ŁuniniecNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0008ADAMSKIIgnacy18771942WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0009ADAMSKILeon19041944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0010ADAMSKIWładysław18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0011ADAMUSWładysław19041945Katowice?Rosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0012AELTERMANNJan Paweł18761939Nowy WiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
0013AGOPSOWICZBogdan19081940KutyRosjaniekapłan diecezjalny [Orm.-Kat.]archidiecezja lwowska
0014AKREJĆMieczysław18841942BrasławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0015AKSMANJuliusz Felicjan18931942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0016AKTANAROWICZAntoni19021944SmołwyNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0017ALEKSANDROWICZAntoni18931940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0018ALEKSANDROWICZJózef18691943ZabłoćceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0019ALEXHelena (s. Maria Elżbieta)18731945JaworRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0020ALKERRyszard19171942(terytorium Rosji)RosjanieSalwatorianin (SDS) [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0021AMANKOWICZDominik18861941WidzeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0022AMBROZIAKJózefa18981954MichelinRosjanie / PolacySiostra Wspólnej Pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]
0023ANDREJCZUKPiotr18801941SamborRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0024ANDREKUSKonstanty18751937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0025ANDRIUŠKABenedykt18841951WierchnieuralskRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]
0026ANDRUSIEWICZWiktor1939WilnoLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0027ANDRYKAPiotr Paweł19011941(terytorium Rosji)RosjanieOrionista (FDP) [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0028ANDRZEJAKFranciszek19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0029ANDRZEJCZAKStanisław Kostka18961943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0030ANDRZEJEWSKIAdam Leon18801942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0031ANDRZEJEWSKIKazimierz19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0032ANGRICKRozalia (s. Maria Sabinella)18801945Lidzbark WarmińskiRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0033ANGRYKLudwik19121939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0034ANTONOWICZHenryk Benedykt19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0035ANTONOWICZIgnacy Tadeusz18901941KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0036ANTOSZJózef18831939SamborNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0037ANUSZKIEWICZJan (br. Damian)19191941KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0038APSZYNASPiotr18871942łagier TawdaŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0039ARASMUSAntoni18941939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0040ARCHUTOWSKIJózef18791944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0041ARCHUTOWSKIRoman18821943KL LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0042ARDANWłodzimierz18741942ZdyniaNiemcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0043ARENDZIKOWSKIAdam19001941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0044ARNOLDKrzysztof18921945GodzieszówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0045ARTKEBronisław Walerian18871942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0046ASSADOWSKAJadwiga1941WołkowyskNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
0047ASTNikodem18851943WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0048ASZEBERGPaweł18951933łagier AnzerŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
0049AUGUSTYNIAKJoachim18961917Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0050AUGUSTYNOWICZAleksander18901943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0051AULICHLeopold18861943KamieńNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0052AUTSCHMaria Cecylia (s. Angela Maria od Najświętszego Serca Pana Jezusa)19001944KL AuschwitzNiemcyTrynitarka z Valence (CSST) [Rz.-Kat.]
0053AWGŁOPiotr18611937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0054BABARSKISzymon18671919WinnicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0055BAGDZIŃSKIMieczysław19131940las KomornickiNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0056BAGIŃSKAZofia (s. Teresa)19151944WarszawaNiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0057BAGSIKPiotr18821916VerdunAlianciSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0058BAJAKFeliks18841944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0059BAJEROWICZWojciech Stanisław18821944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0060BAJEWSKIJan Eugeniusz (o. Antonin)19151941KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0061BAJKIEWICZPiotr18981940Janów LubelskiRosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0062BAJKOAntoni18961944ChełmNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0063BAJKOJózef18901943lasek LipiczańskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0064BAJRAKWłodzimierz (o. Witalis)19071946DrohobyczRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0065BAKMichał18911943Wielkie PoleNiemcy / Ukraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0066BAKIERAJan Feliks18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0067BALCAREKJózef19121946UstrońNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0068BALCEROWSKIMichał18781941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0069BALCERZAKFeliks18771942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0070BALCERZAKKazimierz Antoni18801943BiałystokNiemcySługa Maryi (SMI) [Rz.-Kat.]
0071BALČIUSWalenty19071941PusnėRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
0072BALČIŪNASWładysław18871948WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
0073BALLESTREM vonMonika (s. Gabrielis)19051945KietrzRosjanieFranciszkanka Misjonarka (FMM) [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0074BALSYSWacław19051941BartnikiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0075BALTRIMASStanisław Edward18891941SmėlynėRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0076BALULWincenty18741944PiasecznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0077BALZERKonrad19061946TworkówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0078BAŁAHURAKWłodzimierz (bp Grzegorz)19091965KorkinoRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0079BAŁUTAntoni (o. Roman)18891941LwówRosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
0080BANASZAKJózef19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0081BANDERAAndrzej18821941KijówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0082BANSZELKarol18901941LwówRosjaniepastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
0083BARABASZJan Nepomucen18731941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0084BARADYNJózef19111943lasek LipiczańskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0085BARANApolonia (s. Bonfilia)18881954GostyńRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0086BARANKarol18821943StężarzyceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0087BARANKarol18821918KrasiłówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0088BARANOWSKIEdward19071939Wola CyrusowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0089BARANOWSKILeonard18751930TogurRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0090BARANOWSKIPiotr18821937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0091BARANYKSeweryn18891941DrohobyczRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0092BARAŃSKIPaweł Ambroży18851942KL DachauNiemcyDuchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
0093BARDAJózefa1944Mszana DolnaSłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
0094BARDELJózef18841941BiegoniceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0095BARDIŠAUSKASJózef18981951CzunaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0096BAREJKAKatarzyna (s. Gertruda)18961944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
0097BARGLeontyna (s. Blanka)18981941Czarny LasNiemcy / UkraińcyUrszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0098BARGIELSKIAdam19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0099BARNAŚAlbin Stanisław19041944SzutowaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0100BARRARoman18901939IL ResminNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0101BARSKILudwik18801942CiepielówNiemcy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0102BARTCZAKWładysław (br. Teodor)18911941NiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0103BARTECKIJózef19041944GarnekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0104BARTEKFranciszek18811914Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0105BARTKIEWICZBronisław19071943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0106BARTKOWSKIJuliusz18641939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0107BARTOSIEWICZHenryk19161939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0108BARTOSIKLudwik (o. Pius Maria)19091941KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0109BARTOSZAnastazja (s. Izmaela)18781944JagielnicaUkraińcySłużebniczka Starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0110BARTOSZCzesław19091942Stara SłupiaNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0111BARTOSZStanisław19171945BrzeskoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0112BARTSCHAntoni Paweł19011950GranseeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
0113BARTSCHJózef19031945Iława PruskaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0114BARTUSZEKJózef19081942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0115BARTUZITadeusz19071941KL SoldauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0116BARYŁAAntonina (s. Prudencja)19091944WarszawaNiemcyBenedyktynka Samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
0117BARYŁAJadwiga (s. Maria Diomira)18961945BerlinAlianciMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
0118BASNER(s. Silesia)1945(terytorium Rosji)RosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0119BATKOAleksander18891941WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0120BAUMGARTFeliks18931939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0121BAUMGARTFranciszek19061939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0122BAUŽYSZenon19071947łagier SiewWostŁag-KołymaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
0123BAZEWICZBolesław18991942Nowe ŚwięcianyLitwinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0124BAZYLUKJakub (mnich Ignacy)18651942JabłecznaNiemcymnich [Praw.]
0125BĄCZEKJan18811942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0126BĄCZKOWSKIBernard18841939IgłyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0127BĄCZKOWSKIFranciszek18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0128BĄCZKOWSKITadeusz18771940BykowniaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0129BĄKJan18821942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0130BĄKJan Chrzciciel18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0131BEDERSKIBronisław19021941KL DachauNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0132BEDNARKIEWICZStanisław18791941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0133BEDNARSKIStanisław Józef18961942KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0134BEDNARZAgnieszka (s. Abudancja)18831956AlwerniaRosjanie / PolacyMniszka Benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
0135BEDNARZFranciszek (br. Jozafat)18661944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0136BEDNARZMarianna19131944WarszawaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
0137BEHRJózefa (s. Gloriosa)18721956KobylinRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0138BEHRENDTJózef19071945(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0139BEINORAVIČIUSBolesław18831951WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0140BEKERSEdward18941941OkraRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0141BELCZEWSKIWiktor Bernard19121939Starogard GdańskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0142BELONZdzisław Antoni19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0143BEŁCZYKStanisław (br. Franciszek)18781943BiałystokNiemcySługa Maryi (SMI) [Rz.-Kat.]
0144BENDLJarosław19131943KL AuschwitzNiemcypastor [CČSH]
0145BENOITKamila18681944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0146BEREKAntoni18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0147BERENTLeopold Edward18751942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0148BEREZOWSKIJózef1887Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0149BEREZOWSKIRoman Jarosław Tomasz18741914IL TalerhofAustriacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0150BERGBruno (br. Haldemarus)19091943Morze BismarckaJapończycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0151BERNATOWSKIJózef19091945WaltropAliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0152BERNHEIMWolfgang (br. Paweł)19231942KL AuschwitzNiemcyBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
0153BERTELCzesław19141939las Mniszek - GrupaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0154BESEKIRSKAJAElżbieta1886RosjanieSiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
0155BESSLERLeopold18921916Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0156BESZTA-BOROWSKIAntoni18801943las PilickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0157BEYERAdolf19091945IgławaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0158BĘDKOWSKIKazimierz19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0159BĘTKOWSKIFranciszek18811944ŻulinUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0160BIALIKWincenty18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0161BIALIKIEWICZKarol18801939LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0162BIAŁAAnna (s. Adolfina)19071939WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
0163BIAŁASPaweł Józef18761942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0164BIAŁASIKStanisław (br. Łucjan)19151939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0165BIAŁCZYKWładysław19121939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0166BIAŁECKIEdmund Hubert19021944Piotrków TrybunalskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0167BIAŁEKWładysław18921943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0168BIAŁKAFlorian19181940KL Gusen INiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0169BIAŁKOWSKIStefan19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0170BIAŁYJulian Józef18611941RypinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0171BIAŁYWładysław18821940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0172BIDAOlga (s. Olimpia)19031952CharskRosjanieJózefitka Unitka (CSSJ) [UGr.-Kat.]
0173BIEDERMANNAlfred (br. Feliks)19101944k. GrominaNiemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0174BIEDRZYCKIStanisław (br. Kleofas)19121939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0175BIEGALSKALudwika1944OknoUkraińcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0176BIEGAŃSKIAntoni M.19001944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0177BIEGAŃSKIKazimierz19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0178BIEGUSJózef (o. Wiktor)18931939LwówNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0179BIELAWSKIJózef1885łagier KrasŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0180BIELEŃAntoni18801939GrudziądzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0181BIELIŃSKIJózef19071944WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]
0182BIELIŃSKIWacław19031941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0183BIELOWSKIJózef18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0184BIEŁOHOŁOWYJózef18831928MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0185BIENIASWładysław19051943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0186BIENIECKIJózef18751937KemerowoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0187BIENIOSSEKJózef18801945GogolinRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0188BIEŃKOPiotr18811943CzortkówNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0189BIEŃKOWSKIJan19101939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0190BIERNACKIFeliks19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0191BIERNATWojciech19011942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0192BIERZYŃSKIJózef18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0193BIKEmanuel (o. Karol)18871941NewtyleNiemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0194BIKSAKlara (s. Honoria)18931945WrocławRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0195BIKSZYSJan18701918LandskoronaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0196BILAKIEWICZAleksander18721938łagier KemŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]
0197BILIŃSKIWładysław19101943między Litiatynem a KotowemUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0198BILITEWSKIPaweł19031945łagier w górach UralRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0199BIŁYJSzczepan18891946KniażołukaRosjanie / Ukraińcykapłan [Praw.]eparchia przemyska
0200BIŁYKAleksander18921945BrzuskaPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0201BINEKSylwester18721941WarszawaNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0202BINEKWalerian19131940SieradzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0203BINIEWICZJan18991942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0204BINKIEWICZMaksymilian19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0205BINNEBESELBrunon19021944Brandenburg an der HavelNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
0206BIŃKOWSKIFeliks Szczęsny18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0207BIŃKOWSKIJan18671941KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0208BIŃKOWSKIJózef19021942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0209BIOLYPiotr18791942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja litomierzycka
0210BIRALudwik18771939StrzyżówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0211BIRNIKPaweł18891919HomelRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0212BIRXGerhard19041945Hraničné PetroviceRosjanieKamilianin (MI) [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0213BISTRAMJan19101939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0214BLACHNICKIFranciszek19211987CarlsbergRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0215BLAJERBłażej18851939Wielka PiaśnicaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0216BLECHMANBolesław18761938WładykaukazRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0217BLESKEJan18841945(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
0218BLICHARSKIHenryk19011942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0219BLIZIŃSKIWacław18701944CzęstochowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0220BLUDAUBrunon18901945łagier w górach UralRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0221BLUDAUPaweł19131943ArmiańskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0222BLUMOWICZJan18881938SymferopolRosjaniekapłan [Praw.]
0223BŁACHNOPiotr (br. Atanazy)19001944DzisnaNiemcy / RosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
0224BŁASZCZAKLeon19301982CielętnikiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0225BŁAŻEJEWSKITeodor18731942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0226BŁAŻEWSKIIgnacy19061939Wielka PiaśnicaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0227BŁĄDZIŃSKIWładysław19081945KL Bergen-BelsenNiemcyMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0228BŁĘDZKIFranciszek18771939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0229BŁOCIŃSKAAnna (s. Jukundyna)18711944NiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
0230BŁOŃSKIWłodzimierz19001942KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0231BOBERAleksander1944Perespakapłan [Praw.]prawosławna diecezja chełmsko-podlaska
0232BOBICZIldefons18901944IwieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0233BOBIŃSKIWładysław18821940PotworówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0234BOBOTEKPaweł18721939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0235BOBRITZKIKlemens19111944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0236BOCHENEKPiotr19111942KL AuschwitzNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0237BOCIANWładysław18991940RuryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0238BOCKGilbert18981945na trasie Wystruć - UralRosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0239BOCKTeresa Krystyna Maria Klementyna (s. Charitas)19091942KL AuschwitzNiemcySiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
0240BODNARAleksander18891941PrzemyślanyRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0241BODZIANOWSKIFeliks18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0242BOECHNIGHJan (br. Gotfryd)19011945NysaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0243BOGACZAgnieszka (s. Agnieszka)18951944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
0244BOGACZStefan (br. Stefan)19171944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0245BOGACZWojciech18741944KL Groß-RosenNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0246BOGDANOWICZ de ROSCOAdam Henryk18981941LwówRosjaniekapłan diecezjalny [Orm.-Kat.]ormiańskokatolicka archidiecezja lwowska
0247BOGDAŃSKIJan18831939WolaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0248BOGUCKIFranciszek19031941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0249BOGUCKIKarol18681942łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0250BOGUCKIStanisław19171942SzakpakRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
0251BOGUSZGrzegorz1944HoruckoNiemcy / Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0252BOGUSZSzczepan (br. Feliks)19001942KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0253BOHATKIEWICZMieczysław19041942las BorekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0254BOHATYROWICZMaria (s. Maria Symplicjanna)18921944WarszawaNiemcyWizytka (VSM) [Rz.-Kat.]
0255BOJAKOWSKIStanisław (br. Andrzej)18971941CzortkówRosjanie / ŻydziDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0256BOJARCZAKJan Stanisław19051941Kamieniec PodolskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0257BOJDOŁFranciszek19051942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0258BOJUŁKABronisław Franciszek18951939GrudziądzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0259BOKFranciszek18821939las Mniszek - GrupaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0260BOLTFeliks18641940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0261BOLZMaria (s. Maria Generosa)19021945OlsztynRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0262BOMBICKIGustaw Jan18831942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0263BOOKWilhelm19011945(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
0264BORCZUKJan (br. Antoni)18831942TA HartheimNiemcyAlbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
0265BORECKIStanisław18911938ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0266BORKFranciszek Antoni18881939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0267BORKEMLudwika (s. Antonina)18771944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
0268BORKOWSKAAmelia (s. Witolda)19031944JagielnicaUkraińcySłużebniczka Starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0269BORKOWSKAAnzelma18991939Aleksandrów KujawskiNiemcySercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]
0270BORKOWSKAEugenia19031942KL AuschwitzNiemcyKlaryska (OSC) [Rz.-Kat.]
0271BORKOWSKAFranciszka (s. Wincenta)18851944WarszawaNiemcyFranciszkanka od Cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
0272BORKOWSKIMarian (br. Walery Maria)19111942KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0273BORKOWSKIPaweł19071940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0274BORNIŃSKIStanisław19081940KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0275BORONOWSKIJan (o. Gothard)19091944OtopeniRumuniFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0276BOROWCZYKFlorian19171944Fryburg BryzgowijskiAlianciMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0277BOROWIKJan18771937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0278BOROWIKPaulina (s. Maria Felicyta)19051943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
0279BOROWSKIAlfons18921943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0280BOROWSKILeon18791939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0281BOROWSKITeodor18771939WolaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0282BOROWSKIWitalis19071943BuchwałowoNiemcykapłan [Praw.]
0283BORRELJan (o. od Wcielenia)18671943LubieszówUkraińcyPijar (SP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0284BORSUKTomasz (o. Witalis)19191944BieńkowceUkraińcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0285BORUCKI1939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0286BORUSEWICZWincenty18871946WilnoRosjaniebiskup [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
0287BORYCKIFilip1943Drańcza PolskaUkraińcykapłan [Praw.]
0288BORYŃSKIHenryk19101953BradfordRosjanie / Polacy (?)Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
0289BORYSIAKJan19141939Wielka PiaśnicaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0290BORYSIUKJan Kazimierz18881953łagier OmŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0291BORYSOWICZEmeryk Kazimierz18931920LipskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0292BORZAKOWSKIAleksander (abp Agapit)18601937PawłodarRosjaniearcybiskup [Praw.]prawosławna eparchia kalinińsko-kaszyńska
0293BORZYSZKOWSKIJózef18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0294BOŘEK-DOHALSKÝAntonin18891942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja praska
0295BOSAKMarcin18891941MariampolUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0296BOSIACKAFranciszka (s. Anna)18991945ZakopaneNiemcy / RosjanieUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0297BOUZWacław Aleś18981943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja czeskobudziejowicka
0298BÖHMFranciszek18801945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kolońska
0299BÖHME(s. Lioba)1945WrocławRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0300BÖNIGHenryk19091945RiesaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0301BÖNIGKAgata Eufemia (s. Maria Adelgarda)19001945KętrzynRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0302BRAJCZEWSKIBolesław18841941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0303BRANDYSEdward Paweł19091945BielskoNiemcy / RosjanieLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0304BRANDYSHubert19151945WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0305BRATKOWSKAZofiaRosjanieSłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
0306BRAUNSCHWEIGAntoni19211944WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0307BRAWERStanisław18861941MachnówkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0308BREHMWilhelm19071945Biskupiec ReszelskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0309BREJSKIJan Kazimierz18921939ŁopatkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0310BRENDANOWICZAdamRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0311BRĘCZEWSKILeon19061939BielawyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0312BRIERJózef18881945KolnicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0313BROCKIAntoni18851939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0314BROCKIAntoni19121944(terytorium Włoch)Niemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0315BRODACzesław18851940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0316BRODAKarol19081944KL MauthausenNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0317BRODOWSKIJan19101939Wielka PiaśnicaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0318BRODZIKMarianna (s. Klara)18661941KL Pomiechówek Fort IIINiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0319BROJEKJulia (s. Natalia)18991939ŁaskarzewNiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0320BROKSAlojzy18981943KL NeuengammeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0321BROMIRSKIWładysław18791941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0322BROMMERKarol19111945Zimnice WielkieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0323BRONIARCZYKJan Klemens19041940LądNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0324BRONIKOWSKAHenryka18751945CzerwonogródUkraińcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0325BRONISZJan Chryzostom18671939między Kutnem a WarszawąNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0326BROSZKIEWICZAleksander18761941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0327BRÓDKAMarcela18791939DębicaNiemcySłużebniczka Dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]
0328BRUDNICKIAleksander18921945KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0329BRUDNICKITeodozjusz18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0330BRUNGinter18821945OzimekRosjaniepastor [Lut.]
0331BRUSKIJan18831942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0332BRYCZKOWSKIBolesław19091942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0333BRYDACKILudwik18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0334BRYDYCKIJan18721937Kamieniec PodolskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0335BRYGMANAlojzy (br. Hilary)19131939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0336BRYJAFranciszek19101942TA HartheimNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0337BRYLJan18821942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0338BRYLIŃSKIBogumił19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0339BRYŁOWSKIJan18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0340BRYNDZA-NACKIWojciech Dionizy18711943Tomaszów MazowieckiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0341BRYŃCZAKMateusz18641936TomskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0342BRZĄKAŁAWiktor19041940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0343BRZEZIECKIJan19131942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0344BRZEZIKIgnacy19021942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcyOrionista (FDP) [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0345BRZEZIŃSKIAleksander18781941SieradzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0346BRZEZIŃSKIPaweł19071940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0347BRZEZIŃSKIRomuald18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0348BRZOZOWSKIHieronim19151944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0349BRZOZOWSKIJan19091944DL 121 PruszkówNiemcy / RosjanieMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0350BRZOZOWSKIStanisław Kostka19091942KL DachauNiemcykapłan [St.-Kat.]
0351BRZÓSKABogdan19101943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0352BRZÓSKAJadwiga18951943KL AuschwitzNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0353BRZÓSKOWSKIWładysław19041939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0354BRZUSKIHenryk18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0355BRZUSZCZYŃSKIHenryk Lucjan18881942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0356BRZYCKIWit Modest18871954KrakówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0357BUCHWALDWładysław18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0358BUCZYŃSKIJózef18911941LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0359BUDKANicetas18771949łagier KarŁagRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0360BUDKIEWICZJan19021943StanisławówNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0361BUDKIEWICZKonstanty Romuald18671923MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0362BUDNIKOWSKITeodor18971942KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0363BUDRYSFranciszek18821937UfaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0364BUDRYSJan18811919JakubowoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0365BUDZIŃSKIFranciszek18911937SmoleńskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0366BUDZISZIgnacy19111939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0367BUGAJMieczysław (o. Wawrzyniec)19131941las BiałuckiNiemcyPasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
0368BUGIERAKonstanty18801941Hołowiecko GórneRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0369BUHLJan18931945(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
0370BUHLPaweł19021944(terytorium Chin)JapończycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0371BUJALSKICyryl18871919CzerczeRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0372BUJAREmanuel18931918Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0373BUJARJózef18821943LidaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0374BUJARAJan18771939WełnowiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0375BUJARAJan Maciej18691945PrudnikBonifrater (OH) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0376BUJARAKarol19041945JanuszkowiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0377BUJNOWSKILeon18911942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0378BUKLAREWICZMichał18841919Bigusowo/WopytnajaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wileńska
0379BUKOLTAugustyn18731939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0380BUKOWSKILeopold18941945KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0381BUKOWYStanisław19101942KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0382BULLAErhard19131945łagier-szpital 1/o7 CzelabińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0383BULOWSKIMichał Franciszek18911956Nur-SułtanRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0384BUŁAWSKIMieczysław18851949KosztowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0385BUŁKOWSKIJan18721940ŁódźNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0386BURAKBronisław Jan (br. Elizeusz Maria)19111944Stalag XI A AltengrabowNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0387BURAKMarek18791943ŚwisłoczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0388BURAKOWSKIJózef18991941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0389BURAWSKIFranciszek19141940SierpcNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0390BURCZYKBronisław19081939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0391BURCZYKFeliks19121940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0392BURCZYKWilhelm1913Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0393BURDYNBernard19061939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0394BURNEIKAJan19011956łagier OzierŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
0395BURSCHEEdmund18811940KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
0396BURSCHEJuliusz18621942BerlinNiemcybiskup (superintendent generalny) [Ew.-Aug.]
0397BURZYFranciszek (br. Erwin)19101945Franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0398BURZYŃSKITadeusz19141944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0399BURZYŃSKIWładysław19161939SokulRosjanie / UkraińcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0400BUSSKazimierz18851939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0401BUSZTAAntoni (o. Szymon)19071942KL DachauNiemcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
0402BUTEIKISSeweryn19111942KownoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
0403BUTKIEWICZBronisław18921942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0404BUTYNIECKalikst18891921KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0405BUŻYCKIMichał18621937WitebskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0406BYKOWSKIJózef18771939RożniatyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0407BYRECKISzymon19111945KL Natzweiler-StruthofNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0408BYTOFPiotr18941940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0409BYTOŃSKIFeliks19121943QuenzaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0410CABANStefan19151941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0411CAGJózef19121945AL GablonzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0412CAKULMichał18851937ButowoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0413CALJózef19111943KL DachauNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0414CAŁKAAlojzy18741944Nowe RybieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0415CAŁKAKazimierz Franciszek19091942KL DachauNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0416CAŁKAWojciech18961939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0417CAPAleksander18881944KL Groß-RosenNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0418CĄKAŁAEdward19101941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0419CEBROWSKIAugustyn Klemens18881944CzerepinPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0420CEBROWSKIWiktor19041944łagier WorkutŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0421CEBULAJózef19021941KL MauthausenNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0422CEDROJan18851944WarszawaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0423CEGIELTadeusz18801941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0424CEGIELSKIJanRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0425CEGIELSKIWładysław18791942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0426CEHELSKIMikołaj Sawa Jozafat18961951łagier DubrawŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0427CELIŃSKIWincenty19111942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0428CEPIELKarol19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0429CEPURSKIJan18871941Milatyn NowyNiemcy / RosjanieLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0430CERPENTOHieronim18881938KrasnojarskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0431CESARZJan18801942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0432CHABERKOWSKIStefan18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0433CHABOWSKIWincenty18721942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0434CHABROWSKITadeusz19091941łagier UnżŁagRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0435CHACIŃSKIFranciszek19151939Małe CzysteNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0436CHAMCZUKGrzegorz18851946łagier KarŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0437CHARCZUKBazyli19131941KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0438CHARSZEWSKIIgnacy18691940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0439CHARTLIŃSKIIgnacy18661939DziałoszynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0440CHILOMERJózef18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0441CHŁOPECKIRomuald18751943KL LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0442CHMIELEWSKIJan Paweł18891945Klebark WielkiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0443CHMIELEWSKIJózef19061941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0444CHMIELIŃSKIJan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0445CHMIELNICKIZygmunt18911944KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0446CHMURAStanisław (o. Aleksander)18801939LwówRosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
0447CHMUROWICZJózef18891940k. ArchangielskaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0448CHMUROWICZJózef18621933PrzybyszówkaPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0449CHODAKOWSKAMaria19241944WarszawaNiemcyBenedyktynka Samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
0450CHODKOWSKAWanda Maria (s. Ancilla od Woli Bożej)19051944WarszawaNiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0451CHODNIEWICZPaweł18811949HarbinChińczycy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0452CHODURAJan18991940OigniesNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0453CHODZIŃSKIJózef19041943KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0454CHOINAZofia19061939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0455CHOJNACKIHieronim (br. Fidelis)19061942KL DachauNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0456CHOJNACKIJan19071944Ochotnica DolnaRosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0457CHOJNACKIKazimierz19041939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0458CHOJNACKIWładysław19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0459CHOJNOWSKITeofil Euzebiusz18801941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0460CHOMAEdward Antoni18891940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0461CHOMICZPaweł18931942Sankt PetersburgRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0462CHOMICZEWSKIStanisław19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0463CHOMYŃRoman (o. Rafał)19071944LipaRosjanieStudyta (MSU) [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0464CHOMYSZYNGrzegorz18671945KijówRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0465CHOROSZYŃSKIBolesław18701942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0466CHRABĄSZCZJan19061942JakkabagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0467CHRAPLAKarol Jan19051942KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0468CHROBOTJózefa (s. Maria Kanuta od Pana Jezusa w Ogrójcu)18961943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
0469CHRÓŚCICKILeon18841941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0470CHRZANJan Nepomucen18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0471CHUDYLeon19061941SarnyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0472CHUDZIKKazimierz (br. Kasjan Maria)19081945NiepokalanówRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0473CHUDZIŃSKIJerzy18851939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0474CHWALKOJózef19061945BrańskPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0475CHWASTYKMichał18961944TarnopolNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0476CHWIEĆKOLucjan18891944StołpceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0477CHWIŁOWICZAureliusz18731942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0478CHWIŁOWICZMarian18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0479CHWIŁOWICZMieczysław18921940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0480CHWOŁKAJadwiga (s. Bonifacja)19031943NiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
0481CHYCZEWSKIJózef18991942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0482CHYLARECKIStanisław18841940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0483CHYLIŃSKIGracjan18781939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0484CHYLIŃSKIHenryk19131939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0485CHYŁAFranciszek19161939KopytkowoNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0486CHYŁKOWSKILudwik18641939ŁódźNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0487CHYTROŚMarianna Katarzyna (s. Serafina)18981955AlwerniaRosjanie / PolacyMniszka Benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
0488CHYTROŚZofia (s. Antonia)19101956AlwerniaRosjanie / PolacyMniszka Benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
0489CIĄPAŁAJan19061941KałuszUkraińcyOrionista (FDP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0490CIĄŻYŃSKIStanisław18891942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0491CIBOROWSKITadeusz18851940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0492CICHOCKIFerdynand Jan18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0493CICHOCKITeodor1943NowostawUkraińcykapłan [Praw.]
0494CICHOWICZMikołaj18951940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0495CICHOWSKIWładysław18791940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0496CIECHORSKIAlojzy18861944Sokołów PodlaskiRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0497CIECIERSKIKazimierz19071944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0498CIECIUCHOWSKIBolesław19031943PrudziszkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0499CIECIUCHOWSKIJózef19071939Krzeczkowo-Nowe BieńkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
0500CIEMNIAKLudwik18901940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0501CIENCIAŁALudwik19111945PrzemyślRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0502CIERPKAHelena (s. Maria Gwidona od Miłosierdzia Bożego)19001943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
0503CIESIELCZYKHenryk19031942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0504CIESIELSKIFranciszek19241944Wiśniowiec NowyUkraińcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0505CIESIELSKIWładysław Antoni18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0506CIESIOŁKIEWICZRoman19061944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0507CIESZYŃSKINikodem Lubomir18861942RawiczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0508CIEŚLAFeliks19071940Kuropaty-MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0509CIEŚLAStanisław19111953Krynica ZdrójRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0510CIEŚLAKAntonina (s. Barbara)19071944WarszawaNiemcyFranciszkanka od Cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
0511CIEŚLIKStanisław18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0512CIEŚLIKZygmunt19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0513CIKOTOAndrzej18911952łagier OzierŁagRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0514CIMASZKIEWICZJulian18901941WilejkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0515CIMIŃSKIJerzy Jan19151943WołkowyjeUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0516CISAMarta (s. Melisia)19111945BerlinAlianciMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
0517CISEKJózef19101944DL 121 PruszkówNiemcy / RosjanieMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0518CISZAKBolesław18921942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0519CISZKIEWICZAleksander18921942las HajkiNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0520CISZOWSKIStanisław19091943WilnoNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0521CNOTAKryspina Waleria1944UkraińcySłużebniczka Dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0522CODROJózef19121939PaterekNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0523COFTACzesław19101944AL Posen-LenzingenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0524CUDNIKStanisław18941941na drodze Mińsk - CzerwieńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0525CUDOKJan (br. Szczepan)19001945Franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0526CYBULEWICZStanisław18621937UłłaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
0527CYBULSKIFranciszek18851943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0528CYBULSKIStanisław19021940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0529CYRANKOWSKAKlara (s. Franciszka)18711944WarszawaNiemcyFranciszkanka od Cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
0530CYRANKOWSKIJan19071939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0531CYREKJózef19041940KL AuschwitzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0532CZABANAleksander Teodor18961940łagier UchtIżemŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0533CZADERNAJózef18891941KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0534CZAJKOWSKAMaria18921939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0535CZAJKOWSKIMarian19031942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0536CZAJKOWSKITadeusz19121941KL DachauNiemcy
0537CZAJKOWSKITeofil18831947łagier WorkutŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0538CZAKISaturnin18751940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0539CZAMARSKIAntoni18791939Huta KrzeszowskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0540CZAPCZYKHenryk18981942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0541CZAPIEWSKIJózef Leonard18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0542CZAPIEWSKIKonrad (br. Konrad)19141939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0543CZAPLAJan19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0544CZAPLEWSKIJan Brunon18751940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0545CZAPLICKITomasz18781939TrzebiniaNiemcy / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0546CZAPLIŃSKIFranciszek Władysław18991939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0547CZAPŁOWSKIPaweł18961943ŻodziszkiNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0548CZAPSKIRyszard Tadeusz18741942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0549CZARNECKIAntoni19151945Brake/BielefeldAliancikleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0550CZARNECKIFranciszek19091943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0551CZARNECKIJózef18901941na drodze Trzeszczany Pierwsze - NieledewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0552CZARNECKIWincenty18761942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0553CZARNIKWawrzyniec18871919DemniaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0554CZARTORYSKIJan Chrzciciel Franciszek (o. Michał)18971944WarszawaNiemcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
0555CZECHOŃSKIWacław18821943FajsławicePolacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0556CZECHOWICZJózef (o. Kasjan)19121943KowelUkraińcyKapucyn (OFMCap) [UGr.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0557CZECHOWICZKonstanty18471915PrzemyślRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0558CZECHOWSKIIgnacy18771941StrzelnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0559CZECHOWSKIStefan18841954łagier DubrawŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0560CZEKALLATeofil18791945ChełmskoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
0561CZEKALSKAMichalina (s. Dominika)18911956GostyńRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0562CZEMERAJDAJózef19031940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0563CZEMERYŃSKIJarosław19041941LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0564CZEMPIELJózef Mateusz18831942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0565CZEMPLIKIgnacy18901939MichałówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0566CZERWIŃSKI1943KowelUkraińcykapłan [Praw.]
0567CZERWIŃSKIAntoni18811938WładykaukazRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
0568CZERWIŃSKIWincenty19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0569CZERWONKAMarcin (br. Reginald)18571941CzortkówRosjanie / ŻydziDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0570CZESZEWSKAJoanna Helena18791943KL AuschwitzNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0571CZESZEWSKIAntoni18901940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0572CZEWERYŃSKISzczepan19081945na trasie Drohobycz – LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0573CZOGAŁAIgnacy19081939las Mniszek - GrupaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0574CZOSNEKPiotr (o. Bartłomiej)19111944BołszowceUkraińcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0575CZUBABłażej18891944Dołha WojniłowskaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0576CZUBATYWłodzimierz18951949łagier WorkutŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
0577CZUBEKJózef18831945Jabłonowo PomorskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0578CZUBINFranciszek19041943KrzeczówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0579CZUDEKJózef18831941KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0580CZURKOJózef Kazimierz19061941ŁuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0581CZWACZKAAntoni Józef19031939Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0582CZWÓJDZIŃSKILeon19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0583CZYBIRKrzysztof18881942WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0584CZYMEKKarol19161939WarszawaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0585CZYRSKIFranciszek18821937HomelRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0586CZYŻEWSKIAlfons18971953KraśneRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0587CZYŻEWSKIWincenty18561918SokolnikiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0588CZYŻYCKIJulian19111942KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0589ĆWIEJKOWSKIStanisław Kostka18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0590ČEPULISBernard18911953łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0591ČIHALJan18941942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja brneńska
0592ČIPLYSKazimierz18971950IrkuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0593DABRILAJustyn19051941BartnikiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0594DACHTERAFranciszek19101944KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0595DADACZYŃSKIRoman Józef18891940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0596DAHLKEFranciszek Ksawery18831942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0597DALECIŃSKIAntoni19081939DrzewicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0598DALECKIMichał18841942SkrzydlewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0599DAMAFeliks19081939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0600DAMBRAUSKASWacław18781941KurszanyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
0601DAMIJONAITISJan19011951łagier SolikamŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
0602DANECKIJózef19131939JaworznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0603DANIŁKOWJan19101941DrohobyczRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0604DAŃKOWSKIPiotr Edward19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0605DARDZIŃSKIAleksander (o. Cyryl)19071944KL Pomiechówek Fort IIINiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0606DARDZIŃSKIRajmund19151944WarszawaNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0607DAUGĖLAJan19091941StirniaiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
0608DAUKANTASKonstanty18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja szawelska
0609DĄBROWSKAHelena18921943KL AuschwitzNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0610DĄBROWSKI1939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0611DĄBROWSKIAntoni18961947KownoRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0612DĄBROWSKIAntoni Rafał19101945na trasie Warszawa - LublinRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0613DĄBROWSKIBolesław19011939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0614DĄBROWSKIJakub18621939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0615DĄBROWSKIKazimierz19021942KL KołdyczewoNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0616DĄBROWSKILudwik19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0617DĄBROWSKIMichał19051942KostopolNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0618DĄBROWSKIPiotr18891942TA HartheimNiemcykapłan [Marj.]
0619DĄBROWSKIStefan18751945ŻytowieckoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0620DĄBSKIZbigniew19211944WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0621DEJAAlojzy18931939WolaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0622DEKOWSKIFranciszek18771941PłużnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0623DELEWSKIBolesław19111939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0624DEMBCZYKSylwan18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0625DEMBIŃSKIAntoni18671942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0626DEMBIŃSKIJulian18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0627DEMBIŃSKIRoman18761940BrodnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0628DEMBOWSKIKazimierz Marian Antoni19121942TA HartheimNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0629DEMBSKINorbert19001939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0630DEMCZAKHubert18811945OtmętRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0631DEMIAŃCZUKJan18651945SkopówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0632DEMSKIWładysław18841940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0633DEMUROWStefan18711938BakuRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Apostolska Administracja Tyflisu i Gruzji
0634DEPERASWilhelm (o. Wacław)19151945Rawa MazowieckaRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0635DERCZWładysław19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0636DERKACZEWSKAStanisława (s. Rafała)19041943NL SchmückertNiemcyPasterka (CSDP) [Rz.-Kat.]
0637DESZCZWładysław19151941BiegoniceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0638DETKENSEdward18851942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0639DETTLAFFJan Franciszek19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0640DEYMERMaria (s. Dolores od Ducha Świętego)19151944WarszawaNiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0641DĘBICKIEugeniusz19181942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0642DĘBICKIRomuald18981944MstyczówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0643DIAKBazyli19021960Smogorzów WielkiPolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0644DIDŽIOKASWładysław19121944łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
0645DIERNOWAnatol (abp Abrahamiusz)18741939łagier w górach UralRosjaniearcybiskup [Praw.]prawosławna eparchia wiacka
0646DIRVELĖAntoni (o. Augustyn)19011948łagier SiewPeczŁagRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
0647DITTRICHJan18791945WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0648DLABOGAPaweł19201942KrzemieńczukNiemcykleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0649DŁUGOSZFranciszek18741940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0650DMOCHOWSKIPiotr Julian18651941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0651DMOWSKAMaria Czesława19021944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0652DOBERSCHÜTZHubert19131944TallinnNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0653DOBIASZIgnacy18801941KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0654DOBOSZAntoni19051945KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0655DOBRIAŃSKIMikołaj18901941łagier KarŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0656DOBRIAŃSKI-NICEWICZMikołaj18681944DąbrowicaRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0657DOBROWOLSKIBronisław19111943KL Pomiechówek Fort IIINiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0658DOBROWOLSKIStefan18991943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0659DOBRZAŃSKIStanisław19051943OstrówkiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0660DOERINGAleksander19111940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0661DOERINGJan18731939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0662DOKUPILRozalia (s. Symphorosa)18801945KochanowiceRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
0663DOLATAJan19111945PrzemyślRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0664DOLEŻALFerdynand19231944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0665DOLIŃSKITadeusz18801944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0666DOŁŻYKPaweł18711943lasek Balewicze-Bródek-JankowiczeNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0667DOMACHOWSKICzesław18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0668DOMACHOWSKIJózef18761940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0669DOMAGALSKILeon18881942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0670DOMAGAŁAStanisław1944WarszawaNiemcyBrat serca Jezusowego (CFCI) [Rz.-Kat.]
0671DOMAGAŁAWładysław19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0672DOMAŃSKIGrzegorz18751942TA HartheimNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0673DOMAŃSKIStanisław19141946StarachowiceRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0674DOMARADZKAZofia19171944WarszawaNiemcyWizytka (VSM) [Rz.-Kat.]
0675DOMERACKIJózef18861939KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0676DOMINIAKJózef19031942las HajkiNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0677DOMINIKKonstantyn18701942GdańskNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0678DOMNIKMaria (s. Maria Liberia)19041945OlsztynRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0679DORNIAKJan (br. Teogeniusz Maria)19141944KlimanyRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0680DORSZBrunon19101939PaterekNiemcyDuchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0681DORYKJan19011944MostkiUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
0682DOTKAStanisław19121941KL DachauNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0683DOWNARStefan18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0684DRABBWacław18891955StrubnicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0685DRABCZYŃSKIIgnacy Marian (kl. Dominik)19161940KatyńRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
0686DRAEGERFeliks (br. Benon)19141939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0687DRAGANMaria (s. Rozalia)19031944WarszawaNiemcyBenedyktynka Samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
0688DRAPIEWSKIMarian19061939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0689DRAPIEWSKITeodor18801942TA HartheimNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0690DRĄŻKOWSKIWalerian18831939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0691DRELOWIECFranciszek19041942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
0692DRESCHERWeronika (s. Vestita)18751945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0693DREWNIAKBronisław19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0694DREWNIKOWSKAStefania18871939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0695DROBIGTomasz18591920OtmętNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0696DROBNYWincenty19201941Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0697DROJEWSKIRoman18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0698DRONICZRomuald18971942las BorekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0699DROPALLAWilhelm19071945BrzezinkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0700DROZDGrzegorz19141947JawornikRosjanie / Polacykleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0701DROZDALSKIJan19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0702DROZDEKPaweł18781945MagdeburgNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0703DROZDOWICZIgnacy19031940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0704DROZDOWSKAOlimpia (s. Edwarda)18941944WarszawaNiemcyBenedyktynka Samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
0705DROZNIAKPiotr19021945(terytorium Rosji)RosjanieMisjonarz Najśwętszego Serca Jezusowego (MSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0706DROŹDZIKPiotr18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0707DRUŻBACKIMikołaj18951939ŁuckNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0708DRWALFranciszek19071942KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0709DRWĘSKIStanisław (br. Felicjan)19011941KL BuchenwaldNiemcyBrat serca Jezusowego (CFCI) [Rz.-Kat.]
0710DRYGASFranciszek1944KL Groß-RosenNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0711DRYGASJan18841944KL Groß-RosenNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0712DRYGASStefan18881940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0713DRYJAJan Władysław19071955NurRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0714DRZEWIECKIFranciszek19081942TA HartheimNiemcyOrionista (FDP) [Rz.-Kat.]
0715DRZEWIECKIMieczysław (br. Emil Maria)19081940ŁódźNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0716DRZYMAŁATeodor18961918SzopieniceNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
0717DRZYZGAAdam19061944SorockoUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0718DUBASAntoni19091939Wola ŁąckaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0719DUBIELAleksander19061940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0720DUBLEWSKITadeusz18941945PłockNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0721DUBOWYErnest18911945KietrzRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0722DUCKIFeliks (br. Symforian)18881942KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0723DUCZMALAntoni18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0724DUDAErwin19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0725DUDAFeliks (br. Akwin)18781944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0726DUDZIŃSKIStanisław18781942DroginiaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0727DULMaria19051944LwówNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0728DULNYTadeusz19141942KL DachauNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0729DUMAŃSKIMikołaj19061945DreznoAliancikapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0730DUNAJSKIMaksymilian18961939ProbostwoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0731DUNAJSKIPiotr19131939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0732DUNAKBolesław19021945KL SachsenhausenNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0733DUNIN-WĄSOWICZBronisław18981938KrasnojarskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0734DUPLAGAElżbieta (s. Jukundyna)19001944GrodnoNiemcy / RosjanieNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]
0735DUSZCZYKWładysław18841942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0736DUSZEŃKOMichał18881943WysockoUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0737DUTKOPiotr18911941KniażpolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0738DUTSCHKAEdmund18651941AktobeRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0739DWORNICKIWalenty18811942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0740DWORZAŃSKIAntoni18921941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
0741DWULECKAMaria (s. Fabiola)18621941NL SchmückertNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
0742DYAKOWSKINapoleon18741920GrodnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wileńska
0743DYBIZBAŃSKIJan Lambert18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0744DYBIŻBAŃSKAAntonina18741944DrohobyczNiemcy / RosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0745DYBOWSKIWiktor19161939Wielkie RadowiskaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0746DYDYŃSKIMieczysław Wincenty19061944RdziostówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
0747DYJAEdward18941942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0748DYJASJózef19161939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0749DYLLUSAlojzy18951945KennelbachRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0750DYMITROWSKIJakub18861941LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0751DYSARZGerard19101939IgłyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0752DZIADZIAFeliks18901942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0753DZIAŁOWSKIGustaw18721940PieniążkowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0754DZIAMADamian18911945JasionkaNiemcy / Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
0755DZIAMARSKIMarian19001945Bekerów-NowosiółkaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0756DZIARNOWSKIAugustyn Karol19111939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0757DZIEGIECKIJan Władysław18871942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0758DZIEMIANJózef18881937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0759DZIEMIESZKIEWICZAntoni18911937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0760DZIENDZIKMichał18661918ObodówkaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
0761DZIENISZLeon19061942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0762DZIERZGWAMarian19241944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
0763DZIERŻANOWSKIJózef Florian19001943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0764DZIEWANOWSKAZofia18791944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
0765DZIKOWSKAJózefa (s. Maria Benigna)18931939PaterekNiemcySłużebniczka Wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0766DZIKOWSKIJan Michał18851942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0767DZIOBIAKStanisława18981942VL KulmhofNiemcySiostra Wspólnej Pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]
0768DZIUBAZofia (s. Petronela)18821956GostyńRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
0769DZIUBANJan18751944BaryszRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0770DZIUDAJózef18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0771DZIUGIEWICZJan18711919PorchowaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0772DZIURDZIA(s. Sabina)18981942StanisławówNiemcySiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0773DZIWEŃKOAnna18981944LwówNiemcySłużebniczka Starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0774DZIWOKWincenty18921940Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0775DŻUGARAHelena19181944PodkamieńUkraińcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0776ECHAUSTBronisław19091939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0777ECHAUSTJózef19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0778ECHAUSTKazimierz18711941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0779EGERTJózef18931944WesołaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0780EJSMONTStanisław18871926WarszawaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0781ELIASGertruda (s. Matylda)18751956StadnikiRosjanie / PolacySłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0782ELIASZMaria (s. Filipina)19051954SzamotułyRosjanie / PolacyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0783ELIASZStanisław Awid19041941Taklinowo-MikałajewaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0784ELJASZWincenty18831942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0785ELLMERERAnna (s. Felicitas)18891945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0786ELŻBIETANKA(s. Patrycja)18901945WrocławRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0787EWERTMaria (s. Sylwestra)18821945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0788FABIAŃSKIStefan19121939Cześniki-KoloniaRosjanie / UkraińcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0789FABISIAKJanina (s. Róża od Jezusa)19111942SuchowolaNiemcyKlaryska Kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]
0790FAHLJadwiga (s. Maria Charytyna)18871945GdańskRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0791FAJANSJózef18901943VL TreblinkaNiemcypastor [Ew.-Ref.]
0792FALKOWSKITeofil19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0793FALKOWSKIWiktor Franciszek18891942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0794FALKUSAgnieszka (s. Stanisława)19011945MikołówRosjanieSalwatorianka (SDS) [Rz.-Kat.]
0795FALZMANNAleksander Karol18871942KL DachauNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
0796FARANOWSKIAntoni18891944PodwysokieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0797FARONKatarzyna Stanisława (s. Celestyna)19131944KL AuschwitzNiemcySłużebniczka Starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0798FARULEWSKITadeusz18851940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0799FASSAJózef (br. Teodor Maria)19081944Niemcy / UkraińcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0800FASZCZAPaulina1939WarszawaNiemcySłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
0801FECZKO(o. Paweł)18661939SieniawaNiemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
0802FEDACZYŃSKIJózef19171941Kruhel WielkiNiemcykleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0803FEDEWICZEliasz18971944KrzeczowicePolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0804FEDKOKazimierz19111944KrakówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0805FEDOROŃKOMichał1917CzerteżRosjaniekapłan [Praw.]
0806FEDOROŃKOSzymon18931940KatyńRosjaniekapłan [Praw.]
0807FEDOROWICZBronisław19011939SkrundzieŻydzi / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0808FEDOROWICZCzesław18911940BerckNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0809FEDUKOWICZAndrzej18751925ŻytomierzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
0810FEDYSOWWłodzimierz19161941Niemcykleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
0811FEDZINStanisław (br. Józef)18731943KrakówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0812FELCHNEROWSKIMarian18881939las ZajączekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0813FELCZAKStanisław19061942KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0814FENGLERStanisław18861942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0815FERENCMikołaj (ks. Ignacy)18941944MarkowaUkraińcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0816FIBAKPiotr18801945GnieznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0817FICUrban (o. Atanazy)19011943LwówRosjanie (?)Dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0818FIEDLERZygmunt18981939ZajezierzeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0819FIEREKAnastazy19041939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0820FIEREKFranciszka (s. Potamia)18711942NiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
0821FIERKEustachy Jakub19021943ŁawaryszkiNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0822FIEWEGERTeofil18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0823FIGATHenryk19061940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0824FIGURAFranciszek19111943CharkówRosjanieMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0825FIJAŁKOWSKIAdam18831942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0826FIJAŁKOWSKIJan18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0827FIJAŁKOWSKIStanisław18931944PodkamieńUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0828FILIPIgnacy Jan (o. Teodor)19091940las BórNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0829FILIPEKJan19141942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0830FILIPPAdolf18851937WitebskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0831FILLStanisław (br. Grzegorz)19161945NiemcyAlbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
0832FINCJan19101940KielceNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0833FINDYSZWładysław19071964Żmigród NowyRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0834FIOŁKAJózef (kl. Hildebert)19161942(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0835FISCHBACHJan Henryk18761942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0836FITTKAUEdmund18831939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0837FIUTAKAntoni19011941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0838FIUTAKLudwik18891940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0839FLACHJulian18721941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0840FLACZYŃSKIFranciszek18811942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0841FLASIŃSKIFranciszek18881946ChrzanówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0842FLORCZAKJózef18871943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0843FLOREK1944KrosienkoUkraińcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0844FLORKOJózef19151945KL Bergen-BelsenNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0845FLUDERWacław (br. Ferdynand)19121945NysaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0846FOKSWawrzyniec19061941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0847FOLLEHERAugustyn Feliks18721945ZamarteNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0848FORMANOWICZLeon Marian18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0849FORYCKIAntoni18831915InowłódzNiemcy / RosjaniePallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
0850FORYŚJózef19081943Wirkowice PierwszeNiemcy / Ukraińcy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0851FRACHJan19101942Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0852FRALAMieczysław19201941KL Gusen INiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0853FRANCUZJan18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
0854FRANKJan19001945łagier StalinoRosjanieWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0855FRANKMonika (s. Teofila)18751945WłochyRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0856FRANKEAnna (s. Maria Mansueta)18971945RosjanieFranciszkanka Misjonarka (FMM) [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0857FRANKIEWICZPiotr18721941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0858FRANKLStanisław19031944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0859FRANKOWSKAJadwiga19211944WarszawaNiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
0860FRANKOWSKAMaria19151939KocierzewNiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0861FRANUSZEdmund19141939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0862FRĄCKOWIAKBolesław (br. Grzegorz)19111943DreznoNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0863FRĄCZYKFranciszek (br. Jan)18881944PodkamieńUkraińcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0864FRELICHOWSKIStefan Wincenty19131945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0865FRENZELJan19071945BytomRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0866FREYDEAlfred18991940ŁódźNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura piotrkowska
0867FRISKELeokadia (s. Gerwazja)18951945ZagwiździeRosjanieMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
0868FRITSCHEHelena (s. Teodora)18741945KonradowaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0869FROEHLICHAugust18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
0870FRONCEKJan (br. Kazimierz)19121945NysaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0871FROSTSylwester Franciszek18821939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0872FUCHSGodfryd18921945SztumRosjanieWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0873FUDALIJózef19151954KrakówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
0874FUGEMagdalena (s. Cantiana)18521945KuropasRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0875FUHRMANNJózef19131946Krzywy RógRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0876FUNCKEEryk (br. Anzelm)19041943LasowaNiemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0877FURKAŁOWSKAMaria (s. Urszula od św. Józefa)19011943KałuczeRosjanieNiepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]
0878FURMANJan19141944WarszawaNiemcy / RosjanieMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
0879FUSJózef19061944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
0880GABINOWSKAZofia (s. Sebastiana)19051942KL AuschwitzNiemcySiostra Matki Bożej Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
0881GABRYCHFranciszek Ksawery19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0882GABRYELCZYKFranciszek18871917k. BitolaJezuita (SI) [Rz.-Kat.]
0883GABRYELSKITadeusz Narcyz19091942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0884GACAPiotr (o. Ładysław)19071942łagier KarŁagRosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0885GACHJan Kazimierz18931939KotówRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0886GACZEKBolesław Jan (o. Wilhelm)18811941KL AuschwitzNiemcyAugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
0887GADUCEWICZJózef19081943Kuśkowce WielkieUkraińcykapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja łucka
0888GADZANSPiotr18861949DyneburgRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
0889GAGALUKAntoni (abp Onufry)18891938BłagowieszczeńskRosjaniearcybiskup [Praw.]prawosławna eparchia kurska i obojańska
0890GAIDAPaweł18951945k. NoworosyjskaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
0891GAJC(s. Bazyla)19201944Podkowa LeśnaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
0892GAJDEKTadeusz19091945Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0893GAJEWICZZygmunt18801942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0894GAJEWSKIEdward19001943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0895GAJEWSKIWładysław18901939lasy SkrwileńskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0896GAJLUSZDominik18871953IrkuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0897GAJOWNICZEKBronisław19141939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0898GAJOWNICZEKIgnacy19211945WarszawaNiemcyMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
0899GALASSebastian (o. Rafał)18861942KL AuschwitzNiemcyKameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
0900GALEWSKIStanisław19141942Siennica RóżanaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0901GALICKIBronisław18841941ŁuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0902GALIKOWSKIRoman Jan19131942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0903GALOCZKlemens19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0904GAŁCZYŃSKIStefan Józef18881942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0905GAŁDYŃSKITadeusz18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0906GAŁECKIStanisław18951941ZofiówkaRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0907GAŁEKJan (br. Franciszek Ksawery)19161941KomarnoUkraińcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
0908GAŁEKJózef (br. Kazimierz Maria)19151940las BórNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0909GAŁĘZOWSKIKarol18791950łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0910GAŁKAKazimierz18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0911GAŁUCHAAntoni Stanisław (o. Anatol)19111940las BórNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0912GAŁUSZKAAlojzy18811945StrumieńNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0913GANCARZJan1940KrakówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0914GANOJadwiga (s. Maria Alojza)19011943LubieszówUkraińcySercanka Bezhabitowe [UGr.-Kat.]diecezja pińska
0915GARCZYŃSKIJan19141941KL DachauNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0916GARNCARCZYKCzesław19141939Niemcy / RosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
0917GARNCAREKFranciszek18841943WarszawaNiemcy / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0918GARWOLIŃSKIWacław18791942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0919GASIŃSKILudwik19031939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0920GASZKAJoanna (s. Gebharda)19041945PilchowiceNiemcy / RosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0921GASZYŃSKILeonard18671937CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
0922GAWĘDZKIAndrzej (br. Michał Maria)19191941Rawa RuskaRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
0923GAWLICAHildegarda (s. Assysia)19161954WrocławRosjanie / PolacySłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
0924GAWLIKOWSKIFranciszek18971939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0925GAWRONLeon19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0926GĄSIOREKStefan18941945k. MacerataNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0927GĄSIOROWSKIFranciszek18761939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0928GĄSKAWalter18751943WrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
0929GĄSOWSKIJan18751942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0930GBURCZYKAlojzy19121942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0931GBUREKAleksy Franciszek19111939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0932GDANIECRoman19011939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0933GEDIGAPaweł18871945Górna GrupaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
0934GEMBIAKJózef19141939MichałówNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0935GEPPERTIgnacy18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0936GERDAAntoni (br. Jan)1941BiałystokRosjanieSługa Maryi (SMI) [Rz.-Kat.]
0937GEREKJan1939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0938GERIGKHerman19021945Morze BałtyckieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
0939GERLICHMaksymilian18701945UjazdRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0940GERWELAntoni18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
0941GIEBUROWSKIWacław Kazimierz18771943WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0942GIELAROWSKIJan18881943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
0943GIELECEmil Władysław18961942La RicamarieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
0944GIEMSAIgnacy (kl. Gabriel)19221944(terytorium Włoch)Niemcy / AlianciFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0945GIERCZAKJan19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0946GIERGIELEWICZFranciszek18861941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0947GIERULAJózef (br. Hubert Jerzy)18761939MirówNiemcyLasalianin (FSC) [Rz.-Kat.]
0948GIETYNGIERLudwik Roch19041941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0949GINTOWT-DZIEWAŁTOWSKIPiotr18931940LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
0950GINTROWSKIHieronim18781939las GdańskiNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
0951GISAPiotr (o. Maciej)19141941Franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0952GIZOWSKIEdmund18761942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0953GLADOSFranciszek19171939MichałówNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
0954GLAKOWSKIStanisław18961941MińskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0955GLASERMarek18801950JassyRosjanie / Rumunibiskup [Rz.-Kat.]diecezja Jassy
0956GLATZELKarol Stanisław18771941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0957GLECZMANJózef (o. Kamil od św. Sylwestra)19091944Wiśniowiec NowyUkraińcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]diecezja łucka
0958GLINKAFranciszek (br. Antoni)19101941KL SoldauNiemcyPasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
0959GLIŃSKIJózef18831941KurskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0960GLISZCZYŃSKIFranciszek19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0961GLISZCZYŃSKIJan19111939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0962GLOCKPaweł19021939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0963GŁADYSZBronisław19131942TA HartheimNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0964GŁADYSZBronisław Hieronim18921943KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0965GŁAUDANAdam18631944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0966GŁĄBTadeusz19011944WarszawaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0967GŁOGOWSKIWawrzyniec18671942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
0968GŁOSKOWSKIBernard19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0969GŁOWACzesław19091939Wielka PiaśnicaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
0970GŁOWACZWładysław (o. Gracjan od św. Teresy od Dzieciątka Jezus)19151943MińskNiemcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0971GŁOWACZZenobia19211939KocierzewNiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
0972GŁOWICKILeon19141945KL Natzweiler-StruthofNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
0973GŁÓWCZEWSKI-KOSSAKStanisław18931939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
0974GŁÓWCZYŃSKAEmilia (s. Maria Hilaria od Imienia Jezus)18881939WarszawaNiemcyHonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
0975GŁYSZFlorian (br. Florian)19191939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
0976GMACHOWSKIWincenty18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0977GMEREKCzesław18931942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
0978GMUROWSKIFlorian (o. Andrzej)19011944CzęstochowaNiemcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
0979GNIDAFranciszek19081941KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
0980GOCIEKJózef19031941KL AuschwitzNiemcyAugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
0981GODLEWSKAEleonora (s. Nepomucena)18801943KL AuschwitzNiemcySiostra Matki Bożej Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
0982GODLEWSKIJulian18741942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0983GODLEWSKIWincenty18861942Mały TrościeniecNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0984GODZIŃSKITadeusz19111944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0985GOERLICHFranciszek19111946WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0986GOGOLEWSKIJózef18681941Piotrków TrybunalskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
0987GOGOLEWSKIPiotr18511941PyzdryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
0988GOGOLEWSKIStanisław18681939RypinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
0989GOGOLIŃSKIJózef18941942las HajkiNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
0990GOJJan18981950(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
0991GOJSzczepan19201944KosówRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
0992GOLAKCzesław19191941KL Gusen INiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
0993GOLĄKAWładysław (o. Rajmund)18881941TrembowlaUkraińcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
0994GOLDAKarol19141942KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
0995GOLDBERGHelena (s. Acutina)18821945Krzydlina MałaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
0996GOLECFeliks (br. Dominik)19031941KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
0997GOLĘDZINOWSKIJan Ignacy18771942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
0998GOLLAWilhelm (br. Kunibert)19191943(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
0999GOLONMarian19051940SmardzewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1000GOLSKITadeusz (o. Wojciech)19031941KL DachauNiemcyBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1001GOŁĄBPiotr18881943KL DachauNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1002GOŁĘBIEWSKIJózef18831939GrudziądzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1003GOŁĘBIOWSKIJózef19021942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1004GOŁĘBIOWSKIWładysław (br. Aleksy)18871942TA HartheimNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1005GOŁĘDOWSKIWładysław19081939MszczonówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1006GOŁOMSKIBernard18891939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1007GOŁUBIEWAMagdalena1878RosjanieSiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
1008GOŁUŃSKIAlfons18991942KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1009GOMÓŁKAAntoni19061941ZamośćNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1010GONDEKWojciech (o. Krystyn)19091942KL DachauNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
1011GONSCHIORAnna (s. Balda)19101945NysaRosjanieSiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1012GONSCHIORJadwiga (s. Caritas)18811945RaszowaRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1013GOŃCZBernard18771940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1014GOŃCZJózef Teofil19131944MołodecznoRosjanieDuchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
1015GOOTHEJoanna (s. Virgilla)18781954Ołdrzychowice KłodzkieRosjanie / PolacyFranciszkanka Szpitalna (OSF) [Rz.-Kat.]
1016GORAJECKIMichał19121943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1017GORALWładysław18981945KL SachsenhausenNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1018GORCZYCAEdward18811944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1019GORDONAntoni Bogumił (o. Juliusz)19101939ZgierzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1020GORDONBolesław18861939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1021GORGOLEWSKIJózef18891942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1022GOSIENIECKINorbert19201940KL Gusen INiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1023GOSTKOWSKAMonika (s. Wetula)19051943KL AuschwitzNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1024GOSTKOWSKIStefan18731942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1025GOSTYŃSKIKazimierz18841942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1026GOSZCZYŃSKIAdam Lucjan18751941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1027GOSZCZYŃSKIStefan19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1028GOSZKAJerzy18861941DrohobyczRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1029GOTOWICZAlojzy19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1030GOTÓWKAMarianna (s. Mieczysława Maria)18951939PaterekNiemcySłużebniczka Wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1031GOTSCHALKPaweł18901945GliwiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1032GOTSZALKGuida18881954OpoleRosjanie / PolacySiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1033GOZDEKAdolf Roman18761942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1034GOŹDZIKJózef18901943Piotrków TrybunalskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1035GÓRALIKJan18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1036GÓRCZYŃSKIFranciszek18891940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1037GÓRECKIJózef18911942TA HartheimNiemcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1038GÓRECKIMarian19031940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
1039GÓRECKIRomuald Józef19161940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1040GÓRECKITyburcjusz Bolesław18831940Nowe MiastoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1041GÓRECZKAJózefa (s. Pelagia)18661945OzimekRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1042GÓREKFranciszek18821942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1043GÓRKAWaleria Julia (s. Gertruda)18711954AlwerniaRosjanie / PolacyMniszka Benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
1044GÓRNICKIJózef18791940WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1045GÓRNISIEWICZStanisław (o. Antonin)18711948RosjanieDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1046GÓRNOWICZAlojzy19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1047GÓRNOWICZIrena (s. Alojza)19101944KrakówNiemcyWizytka (VSM) [Rz.-Kat.]
1048GÓRNOWICZMiłosław19091944las k. CekcynaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1049GÓRNYAlfons Franciszek19041939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1050GÓRNYJan18951939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1051GÓRNYJózef18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1052GÓRSKAMarcjanna18771944DrohobyczNiemcy / RosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1053GÓRSKIEdmund18751944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
1054GÓRSKIKajetan18791942(obszar Syberii)RosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1055GÓRSKILudwik18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1056GÓRSZCZYKJózef19311964Cieplice Śląskie-ZdrójRosjanie / PolacyPijar (SP) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1057GÖRLICHLeon19031945Łukowice BrzeskieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1058GRABARCZYKJakub18821942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1059GRABARCZYKJan18911942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1060GRABAREKBronisław18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1061GRABKELeon19101945UgoszczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1062GRABLIKASPaweł19081941łagier WorkutŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
1063GRABOWSKIFranciszek18731921MaliczewkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1064GRABOWSKIHenryk19071944ChełmUkraińcy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1065GRABOWSKIMateusz18741941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1066GRABOWSKISylwester18871939IL KarlshofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1067GRABOWSKIZbigniew19161944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1068GRABOWSKIZygmunt18971942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1069GRABOWSKIZygmunt19101943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1070GRABOWSKI-WIDŁAKKazimierz18921945KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1071GRABSKILeon19151942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1072GRACZJan19051942KL DachauNiemcyZmartwychwstaniec (CR) [Rz.-Kat.]
1073GRACZSzczepan18881942RadogoszczNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1074GRACZYKEdwin19061939PłutowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1075GRACZYKSylwester18851940WarszawaNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1076GRAETZCzesław18941940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1077GRAJEWSKIJózef19081939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1078GRAJEWSKIJózef18631936ChoroszczynkaPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1079GRAMLEWICZEdward18781940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1080GRAMZBolesław19041944między Idołtą a DryssąBiałorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1081GRASZYŃSKIAlfons18791943KrakówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1082GRAWEEberhard18941945łagier StalinoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1083GREGORCZYKMarceli18881920RzekuńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1084GREGORKIEWICZKazimierz18701939las BratiańskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1085GREGORKIEWICZLeon18721939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1086GREINERJerzy19051945SkorogoszczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1087GREINERTBronisław18691942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1088GRELEWSKIKazimierz19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1089GRELEWSKIStefan18981941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1090GRELICHRobert18841945KupRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1091GRĘDAMieczysław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1092GROBELNYWładysław19131942las BorysowskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1093GROBLEWSKISylwester19101944GłownoPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1094GROCHOCKIJan19121943WołgogradRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1095GROCHOLSKIEdmund18821942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1096GROCHOWALSKAAniela (s. Marcjanna)19031939OwińskaNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1097GROCHOWSKIKazimierz19091942SłonimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1098GROCHOWSKIMaksymilian18691939TucznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1099GRODISAdolf18971941Sobakińcekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1100GRODISJan18811942NieświeżNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1101GRODKIEWICZJan18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1102GRODZICKIMichał19021944PrzeworskNiemcy / Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1103GRODZKIAndrzej (br. Hugolin Maria)19051940las BórNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1104GROHSAlojzy19071944ZagrzebJugosłowianie?kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1105GROMADOWSKIAdam19121941WójtowceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1106GROMADZKIAleksander (abp Aleksy)18821943SmygaUkraińcyarcybiskup [Praw.]prawosławna eparchia wołyńska
1107GROMKOBolesław19081941HamburgNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1108GROMOTKARudolf19121942Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1109GROMULSKIStanisław19061941Oflag XVII-A EdelbachNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1110GRONOSTAJMieczysław19121942KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1111GRONWALDTadeusz Edward18901942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1112GROSSBrunon19001946łagier CzeboksaryRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1113GROSSHubert19081946KrólewiecRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1114GROSZKELudwik19101942MokrzyszówNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1115GRUBMÜLLERMaria (s. Kalasantia)18981945OtmętRosjanieFranciszkanka od Chrześcijańskiej Miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
1116GRUCHAŁAEdmund18851939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1117GRUDZIEŃHenryk19121940WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1118GRUDZIEŃPiotr19151943LasowceNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1119GRUDZIŃSKIEmanuel18861939Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1120GRUNDEIFrieda (s. Celestyna)18831945OtmuchówRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1121GRUNENBERGPaweł18811945SopotNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1122GRUSZKAFranciszek (br. Maciej Maria)19121941KL Gusen INiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1123GRUSZKAZofia (s. Józefa)19011945KatowiceRosjanieJadwiżanka (CSSH) [Rz.-Kat.]
1124GRYGIERAnna (s. Wunibalda)18661942NL SchmückertNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
1125GRYGIERMarianna (s. Nojola)18911945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1126GRYNIKMikołaj19121941SolanuwatkaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1127GRYSZKATomasz18751942TA HartheimNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1128GRYŹLAKAntoni19091945KL FlossenbürgNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1129GRZANKAFranciszka (s. Romualda)19011941NL SchmückertNiemcySłużebniczka Starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1130GRZĄDKAHipolit19101945KL Bergen-BelsenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1131GRZEBAŁAWładysław1889Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1132GRZEBIELEWSKIJózef19131940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1133GRZECHOWSKAMaria (s. Sapientia)19131942NiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
1134GRZECHOWSKITadeusz19031939ŁopatkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1135GRZEGORCZYKFranciszek (kl. Tadeusz)19111939WarszawaNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1136GRZEGORCZYKKazimierz Ryszard19151959ŁyntupyRosjanie (?)Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1137GRZEGORZEWSKIStanisław1905Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1138GRZELAKKazimierz (o. Sylwester Maria)19021942KL DachauNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1139GRZELAKWładysław19001942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1140GRZELAKWładysław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1141GRZENIAWiktor19061944WarszawaNiemcy / RosjanieMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
1142GRZESCHIKRozalia (s. Georgina)18891945OtmętRosjanieFranciszkanka od Chrześcijańskiej Miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
1143GRZESIAKStanisław19091944Poryck-PawliwkaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1144GRZESIAKTadeusz Michał19011942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1145GRZESIEKFranciszek18791942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1146GRZESIOWSKIJózef18911943SzeszoryUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1147GRZESITOWSKIStanisław19161942TA HartheimNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1148GRZEŚKOFranciszek18661943WarszawaNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1149GRZĘDAStanisław18821939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1150GRZONKACzesław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1151GRZYBOWSKIAntoni19041943AlbertynRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1152GRZYMAŁAEdward19061942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1153GRZYMEKFranciszek (kl. Ludger)19131941(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1154GRZYMOWICZTeofil19121942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1155GRZYWACZAgnieszka (s. Agnieszka)18861944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1156GRZYWACZMaksymilian (br. Alojzy)19111939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1157GRZYWAKStanisław18801945ZagórzeRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1158GUDERJan18791942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1159GUDKOWasyl (bp Ambroży)18671918SwijażskRosjaniebiskup [Praw.]eparchia prawosławna sarapulska i jełabuska
1160GULPiotr18971942GuzarRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1161GUMPERTStefan19041945KL StutthofNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
1162GUNDLACHEmma (s. Adolfa)18651945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1163GURANOWSKIZygmunt Stanisław18721942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1164GURDAFranciszek (br. Benedykt)19091939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1165GURGACZWładysław19141949KrakówRosjanie / PolacyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1166GUSTAITISFranciszek19101946WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1167GUSTASJózef19061958KrasnojarskRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
1168GUSTKOWICZStanisław19161944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1169GUTKABronisław19131942TA HartheimNiemcypastor [Ew.-Aug.]
1170GUTKNECHTBrunon19031939GąbinPolacypastor [Ew.-Aug.]superintendentura płocka
1171GUTOWSKILeon18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1172GUTSCHZygmunt1899PłockNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura płocka
1173GUZJózef Wojciech (o. Innocenty)18901940KL SachsenhausenNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1174GUZENDAKarol Zygmunt19011945AL HersbruckNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1175GUZIAKJan Tadeusz19201945LubekaNiemcy / Aliancikleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1176GUZIKStanisław19051945KL Mittelbau-DoraNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1177GUZOWSKIWładysław19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1178GUZYJan18731945KożuchówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1179GÜRTLERJoachim Antoni19181942KatowiceNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1180GWIŹDZIELIgnacy (br. Paschalis)18951939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1181GZELEugeniusz Henryk19111942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1182GZIKFranciszek19151951RacibórzRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1183HAASEAlfons18761945Kamienna GóraRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1184HAASELudwik18751940ChludowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1185HABERNOLLMaksymilian18781945NowogrodziecRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1186HACKERTReginald18791945ByszewoRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1187HACZELAJan (o. Peregryn)18651942StanisławówNiemcy / UkraińcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
1188HADAŚEmanuel18741942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1189HAJDIUKMichał19061944HłudnoPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1190HAJDUKAleksander18741920PiaskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wileńska
1191HAJZER(s. Chispiniana)18931945Siostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1192HALIANTMikołaj18751945LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1193HALIBEJJan18941949CharkówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1194HALIBEJWojciech Jerzy18881919przy drodze Komarówka-NiżniówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1195HAŁANMarian19271952łagier WołgaDonŁagRosjanieRedemptorysta (CSsR) [UGr.-Kat.]
1196HAŁASAntoni19051944MielecNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1197HAŁASMikołaj18851943PołoskiUkraińcy (?)kapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja siedlecka
1198HAŁKOStanisław18841943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1199HAMERLINGKazimierz Walenty18871942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1200HAMERSKIJan18801939TryszczynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1201HANDAUMieczysław19111939BuśniaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1202HANIEWSKIJan18731942łagier TawdaŁagRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1203HANKE(s. Lancitia)18601945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1204HANKEFranciszek18881943KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
1205HANOWSKIHugon19101942OżybokowoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1206HANTKEFryderyk19081944(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
1207HANUSIKWiktoria18941944LwówNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1208HAŃSKIStanisław18801937łagier SwirŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1209HAPKAFranciszka18911944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1210HARASYMIWLeokadia (s. Laurencja)19111952CharskRosjanieJózefitka Unitka (CSSJ) [UGr.-Kat.]
1211HARASYMOWICZWincenty18701941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1212HARAZIMFranciszek Ludwik18851941KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1213HARBIGMaria (s. Sanctia)19051945NysaRosjanieMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
1214HARMATAJózef19171943OstrówkiUkraińcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1215HAROŃSKILeon18991940KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1216HARWACZYŃSKIFranciszek18841940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1217HATKOFranciszek (o. Mateusz)19091939WarszawaNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1218HAUSEPaweł Henryk18971946WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
1219HAUSERStefan19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1220HAWLIKHelena (s. Bertrama)19011945na trasie Leśnica - GliwiceRosjanie (?)Służebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1221HAWRYSZKIEWICZEliasz18821948łagier SibŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1222HĄDZLIKAntoni19141942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1223HECKELAnna (s. Annunciata)19071945UrazRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1224HEIDEJerzy Józef18851945KlonRosjanieWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1225HEIDENREICHFedor18901946BytomRosjanie / Polacy / Żydzisuperintendent [Ew.-Aug.]
1226HEIDRICHOtton18731945Czeska WieśRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1227HEINBernard (br. Julian)19071943(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1228HEINIGJuliusz19081939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1229HEINRICHBrunon19061943łagier IlmenRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1230HEINRICHGerard19111944TecuciRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1231HEINRICHKarol18961945łagier StalinoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1232HEINTZELJózef Leopold18731942TA HartheimNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1233HELDTKarol Henryk18871945Rosjaniepastor [Lut.]
1234HELLWIGFranciszek18731945UniechówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1235HENKESRyszard19001945KL DachauNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
1236HENTSCHELAdam18771918KurowiceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1237HENTYSZMichał19161941DrohobyczRosjaniekleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1238HEPPNERJan19091944NikopolRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1239HERBERGJózefa (s. Honorina)18621945KuropasRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1240HERBICHHenryk Józef Adam19101942KL DachauNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1241HERMANOWICZBolesław18971943WołożynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1242HERMAŃCZYKOskar19041942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1243HERMATIUKJan19011943kapłan diecezjalny [NeoUni.]archidiecezja wileńska
1244HERRMANNBernard18721945PrudnikRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1245HERTELJerzy19011945OpoleRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1246HERUDBronisław19041941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1247HERUDJan (br. Pius)19081943(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1248HETTWERFranciszka (s. Malberta)19081945DreznoAlianciBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1249HEVELKEJan18871940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1250HEYDUCKICzesław19061942Nowy SączNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1251HEYKELeon18851939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1252HEYMANNŁucja (s. Sapientia)18751945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1253HILTAWSKIAlfred19191941RosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1254HINZFranciszek19101940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1255HINZTadeusz19091940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1256HINZMANNAndrzej18641945PogrodzieNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1257HINZMANNKlemens19081945Morze BałtyckieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1258HIPPELJerzy19051945na trasie Wystruć - UralRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1259HIRSCHAlbert18941944GoleniówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
1260HIRSCHFELDERGerard Franciszek Jan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja praska
1261HIRSZAlojzy1939-45Misjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1262HIRSZLeon Łukasz19171941KL DachauNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1263HLEBOWICZHenryk19041941k. BorysowaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1264HŁADUNIAKStanisław19061942IrenaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1265HŁADZIOStefan (br. Sylwester)19091943LubieszówUkraińcyKapucyn (OFMCap) [UGr.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1266HNATYSZAKJan18791941KormaniceRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1267HOEFTJózef Walter19061939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
1268HOFFMANAleksy18681939SiniarzewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1269HOFFMANNBerta (s. Nicea)18551945RutkiRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1270HOFFMANNFilip18761944GnieznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1271HOFFMANNStanisław18791939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1272HOFMANFranciszek18801942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1273HOLAKWalerian18811948WilejkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1274HOLCMikołaj19071944NowosiółkiPolacykapłan [Praw.]
1275HOLECKIJózef Paweł19191943KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1276HOLZBRECHERWalter (br. Otfryd)19231942(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1277HOŁOWACZMikołaj18931944SanokPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1278HOŁUBOWSKIBonawentura19181939las Mniszek - GrupaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1279HOŁYŃSKIAntoni Aleksander19151942GuzarRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1280HONDRUJan1877łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1281HORCZYŃSKIOmelian18881954łagier DubrawŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1282HORECZKOMichał19031953DżonkaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1283HOROSIEWICZSerafin18961943ŻabczeUkraińcykapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja łucka
1284HRACHOVSKÝFranciszek (o. Norbert)18791943KL AuschwitzNiemcyNorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
1285HROBAKBazyli19041954KałuszRosjaniekapłan [Praw.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1286HRUSZKIEWICZTeodor18851950łagier MinŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1287HRYCHAJJózef18831941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1288HRYNASZKIEWICZLeonard Wiktor19131944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1289HRYNIEWICZBazyli18861931MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1290HUBERRudolf19231941WarszawaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1291HUCHRACKIJózef (o. Euzebiusz)18851942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1292HUCHRACKITeodor18771941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1293HUCZKOBazyli18821944RadrużRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1294HUCZYŃSKIBolesław (o. Augustyn)19041944Monte Cassino - CassinoNiemcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1295HUDYMAIgnacy18821944Niemcykapłan [Praw.]
1296HUHMANNKarol18911945rep. KareliiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1297HUHNPaweł19061945RychnowyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1298HUNDRIESERPaweł Leon18741945DebrznoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1299HUNDSDORFZygmunt18861939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1300HUNDTKazimierz18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1301HUNDTStanisław Antoni18751946BaranówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1302HUNICZAntoni19111940LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1303HUPAWiktor (o. Fortunat)19121944Mont OrmelNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1304HUWERJózef18951941KL BuchenwaldNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1305IBIAŃSKIJózef18721929łagier SŁONRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
1306ILKÓWMikołaj18901940KatyńRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1307ISZCZAKAndrzej18871941Sychów-LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1308IWANICKAKatarzyna (s. Maria Katarzyna)18741944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1309IWANICKIStefan19041943RówneNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1310IWANISZCZÓWKarol (br. Metody)19101941CzortkówRosjanie / ŻydziDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1311IWANOWSKAKonstancja (s. Maria Józefa)18941918SmoleńskRosjanieHonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
1312IWICKIWitold18841943Janów PoleskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1313IZDEBSKAEufemia Lucyna18881944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1314IZDEBSKAJanina19131944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1315JABLOŃSKIMarcin18891945na trasie Wystruć - UralRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1316JABŁONOWSKIFranciszek18641934PodoleRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1317JABŁOŃSKIBłażej18711942PogryżówNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1318JABŁOŃSKIFranciszek (br. Bernard)19221939ŁobżenicaNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1319JABŁOŃSKIWincenty19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1320JACHECKIJan18861939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1321JACHIMCZAKMichał19081941KL DachauNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1322JACHIMOWSKITadeusz Julian18921944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1323JACHNIEWICZStanisław18881937łagier SiewWostŁag-KołymaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1324JACHOWICZStanisław18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1325JACHUŁAJakub19031944ChodywańceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1326JACIWNestor Jan18951947łagierRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1327JACNIACKIWładysław18881943NabróżUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1328JACOBIFerdynand18821941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1329JACZEJKOAntoni18731937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1330JAGALSKA(s. Remigia)1945GdańskRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1331JAGLARZJerzy19091941KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1332JAGUSZJakub18721942JekaterynburgRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1333JAHNMaria Magdalena (s. Paschalis)19161945SobotínRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1334JAKOWANISAmbroży18861944NaraźlanyPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1335JAKOWEJCZUKJerzy19161941KL Gusen INiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1336JAKÓBIECKonrada19001943KL AuschwitzNiemcyUrszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
1337JAKUBIAKBolesław19101939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1338JAKUBOWIAKEdmund18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1339JAKUBOWSKIJan19041939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1340JAKUBOWSKIJan19101939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1341JAKUBOWSKIJan19111940ZamośćNiemcy / UkraińcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1342JAKUBOWSKIJózef18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1343JAKUBSONDawid1939ZelwaBiałorusini / Rosjaniekapłan [Praw.]
1344JAŁBRZYKOWSKIAntoni Romuald19021940KrzyweNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1345JAMRÓGWitold (o. Henryk)19121939Wielka PiaśnicaNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1346JANAKOWSKAWanda18731940Niepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1347JANASJózef19191939k. BuczaczaUkraińcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1348JANASMieczysław19041940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1349JANASZEKStanisław18741944Bielin / Pisarzowa WolaNiemcy / Węgrzykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1350JANAUSKASJan18841950łagier SolikamŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1351JANCZUREWICZJózefRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1352JANECKIMieczysław19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1353JANIAKStefan18841942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1354JANICKIStanisław18941940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1355JANIKOWSKIFranciszek19131939kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1356JANISZEWSKIJózef18801940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1357JANISZEWSKIMieczysław (o. Dionizy)19081945KL FlossenbürgNiemcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1358JANKLeon19061939k. SkarszewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1359JANKEWacław19041939BrzozogajNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1360JANKOWSKATeresa19191944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1361JANKOWSKIAlfons19071943KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1362JANKOWSKIAntoni19091940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1363JANKOWSKIJan19081939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1364JANKOWSKIJózef19101941KL AuschwitzNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1365JANKOWSKIWalenty19011942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1366JANKOWSKI(br. Paschalis)1942PașcaniFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
1367JANOTTANorbert19041945BrynicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1368JANOWSKIJan (br. Wojciech)19071942KL DachauNiemcyAlbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
1369JANOWSKIWładysław18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1370JANTKOWSKAHalinaRosjanieDominikanka Świecka (OPL) [Rz.-Kat.]
1371JANUKOWICZPiotr18631937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1372JANULAITISFranciszek18741952WłodzimierzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
1373JANUSZFranciszek18811944PustelnikNiemcy / RosjanieMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
1374JANUSZStanisław18971952WronkiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1375JANUSZEWSKIAntoni Wojciech19141939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1376JANUSZEWSKIPaweł (o. Hilary)19071945KL DachauNiemcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
1377JANZJan18911921LubaszNiemcy / AlianciPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1378JAŃSKILudwik19181942KL Gusen INiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1379JARANOWSKIBolesław Ignacy18971942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1380JARANOWSKIKonstanty Stanisław18881939las BirkenekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1381JARCZEWSKIJan Aleksander18851942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1382JAREMKOJan18881942RadochońceNiemcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1383JARKATeodor18861946LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1384JARKIEWICZZygmunt Aleksander19011949WronkiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1385JARMOŁOWICZAntoni18921937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1386JAROSIEWICZAdolf18871944LwówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1387JAROSZEWICZAlbin18791946NowosadyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1388JAROSZEWICZStanisław18891938MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
1389JARUSZEWSKIBernard19161945KL Gusen INiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1390JARYMOWICZJózef18821946CzortkówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1391JARZĘBIŃSKIHilary19161939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1392JARZĘBIŃSKIStefan Dominik Aleksander18831942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1393JARZĘBOWSKIStanisław19061939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1394JARZĘBSKIStanisław18791940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1395JARZYNAArkadiusz Kazimierz19091942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1396JARZYNAWładysław (o. Anatol od św. Józefa)18851920ChełmRosjanieKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
1397JASCHOLTOWSKIAntoni19001944na trasie Donieck - KazańRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1398JASICKIWładysław (ks. Jan od Krzyża)19051942WilejkaNiemcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1399JASIKJózef18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1400JASINIECKIBogdan1915WilnoNiemcy / Rosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1401JASIŃSKAMagdalena (s. Antonina)18881945KuropasRosjanieMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
1402JASIŃSKIKsawery18661919kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1403JASIŃSKIWiktor18801939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1404JASKÓLSKIFranciszek (br. Fryderyk Maria)19121944GręzówkaNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1405JASKÓLSKIStefan19011941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1406JASKULSKITelesfor19051942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1407JASTRZĘBSKIStanisław1940Kuropaty-MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1408JAŚKIEWICZJózef Benedykt18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1409JAŚKIEWICZOlimpia18881944Bielsk PodlaskiRosjanieSiostra Wspólnej Pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1410JAŚKOWSKIAdam19131939Zduńska WolaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1411JAŚKOWSKIBolesław18841939ZajezierzeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1412JAUGELISWergiliusz19481980KownoRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
1413JAWOROWSKIWładysław19131941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1414JAWORSKIMarian19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1415JAWORSKIStanisław19171940KL SoldauNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1416JAWORSKITomasz18831942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1417JĄDRZYKJan19031939RogoźnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1418JELENJerzy Władysław Gustaw19001942KL DachauNiemcypastor [Ew.-Ref.]
1419JELEŃMaria1944WarszawaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
1420JERZYCKIZygmunt Walenty18841940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1421JESKEAntonina (s. Maria Bogumiła)19141944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1422JESYPWłodzimierz19161945PrudnikNiemcykleryk eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1423JEZIERSKAHelena18761944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1424JEZIERSKAWiktoria18961945CzęstochowaNiemcy / RosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1425JEZIERSKIJan19111942KL KołdyczewoNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1426JEZIERSKIMarian18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1427JEŻEWSKICzesław19121941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1428JĘCZMIONKAWacław18861943XingtaiJapończycyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1429JĘDRAMarcin18731945KL Mittelbau-DoraNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1430JĘDRASIKDamiana18981939BrodyNiemcySercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1431JĘDRUSZAKMarian18911937ŻytomierzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1432JĘDRYCHOWSKIJan18991942TA HartheimNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1433JĘDRYCHOWSKIJózef Roman18711942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1434JĘDRYSIKSeweryn (o. Wincenty)18931942KL DachauNiemcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1435JĘDRZEJCZAKKorneliusz19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1436JĘDRZEJEWSKAEleonoraRosjanieSłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
1437JĘDRZEJEWSKIDominik18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1438JĘDRZEJEWSKIFranciszek Józef19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1439JĘDRZEJEWSKIJan (br. Pankracy Maria)19121945NiepokalanówRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1440JĘTKIEWICZHalina (s. Róża od Serca Maryi)18961944Nowa SzulbaRosjanieDominikanka Świecka (OPL) [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1441JOACHIMSKYErnest Maksymilian August19161942Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1442JOJKOFranciszka (s. Tekla)18811945GoszczRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1443JONDASelma (s. Floriberta)19051945DobraRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1444JONEKMarta (s. Digna)18831955NysaRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1445JORDANBolesław18991945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1446JOSIŃSKIRobert18881945Chorzówkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1447JOUGANWładysław Alojzy18551942LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1448JÓŹWIAKJoanna1939Wielka PiaśnicaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
1449JÓŹWIKEleonora Aniela (s. Maria Daniela od Jezusa i Maryi Niepokalanej)18951943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
1450JUCHNIEWICZAntoni19051947RygaRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
1451JUKNEVIČIUSAndrzej18821941KoszedaryRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
1452JUNGEdward19121941KnyszynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1453JURASForeria (s. Anna)18721955OpoleRosjanie / PolacySiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1454JURASZSzczepan18791945CzerwonogródUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1455JUREWICZBolesław18871937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1456JURGAMaria19021944KL AuschwitzNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1457JURKIEWICZJerzy18841942łagier SibŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1458JURKIEWICZTeodor1943SmygaUkraińcykapłan [Praw.]eparchia wołyńska
1459JURKOWSKIJózef19101942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1460JURKUSKlemens18931952łagier WołgoŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1461JUSTVANFerdynand Tymoteusz (o. Błażej)18871920WitebskRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
1462JUSZCZAKStanisław Kostka19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1463JUSZCZYKMarian Dominik18871942PilawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1464JUŹWADominik (br. Garcjasz)18691944PodkamieńUkraińcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
1465KABATAJan18691941Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1466KABIESZEmanuel1943KrakówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1467KACHLIKStanisława (s. Olga)19051944WarszawaNiemcySiostra Matki Bożej Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
1468KACPEREKLeoncjusz19021939GłowaczówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1469KACPRZAKJózef18861940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1470KACZEWSKIFranciszek19131944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1471KACZMARSzczepan18951946Horożanna WielkaRosjanie / Ukraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1472KACZMARCZYKAntoni19061942Bronna GóraNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1473KACZMARCZYKStanisław Mieczysław19061942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1474KACZMARCZYKTadeusz19081941BiegoniceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1475KACZMAREKElżbieta (s. Rita)18901945NiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
1476KACZMAREKJózefa (s. Andrzeja)19011939WarszawaNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1477KACZMAREKRoman19061939Wola KamockaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1478KACZMAREKTeodor Nikodem18951954SztumRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1479KACZMARSKIWłodzimierz (o. Wawrzyniec)19121941PrzemyślRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1480KACZOR-KACZOROWSKIMikołajRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1481KACZOROWSKIHenryk18881942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1482KACZOROWSKIJózef19061944WołkówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1483KACZOROWSKIMichał18781941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1484KACZOROWSKIPaweł Albert18911939OlsztynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1485KACZOROWSKIStefan19031941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1486KACZYŃSKIApolinary18681941InowrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1487KACZYŃSKIDominik18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1488KACZYŃSKIZygmunt18941953WarszawaRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1489KADIJAleksander18771943LipinyPolacy (?)kapłan [Praw.]prawosławna diecezja warszawsko-radomska
1490KAHANEJerzy19011941Sonnenstein-PirnaNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura wielkopolska
1491KAJAJan Chrzciciel19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1492KAJALeon18931939MrozowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1493KAJETANOWICZDionizy (ks. Roman)18781954łagier MinŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Orm.-Kat.]archidiecezja lwowska
1494KAJUTJan19091939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1495KALCZUKEugeniusz19021942KL AuschwitzNiemcykapłan [Gr.-Praw.]diecezja warszawsko-chełmska
1496KALINICZOmelian18761940RekliniecRosjanie / Ukraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1497KALINOWSKIAntoni18711940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1498KALINOWSKIFranciszek18921939las ZajączekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1499KALINOWSKIJózef19051939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1500KALINOWSKILeon18791942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1501KALINOWSKITeodor19091940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1502KALIŃSKITomasz18921941MiędzyrzeczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1503KALISEryk19091945UniegoszczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1504KALISKAMaria (s. Ethelfreda)18751945KluczborkRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
1505KALISZKazimierz19081939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1506KALISZStanisław (br. Stanisław)19211939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1507KALISZEWICZAntoni1944WarszawaNiemcykapłan [Praw.]
1508KALISZKATadeusz19071941KL SoldauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1509KALLAStanisław Dydak18871943WarszawaNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1510KALVAITISJan18841951łagier CzystiunŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1511KAŁASEdmund18991943KL MauthausenNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1512KAŁUŻAFranciszek Mateusz18771941KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1513KAŁUŻAJózef19071944KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1514KAŁUŻAKarol18991943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1515KAMIŃSKAWładysława (s. Maria Koleta od Cierniowej Korony)19051944GdańskNiemcyKlaryska Kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]
1516KAMIŃSKI1939Nowy WiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1517KAMIŃSKIBolesław19061943BrześćNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1518KAMIŃSKICezary18841944WilnoNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1519KAMIŃSKIEuzebiusz (kl. Melchior)19141944FragaUkraińcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1520KAMIŃSKIStefan (br. Wacław)18761942TA HartheimNiemcyPasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
1521KAMIŃSKITadeusz19041944KrzeczowiceRosjanie / Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1522KAMIŃSKIWojciech19041944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1523KAMLIKJanina (s. Olga)19051944DL 121 PruszkówNiemcySiostra Matki Bożej Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
1524KAMROWSKIEdmund19061944LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1525KANIAAntoni19141939WarszawaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1526KANIAJózef18851944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1527KANIAJózef19131944KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1528KANIAMieczysław19151944WarszawaNiemcyMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
1529KANIAKMichał Augustyn (o. Czesław)18921941KropywnyckiRosjanieDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1530KANIEWSKIJanusz19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1531KANIEWSKIZbigniew19111942RadomNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1532KAŃSKIKazimierz18891970KodasemaRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1533KAPACZStanisław19121942Kraj KrasnojarskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
1534KAPŁONOWSKIEmanuel18721937(obszar Syberii)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1535KAPUSTAJózef19161944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1536KAPUSTOPiotr Bernard18911937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1537KAPUŚCIŃSKIMikołaj19131939Cześniki-KoloniaUkraińcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1538KARAMUCKIAlojzy19081942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1539KARAMUCKIEdmund Władysław19141940KL SachsenhausenNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1540KARBAUMErnest18911940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1541KARBOWIAKJan18951942TA HartheimNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1542KARBOWSKIJózef18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1543KARCZJadwiga (s. Joachima)18751944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1544KARCZEWICZMichał18861945ZabojkiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1545KARCZEWSKAZofia (s. Róża)19041944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1546KARCZEWSKIApolinary Kazimierz18761942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1547KARCZEWSKIStefan18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1548KARCZYŃSKICyryl Metody18841940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1549KARCZYŃSKIMarian18791944Zalesie GórneNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1550KARDISIgnacy18901944KarolinkaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1551KARPIŃSKIJózef18881937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1552KARPIŃSKIWładysław18701939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1553KARPOWICZPaweł1868k. MohylewaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1554KARPYSZYNBazyli19121951RadwańceRosjaniekleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1555KARWOWSKIJan18961940OścisłowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1556KASAŁKALudwik19141941KL DachauNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1557KASIŃSKIStanisław Lambert18721942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1558KASIOREdmund18831941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1559KASPERCZYKFranciszek (br. Rajmund)18931945NysaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
1560KASPEROWICZFeliks18951950BułajewoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1561KASPERSKITeodor18671945ZaleszczykiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1562KASPROWICZFeliks18881940RogóźnoNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1563KASPROWICZJan19011942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1564KASPRZYCKABalbina18981939BrodyNiemcySercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1565KASPRZYKOWSKIStanisław18831937RosławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1566KASZCZYCAdolf18881938OrszaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1567KASZEWSKIKajetan18991939PłutowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1568KASZUBAMarian19091941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1569KASZUBARoman (br. Stanisław)19101943k. WołgograduNiemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1570KASZUBOWSKIAlojzy18781939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1571KASZUBSKIMichał19041937ŻytomierzRosjaniekapłan [Praw.]
1572KASZYCALeon Konstanty18781942KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1573KASZYRAJerzy19041943RosicaNiemcy / ŁotyszeMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1574KAŚCIŃSKILeopold18731943KL LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1575KATUSZEWSKIFeliks18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1576KAUBERAnastazja (s. Cecylia)18801958KobylinRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1577KAWKAAntoni19151942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1578KAZIMIERCZAKJan18971941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1579KAZIMIEROWICZHenryk Maksymilian18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1580KAZIMIERSKAJoanna (s. Celestyna)19171944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1581KAZIUNASPaweł18771937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1582KAZNOWSKIAntoni18781959MariupolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1583KAZUBIŃSKIMarian Seweryn18771943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1584KAŹMIERCZAKBronisław18861940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1585KAŹMIERCZAKFeliks19121939Ożarów MazowieckiNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1586KAŹMIERSKIBolesław18791945SzamotułyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1587KAŹNICAMonika18951941LwówRosjaniesiostra zakonna [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1588KĄDZIELAAlfons19031939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1589KĄKOLEWSKAWanda (s. Weronika)18981941NL SchmückertNiemcySłużebniczka Wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1590KECUNJózef19001948łagier SiewWostŁag-KołymaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1591KELLNERJan19121941KijówRosjanieJezuita (SI) [UGr.-Kat.]
1592KELUSAntoni18721927WinnicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1593KEMĖŠISFabian18801954łagier SibŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
1594KEMPIŃSKIStanisław19071940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1595KERNICKIJan (o. Klemens)19081944WarszawaNiemcyBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1596KĘDZIERSKIFranciszek19131939BiałochowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1597KĘDZIERSKIMarcin18921943JarocinNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1598KICIŃSKIJan18911942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1599KICYŁAKarol Jan19131944KL Groß-RosenNiemcySalwatorianin (SDS) [Rz.-Kat.]Prowincja Polska SDS
1600KIEBUZJan19051941SolanuwatkaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1601KIEŁCZEWSKIKazimierz (br. Izydor)19091939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1602KIEŁKIEWICZWłodzimierz18801939Konin ŻagańskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1603KIJAntoni19161984GdańskRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1604KILARJózef18921941DrohobyczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1605KILIANFranciszek Borgiasz18951941KL AuschwitzNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1606KILIAŃSKAKatarzyna (s. Benedykta)18891944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1607KINKAWalerian19041939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1608KIRSTEINPaweł18831939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1609KISIELJan19121941LwówRosjanieLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1610KISIELPaweł19141943Niemcy / RosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1611KISIELWładysław18941950łagier StepŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1612KISIELEWSKAKrystyna19091939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1613KISIELEWSKIDaniel Bazyli19121947łagier WorkutŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
1614KISZKURNOAntoni18931942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1615KIŚLUKStanisław (br. Izydor Maria)19061944Dąbrowa GrodzieńskaNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1616KITZERMANNFranciszek18681939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1617KIWIŃSKIJózef19181943Jezuita (SI) [Rz.-Kat.]
1618KLAKLAWładysław19121943KrasneUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1619KLAMANPaweł19141939IgłyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1620KLAMMWładysław18741920KrzemienicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wileńska
1621KLAMMINGERAnna Maria (s. Maria Caeliane)19191945GłubczyceRosjanieWerbistka św. KOLOMANA (SSpS) [Rz.-Kat.]
1622KLARHelena (s. Januaria)18951945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1623KLARZAKJózef18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1624KLEBANOWSKIJan1939TerespolRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1625KLEBBAEdmund19101939PaparzynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1626KLEHRAlfons19091941(terytorium Francji)Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
1627KLEHRLeopold19001945StrzegomRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1628KLEINJan18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1629KLEMCZYŃSKIZygmunt18911937łagier UchtPeczŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1630KLEMENTBernard18881945OlsztynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1631KLEMTJerzy19001945SłupskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
1632KLEMTLeon18871945PrzytocznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1633KLEMTStanisław18661945KościanRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1634KLENIEWSKIEugeniusz Paweł19131941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1635KLEPACZEWSKILudwik19041940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1636KLIKNOPaweł18871944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1637KLIMAFranciszek19131939WarszawaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1638KLIMCZAKMichał Eugeniusz (o. Dionizy)19071943NaumowiczeNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1639KLIMCZAKStanisław19111944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1640KLIMCZAKWładysław19131942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1641KLIMECKIStanisław18771939DrzewicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1642KLIMEKFranciszek18811941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1643KLIMEKPiotr18811940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1644KLIMKIEWICZFeliks18931944WalendówNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1645KLIMKIEWICZFranciszek18691941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1646KLIMKIEWICZWitold Marian19051942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1647KLINKonrad Anastazy19021942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1648KLINKIERTElżbieta (s. Roberta)18791956KobylinRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1649KLODWIGBernard18971945PrzerycieRosjanieRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1650KLOMFASSMarta (s. Maria Krzysztofa)19031945OlsztynRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1651KLONOWSKIFeliks19081939las Sarni DwórNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1652KLUKACZYŃSKIJan19071944RapyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1653KLUNDERJan18891939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1654KLUPCZYŃSKIStanisław19091944Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1655KLUPSCHJerzy18811939OwińskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1656KLUTHWinfried19121944OleszaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1657KLUZJózef18731939Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1658KŁACZYŃSKIBazyli (br. Beniamin)19011944WarszawaNiemcyBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1659KŁACZYŃSKIJan (o. Romuald)19071942KL DachauNiemcyPaulin (OSPPE) [Rz.-Kat.]
1660KŁAKOWICZSabina18691944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1661KŁAPKOWSKIWładysław18991940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1662KŁECZEK(s. Benedykta)1942NL SchmückertNiemcyCórka Bożej Miłości (FDC) [Rz.-Kat.]
1663KŁOBUKOWSKIJuliusz Mieczysław18821944KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1664KŁOCZKOWalerian (br. Abundancjusz Maria)19211941HarasimowiczeNiemcy / RosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1665KŁOCZKOWSKIMieczysław Jan19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1666KŁONKOWSKIWojciech19091945TuryngiaAliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1667KŁONOWSKIMarian19051944Chlebowice WielkieUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1668KŁOSAntoni19101939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1669KŁOŚMieczysław18821940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1670KMICIKIEWICZWłodzimierz18741944PodemszczyznaRosjanie / Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1671KMIEĆFranciszek19071942KL DachauNiemcyKameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1672KNAPSKIZygmunt18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1673KNAŚAndrzej19031942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1674KNEBLEWSKIWacław18871939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1675KNEJCZUKJarosław19051944BełżecPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1676KNITTERAlojzy19021939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1677KNIUKSZTAJan18571919Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1678KNOBELSDORFRyszard18661920BiałystokRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wileńska
1679KNOPIKAgnieszka (s. Maria Arilda)19041945WrocławRosjanieMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
1680KNYCHLeon19151940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1681KNYPSLudwik18751944CieszynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1682KNYSZSzczepan18981941LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1683KOBEĆAntoni1880łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1684KOBEĆWojciech1873łagier SŁONRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1685KOBLAKazimiera18981944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1686KOBYLIŃSKIStanisław18941941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1687KOCHANIAKFranciszek19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1688KOCHANOWICZBronisław Stanisław18871942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1689KOCHANOWSKIFeliks19071943ŚwisłoczNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1690KOCHANOWSKIWładysław18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1691KOCOTJózef Franciszek19101942KL DachauNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1692KOCYŁOWSKIJózef (bp Jozafat)18761947łagier Wita Litowska - KijówRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1693KOGUTBeata18871944Petlikowce StareUkraińcySłużebniczka Dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1694KOKOŁOWICZAnna (s. Maria Rajmunda od Jezusa i Maryi)18921943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
1695KOKOTAlojzy18931917Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
1696KOLAKStanisław (br. Bogumił)19051944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1697KOLANKOWSKIAleksander18861953SztumRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1698KOLATORBronisław19021941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1699KOLBERajmund (o. Maksymilian Maria)18941941KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1700KOLBUSZAndrzej19041944NiżniówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1701KOLFENBACHJózef19051945łagier UchtIżemŁagRosjanieRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1702KOLIDASofroniusz19041941SamborRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1703KOLIŃSKIEugeniusz18921944między Puławami a SanoczkiemPolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1704KOLKAStanisław19201940KL Gusen INiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1705KOŁAWSKIHenryk Klemens Józef18731940InowrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1706KOŁODZIEJStanisław19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1707KOŁODZIEJEKKazimierz (br. Stanisław)19001941KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1708KOŁODZIEJSKIStanisław18921943Stalag 1-A StablackNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1709KOŁOMYJSKIFranciszek18701920OstrołękaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sejneńska
1710KOŁTUNIUKMiron Jan18851943ŻukówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1711KOMANDERFranciszek18851939PabianiceNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1712KOMARStanisław18821942TA HartheimNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1713KOMINEKJan18771943LwówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1714KOMISCHKEEleonora (s. Edmara)19151945ŚwiebodzinRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
1715KOMORNICKIWładysław Maria Józef19111941LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1716KOMOROWSKIBronisław18891940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
1717KOMOROWSKIJan Witold18981939Stara DąbrowaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1718KOMPALLANorbert Ferdynand19071942KL DachauNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1719KOMPFJanusz19091940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1720KONASIŃSKAZofia (s. Zdzisława)19051944między Warszawą a PruszkowemNiemcyUrszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
1721KONCEWICZMaksymilian18901939DalkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1722KONCEWICZMikołajRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1723KONDOLEWICZJózef18701942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1724KONECKIRoman18841942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1725KONEWECKIJózef18931939Wielka PiaśnicaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1726KONIECZNYJulian18971942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1727KONIECZNYMikołaj (br. Andrzej Avellino Maria)19111945NiepokalanówRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1728KONITZERPaweł18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1729KONIUSZEWSKIKacperRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
1730KONIUSZKOMichał18951940Przemyślkapłan diecezjalny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1731KONKOLJan (br. Kamil)18961945Franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1732KONKOLEWSKIJoachim19081940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1733KONKOLEWSKIStefan18981945SkopówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1734KONOPACKAFranciszka (s. Katarzyna)18641941KL SoldauNiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
1735KONOPIŃSKIJózef18801940WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1736KONOPIŃSKIMarian Wacław19071943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1737KONOPKAKazimierz Stanisław18791941LwówRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1738KONOPLANKOb. pow. DubnoUkraińcykapłan [Praw.]
1739KONRADMikołaj18761941StradczRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1740KONSTANTYNOWICZStanisław Piotr18981942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1741KONTEKStanisław19041940KatyńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1742KONTNYPaweł19101945LędzinyRosjanieChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1743KOŃCZEWSKIJózef (br. Jan Vianney Maria)19141944MakarinoRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1744KOPACZYŃSKAJózefa1944-5k. DolinyUkraińcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1745KOPAŃSKIKonrad19081939k. GrudziądzaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1746KOPCZYŃSKITadeusz18881941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1747KOPEĆJózef19121944BorownicaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1748KOPEĆStanisław19041939k. GostyninaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1749KOPERBronisław19031941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1750KOPERSKAApolonia (s. Tomea)18871944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1751KOPIJStanisław19051944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1752KOPIJASZJózef18711942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1753KOPLIŃSKIAntoni Wojciech (o. Anicet)18751941KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Reńsko-Westfalska OFMCap
1754KOPPEHenryk Zdzisław18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1755KORCZMaria18991944Gross RittersdorfNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1756KORCZAKAdam Stefan18951939MiłocinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1757KORCZAKWalenty19061942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1758KORCZOKAntoni Nikodem18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1759KORDASIEWICZStanisław18881934KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1760KORDUBAPiotr Emilian18701944KrasnojarskRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1761KORDYLLudwik19051944GrębówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1762KORMANJózef19011941StryjRosjanieZmartwychwstaniec (CR) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1763KORŃBolesław18671939MikielewszczyznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1764KOROBCZUKLew19191944ŁaskówPolacykapłan [Praw.]prawosławna diecezja chełmsko-podlaska
1765KORPAKSzymon18801940PrzemyślRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
1766KORPASStanisława (s. Antoniana)1945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1767KORTENDIECKTeodor18871945ProsityRosjanieMisjonarz Najśwętszego Serca Jezusowego (MSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1768KORYTKOAntoni18421916KijówRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1769KORZENIEWSKICzesław18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1770KORZENIEWSKIPaweł Herman18971945(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1771KOSIBOWICZEdward18951944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1772KOSIORWacław Justyn18821940LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1773KOSIOREKFranciszek (br. Szczepan Maria)19091942StanisławówNiemcy / UkraińcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
1774KOSIOROWSKAJadwiga (s. Franciszka)18881945NiżniówUkraińcyNiepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1775KOSKOWSKAKazimiera (s. Petronela)18811944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1776KOSOWICZMikołaj19011941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1777KOSTEKMirosław18901942Kulparków-LvivNiemcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1778KOSTKOWSKIBronisław Jerzy19151942KL DachauNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1779KOSTRICKASJózef1909łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1780KOSTRZEWAMikołaj19021942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1781KOSTUŚJózef (br. Rafał)19071944LwówUkraińcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1782KOSTYSZYNWłodzimierz19071946Wola NiżnaRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
1783KOSUBEKEmilia (s. Simeona)18661945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1784KOSYRCZYKLudwik19061942PuławyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1785KOSZTYŁAEdward19211944DL 121 PruszkówNiemcy / RosjanieMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
1786KOSZUTSKAPelagia (s. Kostka)18611945WłodaryRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1787KOŚMIDERWojciech18851944KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1788KOTAKFranciszek18751937Roskojma?Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1789KOTARSKIHenryk Wojciech (kl. Wiesław)19211944WarszawaNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1790KOTELAJózef19011942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1791KOTEWICZStanisław19121939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1792KOTLARZRoman19281976KrychnowiceRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1793KOTLICKIIgnacy19001942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1794KOTLIŃSKIJózef19191939WarszawaNiemcy / RosjanieOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1795KOTOWIECKIPiotr19001943Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1796KOTOWSKAMaria Jadwiga (s. Alicja)18991939Wielka PiaśnicaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
1797KOTTWalenty18801942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1798KOTULECKIFranciszek18811941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1799KOTWICKIJan18981943ChrynówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1800KOTYNIAJan (br. Józef Benedykt Kotolengo Maria)19171939LubomlNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1801KOTYŃSKIHenryk18801944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
1802KOTYSDaniel18881941LaszkiRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1803KOWALHenryk Stanisław19091939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1804KOWALCZUKRoch1913(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1805KOWALCZYKJózef (br. Serwacy Maria)19091945StawceRosjanie / PolacyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1806KOWALCZYKPiotr19121944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1807KOWALCZYKStanisław18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1808KOWALCZYKStanisław (o. Honoriusz)19351983PoznańRosjanie / Polacy (?)Dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1809KOWALCZYKWładysław19191945KL DachauNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1810KOWALCZYKZofia18671944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1811KOWALEWSKIStanisław18791942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1812KOWALIKFranciszek (br. Dominik od św. Józefa Kalasancjusza)19051943k. LubieszowaUkraińcyPijar (SP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1813KOWALIKZenon19031941LwówRosjanieRedemptorysta (CSsR) [UGr.-Kat.]
1814KOWALIŃSKIFeliks18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1815KOWALSKAJadwiga19111944Mińsk MazowieckiFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1816KOWALSKAJulia (s. Julia)18871944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1817KOWALSKAMieczysława (s. Maria Teresa od Dzieciątka Jezus)19021942KL SoldauNiemcyKlaryska Kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1818KOWALSKAStanisława (s. Róża)18841939PłockNiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
1819KOWALSKAWiktoria (s. Anna)18841944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1820KOWALSKIAdolf18881920RadziwiłłówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1821KOWALSKIBernard19051941KL AuschwitzNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1822KOWALSKIBronisław19171940KL Gusen INiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1823KOWALSKIJan (abp Maria Michał)18711942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcyarcybiskup [Marj.]
1824KOWALSKIJan (br. Gerard)19011940KL AuschwitzNiemcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
1825KOWALSKIJózef19111942KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
1826KOWALSKIJózef18981937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1827KOWALSKIZygmunt Marian19091942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1828KOWCZEmilian18841944KL LublinNiemcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
1829KOWNACKIBronisław18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1830KOWNACKIJózef Benedykt Konstanty18741942Góra PuławskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1831KOWNACKIMarcin Stanisław18861942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1832KOWRECKIKazimierz18931942KL KołdyczewoNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1833KOZAMichał (o. Leon)19091942KL DachauNiemcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1834KOZAWilhelm (br. Gwidon)19061943Rosjanie (?)Franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
1835KOZAKStefan19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1836KOZAKIEWICZJózef18891934PoniemuńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1837KOZAKOWSKIJózef18831941PoczesnaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1838KOZALMichał18931943KL DachauNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1839KOZANECKIAdam18911942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1840KOZANECKIEdmund Eugeniusz19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1841KOZANKIEWICZBronisław18661941k. GołuchowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1842KOZERAFranciszek (o. Czesław)19101941KL SoldauNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1843KOZICAIldefons19121940KL Gusen INiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1844KOZICKIStanisław1945Kasinka Małakleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1845KOZIELSKIAntoni18961917(terytorium Francji)Francuzi (Alianci) / Niemcy (państwa Osi)Jezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1846KOZIEŁ-TARCZKOWSKIJan19011943FougèresAliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1847KOZIEROWSKITomasz19061942KL AuschwitzNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1848KOZIJKonstanty18871945LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1849KOZIKWalenty (o. Cherubin)19061942TA HartheimNiemcyKameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
1850KOZIORZEMSKIBrunon19051939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1851KOZIURABazyli (br. Józef)18901942KL AuschwitzNiemcyAlbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
1852KOZŁOWICZAntoni Bernard18861939InowrocławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1853KOZŁOWSKAAnna (s. Kolumbiana)1915NiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
1854KOZŁOWSKAJoanna (s. Joanna)18701944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1855KOZŁOWSKIAntoni19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1856KOZŁOWSKIAntoni19011939IL KarlshofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1857KOZŁOWSKICzesław1945Niemcy (?)kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1858KOZŁOWSKIEdward18881940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1859KOZŁOWSKIJan19131941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1860KOZŁOWSKIJózef18931943ŚwisłoczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1861KOZŁOWSKIJózef19031939ProszowiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja Marquette (USA)
1862KOZŁOWSKIStanisław18901942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1863KOZŁOWSKITadeusz Jerzy19101944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1864KOZŁOWSKIWalery19031943KL LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
1865KOZUBEKRoman19081940KL SachsenhausenNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1866KOŹBIAŁMichał18791942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1867KOŹLIKStanisław18931939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1868KOŻUSZNIKStanisław19121940WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
1869KÖNIGRobert19101945LęborkRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja paderbońska
1870KRAJEWSKIJózef19121945KL Groß-RosenNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
1871KRAJEWSKILucjan18751944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
1872KRAKOWIAKAdam19151942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1873KRAKÓWIrena (s. Hilaria)19231944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
1874KRASKAWładysław19101940Lwówkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1875KRASOWSKAWanda19111939Dębe WielkieNiemcySalezjanka (FMA) [Rz.-Kat.]
1876KRAŚNICKIAndrzej18951943JazłowiecUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1877KRATOCHWILMaria Anna (s. Maria Antonina)18811942StanisławówNiemcySiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1878KRAUSEEdmund19081943WarszawaNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1879KRAUSEStanisław Antoniusz19081948PoznańPolacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1880KRAUTWURST(s. Gottharda)1945PokójRosjanieSiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1881KRAUZEEdmund18871940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1882KRAUZEJózef18791940KL AuschwitzNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1883KRAWCZEWICZPaweł19071945KL OhrdrufNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
1884KRAWCZYKEmilia (s. Tacjana)18831955OpoleRosjanie / PolacySiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
1885KRAWCZYKJan18881940PalmiryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1886KRAWCZYKTeodozja18631939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
1887KRAWCZYŃSKIJózef19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1888KRAWCZYŃSKIRoman18831942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1889KRAWIECTeofil (o. Fidelis od św. Teresy od Dzieciątka Jezus)19071943MińskNiemcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1890KRAWIECKAWładysława (s. Ernesta)18921944WarszawaNiemcyBenedyktynka Samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
1891KRAWIECKIJan18831940DębołękaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1892KRÄMERJan18931945(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1893KREFFTKonstantyn Franciszek18671940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1894KRESAAntoni18951941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1895KRĘCICKIBolesław18931942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1896KRĘCKIAnastazy18881939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1897KRĘCKIBernard19041939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1898KRĘŻELEWSKAMaria (s. Maria)18921944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
1899KRILMichał18871951CzytaRosjaniekapłan [Praw.]eparchia przemyska
1900KRISTENOtton18871939KołomyjaRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1901KROCZEKWilhelm18801920KrakówKanonik Laterański (CRL) [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1902KROGULECKIJan18831941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1903KROLLAgnieszka (s. Albina)18891945OtmętRosjanieFranciszkanka od Chrześcijańskiej Miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
1904KROPLEWSKIAlbin Jan18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1905KRÓLJózef19051944zatoka Newquaykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1906KRÓLIKOWSKIEugeniusz18751935WitebskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1907KRUGMaksymilian18671945Pszczewkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
1908KRUKOWSKIJan18771949łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1909KRUKOWSKIJózef18711942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1910KRUMMELJózef18721937Joszkar-OłaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1911KRUPAWincenty19021944PiórkówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
1912KRUPCZYŃSKIJan Aleksander19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1913KRUPCZYŃSKIKazimierz Stanisław19131942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1914KRUPIŃSKIAlojzy19161945KL MauthausenNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
1915KRUPIŃSKIJózef19121944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1916KRUPIŃSKIMarian Aleksander19091941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1917KRUPSKIZenon Aleksander19001941SamborRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1918KRUSCHINSKIJózef18651940TałgarRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1919KRUSZEWSKAStefania (s. Teresa)18691941KL Pomiechówek Fort IIINiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
1920KRUSZKAStefan18781944WłodzimierzówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1921KRUSZYŃSKIRoman18721944BonówUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1922KRUŠAAntoni19001952łagier KargopolŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1923KRUŽIKASJan19051954łagier MinŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
1924KRŪVELISAlbin19061957Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
1925KRŪVELISMarcin18861954łagier DubrawŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
1926KRYCHJózef19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1927KRYGIELSKIFeliks18881920ZadnieprzeRosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
1928KRYGIERHenryk19091939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1929KRYGIERMieczysław18881944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1930KRYNICKIJulian18781948JaworznoRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
1931KRYŃSKIAdolf19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
1932KRYŃSKIJan Antoni18611939ZelwaBiałorusini / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1933KRYSIAKAndrzej18811940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1934KRYSIAKTadeusz19191940KL Gusen INiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1935KRYSIŃSKIJan18851940KL Gusen INiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
1936KRYSIŃSKIJan Julian18961940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1937KRYSTOSIKStanisław19101939Wola ŁąckaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
1938KRYWULTZygmunt19031945GehrdenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1939KRYZANMirosław19101940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1940KRZAKWilhelm19041942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1941KRZEMIŃSKIJan18901944KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
1942KRZEMIŃSKIJózef19131943Niemcy / Polacykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1943KRZEMIŃSKISzczepan19141939Stalag 1-A StablackNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
1944KRZESIŃSKIAleksander18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1945KRZEWIŃSKIMaksymilian18871939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1946KRZEWSKIFranciszek19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1947KRZIPOPAJoanna (s. Demetria)18721945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1948KRZYKOWSKIJózef19131944St HilaireAliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1949KRZYSIKJan18761941ChyrówRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
1950KRZYSTOLIKStanisław19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1951KRZYSZKOWSKICzesław18981945KL NeuengammeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
1952KRZYSZTOFIKJózef (o. Henryk)19081942KL DachauNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
1953KRZYWICKIAdolf18871942łagier UchtIżemŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
1954KRZYWICKIKazimierz18851937łagier UstUchtaŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1955KRZYWIŃSKIStanisław (br. Rafał)19051944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
1956KRZYWOSZYŃSKIJózef18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1957KRZYŻANOWSKIReginald18941939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1958KRZYŻANOWSKIZygmunt19051942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1959KRZYŻANOWSKIZygmunt18731922MoskwaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
1960KUBIAKJan (br. Norbert Maria)18921942KL SachsenhausenNiemcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
1961KUBICKIStefan19131940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1962KUBICKITelesfor19051940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1963KUBIKAleksander18861939KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1964KUBIKHenryk (o. Leander)19091942WronkiNiemcyBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
1965KUBIKMieczysław Antoni19001942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1966KUBIŃSKIStanisław18881942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1967KUBISTAStanisław18981940KL SachsenhausenNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1968KUBIŚWojciech18981942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
1969KUBITZAJan (br. Bartłomiej)18771943Morze BismarckaJapończycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
1970KUBITZKIJuliana (s. Edelburgis)19051945ŻaryRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
1971KUBSKIStanisław18761942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1972KUBSZJózef19201942Al-AlamajnAlianciOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
1973KUCEdward19151944TymbarkPolacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1974KUCMichał18901951Dąbrówka PolskaRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
1975KUCAWacław19121939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1976KUCABMichał18991944ZarzeczeUkraińcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
1977KUCHARSKIGrzegorz Leonard18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1978KUCHARSKIJan18671933LatyczówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1979KUCHENBECKERJózef18811939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
1980KUCHOWICZFranciszek Borgiasz18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1981KUCHTALeon18941941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
1982KUCŁOMichał19051945PiskorowiceUkraińcy / Polacy (?)Jezuita (SI) [NeoUni.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
1983KUCZAFranciszka (s. Gorgonia)18871956LesznoRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
1984KUCZERAMaria (s. Piencja)18931945WrocławRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1985KUCZYŃSKIAleksander18691938OrzełRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
1986KUCZYŃSKIJózef18791942SkrzydlewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
1987KUCZYŃSKIKlemens18991942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1988KUCZYŃSKIMarian19061939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
1989KUDERAJan18721942Bieruń StaryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1990KUDLEKMarcin18681942KrakówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
1991KUFELWojciech19161942KL AuschwitzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
1992KUHNAlfons18931945PaderbornAliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
1993KUJAWAAniela (s. Augustyna)18901945KL RavensbrückNiemcySłużebniczka Wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
1994KUKLAStanisław18811942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1995KUKOWSKIBronisław (br. Piotr)19101942KoninNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
1996KUKSEWICZFranciszek18871941Taklinowo-MikałajewaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
1997KUKUŁKAŁucjan18931939FordonNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
1998KULAJózef18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
1999KULAWacław18781940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2000KULASIŃSKILeon19111941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2001KULAWYJan Wilhelm18721941KL AuschwitzNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2002KULAWYPaweł18771941KL AuschwitzNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2003KULESZAEugeniusz18911941ŁupantyRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2004KULESZAStanisław19081944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2005KULHAWIECSymeon18821938ButowoRosjaniekapłan [Praw.]
2006KULIKRyszard18811942SuszecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2007KULINICZSzczepan18991942BolanowicePolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2008KULIŃSKIStefan18731942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2009KULISZBolesław19141943LidaNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2010KULISZKarol18731940KL BuchenwaldNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
2011KULPAZofia (s. Maria Leokadia)18831945NiżniówUkraińcyJózefitka (CSSJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2012KUNCOPiotr1945RzeszówRosjanie / Polacykleryk eparchialny [UGr.-Kat.]
2013KUNDAWładysław18871937łagier TiemŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2014KUNDEGÓRSKIEdward18921941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2015KUPCZYŃSKIAleksander18731941BerlinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2016KUPILASFranciszek18821940KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2017KUPPERJózef19121939WejherowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2018KURACHAntoni19091940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2019KURAŚWincenty19041942PołonkaNiemcy / BiałorusiniMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2020KURCZJan Nepomucen18651914StaniątkiAustriacy / RosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2021KURCZYŃSKIPiotr Kazimierz19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2022KURDZIELJan18911941KL SoldauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2023KUREKFranciszek19211942ŁozowaRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2024KUREKStanisław19081940MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2025KURIAŃSKIKazimierz Marian19171940KL Gusen INiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2026KURKOWSKILeon Paweł19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2027KUROWSKIAntoni18861938ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2028KUROWSKIJan19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2029KUROWSKILeon18731939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2030KUROWSKIPaweł18731939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2031KURPIASLudwik1943Ćmielów-PrzepaśćNiemcykapłan [St.-Kat.]
2032KURZAWAJózef19101940Witowo-KoloniaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2033KUSKOWSKIStefan (br. Leonard od Jezusa Ukrzyżowanego)19131941las BiałuckiNiemcyPasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
2034KUSZJózefa (s. Febronia)18791955GostyńRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2035KUSZYŃSKIJan19151944ToporówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2036KUŚMIERCZYKAntoni19031941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2037KUTJózef19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2038KUTSCHAPaweł19111945BrzezinkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2039KUTZEmil18931945Płużnica WielkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2040KUTZNERLeon18771942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2041KUYDOWICZJan19021940na trasie Warszawa - BerlinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2042KUZIEMSKIJózef18921941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2043KUZIMSKAHelena19031940las SzpęgawskiNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2044KUZIOWłodzimierz Kazimierz19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2045KUZNOWICZMieczysław Józef18741945Czarny PotokNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2046KUŹMICKIWitold18851945NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2047KUŹMICZNestor19081942Jasienica SolnaNiemcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2048KUŹMIŃSKAMałgorzata (s. Katarzyna)19181944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2049KUŹMIŃSKIDemetriusz18891964KaragandaRosjaniekapłan [Praw.]eparchia przemyska
2050KUŹNIAKCzesław19141940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2051KUŹWAZygmunt19041944WarszawaNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura wileńska
2052KUŽELAFranciszek (br. Patryk Maria)19151942KL AuschwitzNiemcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
2053KÜHNJerzy19071943(nad jez. Ładoga)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2054KVEDARAUSKASRafał19131945RogówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2055KWARCIAŃSKIWacław18661942BudapesztNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2056KWAŚKIEWICZLeon Henryk18841942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2057KWAŚNIEWSKIZygmunt18771937KijówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2058KWIATKOWSKI(br. Albert)1939k. SochaczewaPolacyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
2059KWIATKOWSKIAlfons18991939Nowy WiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2060KWIATKOWSKIBolesław18891942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2061KWIATKOWSKIJan1941WilnoLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2062KWIATKOWSKIMichał1882Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2063KWIATKOWSKIPaweł18861939SoczewkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2064KWIATKOWSKIStanisław Ignacy18801944ŁadańceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2065KWICZAŁAJózef18891940ŁagiewnikiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2066KWITBazyli Stefan18941943UrłówUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2067KYSELAJan19051942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2068LAAKEOtton18691945Nowy LasRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2069LABUDABronisław19031939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2070LACHKazimierz18861941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2071LACHETTAMagdalena (s. Marcella)19201954Strzelce OpolskieRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2072LACZKOWSKIFranciszek Ksawery19021939TryszczynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2073LAHSAntoni18871952łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2074LAJAUSKASKazimierz18921921JawniunyPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2075LAJAUSKASMateusz18721941MalatyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2076LALOWSKIBrunon19151942kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2077LAMPERTKarol18941944HalleNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
2078LANGEAugust19111943WołgogradRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2079LANGEJan19041941WarlubieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2080LANGEKarol18701945Strzelce OpolskieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2081LANGERAgnieszka (s. Herlinda)18701945OtmuchówRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2082LANGERJan19191939WarszawaNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2083LANGERJan1914Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2084LANGERPaulina (s. Dominata)18681945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2085LANGERWerner1914Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2086LANGKAUOtton18711945BartągRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2087LANGKAUPaweł19031945łagier TagiłŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2088LANGNERHerbert19081948KL BuchenwaldRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2089LANGNOWSKAKlara (s. Spiridiona)18781956KobylinRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2090LANGOWSKIBolesław19151944KL Pomiechówek Fort IIINiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2091LANGWALDKarol18861945łagier CzelabŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2092LANKIEWICZZygmunt Jan19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2093LAPISKazimierz18801940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2094LAPISMarian19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2095LARISCHKarol19171942(nad jez. Ilmen)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2096LASBolesław1905Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2097LASKOWSKIHenryk19011942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2098LASKOWSKIJan Dąbrowa18721939KonarzewoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2099LASKOWSKILudwik18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2100LASKOWSKIWłodzimierz18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2101LASOŃJan (br. Cyprian od św. Michała)18791944Wiśniowiec NowyUkraińcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2102LATARSKIJózef19051940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2103LATOCHAAlfons19061942na trasie Wiedeń - KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2104LAUKAITISJózef18731952WłodzimierzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2105LAURINAVIČIUSBronisław19131981WilnoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2106LAZARJulia (s. Bonoza)18831956KobylinRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2107LEGERSKIStanisław Hugo19061942SzakpakRosjaniePallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2108LEHMANNJerzy19001945k. Zduńskiej WoliPolacy (?)pastor [Ew.-Aug.]superintendentura kaliska
2109LEHMANNJózef19071939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2110LEHNERTAmalia (s. Hermenegilda)18761945BaborówRosjanieSiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
2111LELEŠIUSJustyn19171947k. WejweryRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2112LENARTAndrzej18801943KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2113LENARTJan19001940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2114LENIARTEKAntoni19151942(terytorium Rosji)RosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2115LENZELJózef August Maksymilian18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
2116LEŃKOJózef18821944KL Groß-RosenNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2117LEOŃCZUKMaria18951939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2118LEPCZAKTeodora19031944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2119LERCHPiotr (o. Konrad Kurt)19051945BytomRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2120LESIŃSKIAleksy18761942KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2121LESIŃSKIJan19081940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2122LESZCZEWICZAntoni18901943RosicaNiemcy / ŁotyszeMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2123LESZCZUKJózef18941949BożkowoRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2124LESZCZYKAntoni19081943KL LublinNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2125LEŚNIAKAndrzej19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2126LEŚNIAKTomasz19131941Nowy SączNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2127LEŚNIEWICZLudwik19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2128LEŚNIEWSKIWawrzyniec18701941KurskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2129LEŚNIOWSKIStanisław18841942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2130LEŚNIOWSKIZygmunt (br. Benedykt)19121940NiemcyLasalianin (FSC) [Rz.-Kat.]
2131LEUSZAntoni19061942KL KołdyczewoNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2132LEWANDOWICZMieczysław18861941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2133LEWANDOWICZMieczysław Antoni18891943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2134LEWANDOWSKAEleonora18821939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2135LEWANDOWSKIAlojzy18971939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2136LEWANDOWSKIAmbroży18911939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2137LEWANDOWSKIFranciszek18891942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2138LEWANDOWSKIKonstanty18861943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2139LEWANDOWSKILudwik19091944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2140LEWANDOWSKIWalerian (br. Gerard)19211939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2141LEWANIUKAleksandra19071939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2142LEWICKAKlara (s. Kordelia)19151942NL SchmückertNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
2143LEWICKAMonika18861943KL AuschwitzNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2144LEWICKIAntoni Seweryn18741939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2145LEWKOWICZAnna (s. Kajetana)18971944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2146LEWRENCJan19071944Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2147LEXEhrenhold19091944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2148LEXLotar19201944b. Prusy WschodnieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2149LIACHPaweł18941940UkrainaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2150LIBIŃSKIHerman18671944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2151LICHTENBERGBernard18751943HofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
2152LICZNERSKIKonstanty18761940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2153LIDZBARSKIJan19131943kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2154LIEPAPiotr18861953łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2155LIEPAPiotr19071952łagier GorŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2156LIGUDAPaweł Alojzy18981942KL DachauNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2157LINARTASDonat18741950PrawieniszkiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2158LINDETadeusz18821945RzeszówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2159LINDENBLATTJan18821945KętrzynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2160LINGNAUOskar18771945GrąsinoNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2161LINKAArtur18871945JonkowoRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2162LINOWSKAKlara18701945CzerwonogródUkraińcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2163LIPIŃSKIEdward (br. Jan od Krzyża Maria)19141944RówneRosjanie / UkraińcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2164LIPIŃSKILeon18971939BiałaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2165LIPIŃSKIStanisław18771940BzowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2166LIPKAWojciech Stanisław (br. Kazimierz)18911942KL AuschwitzNiemcyAugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
2167LIPNIŪNASAlfonsas19051945PuckNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2168LIPPAHenryk19121941(terytorium Rosji)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2169LIPSKIFranciszek19121939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2170LIPSKILeon18621939Małe CzysteNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2171LISTomasz19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2172LISIECKIBolesław18451919WinnicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2173LISIŃSKITadeusz19071941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2174LISKIEWICZBogdan19261947łagier SiewŻołdarŁagRosjaniekleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2175LISKIEWICZMikołaj19041944DesznicaPolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2176LISONCzesław18871939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2177LISSOWSKICzesław Józef18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2178LISZCZYŃSKIJózef18821951KomarnoRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2179LITAUNIEKSWładysław19091941DyneburgRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2180LIUTKUSPiotr19041946łagier WorkutŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2181LOHNERTIrmengarda (s. Jowita)19111945KorfantówNiemcy / RosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2182LONCFranciszek18841914PrzemyślRosjanie / Austriacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2183LONGAWAFranciszek (o. Hieronim)18721941CzortkówRosjanie / ŻydziDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2184LORENZFryderyk18971944HalleNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
2185LORKIEWICZCezary Władysław19031939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2186LORKIEWICZRoman (o. Stanisław)18931942KL DachauNiemcyBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2187LÖBDorota (s. Maria Teresa)19111942KL AuschwitzNiemcyTrapistka (OCSO) [Rz.-Kat.]
2188LÖBErnest (o. Nivardus)19131942KL AuschwitzNiemcyTrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
2189LÖBJerzy (o. Ignacy)19091942KL AuschwitzNiemcyTrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
2190LÖBLina (s. Jadwiga)19081942KL AuschwitzNiemcyTrapistka (OCSO) [Rz.-Kat.]
2191LÖBRobert (br. Linus)19101942KL AuschwitzNiemcyTrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
2192LÖWENFELSLuiza (s. Maria Alojza)19151942KL AuschwitzNiemcySłużebniczka z Dernbach (ADJC) [Rz.-Kat.]
2193LUBASStanisław18861942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2194LUBASTadeusz19081942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2195LUBCZYŃSKIFeliks18861931łagier SŁONRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2196LUBECKIAleksander19061942WilejkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2197LUBIANIECKarol18661942WilejkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2198LUBIEŃSKIIgnacy18781938KurskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2199LUBOWSKIBronisław1909Rosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2200LUCACIUAntoni (o. Innocenty Maria)18771919RówneRosjanieDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
2201LUDWICZAKAntoni Jan18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2202LUDWIGFranciszek18961945SątopyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2203LUDWIGGertruda (s. Leopolda)19051945MikołówRosjanieSalwatorianka (SDS) [Rz.-Kat.]
2204LUDWIGKarol Alojzy19021945StrzelceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2205LUDWIKJózef18771942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2206LUDWIKIEWICZStefan Ignacy18731942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2207LUDWIKOWSKIPiotr19051939OwińskaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2208LULAJoanna Józefa (s. Hiacynta)19151943KL AuschwitzNiemcySłużebniczka Starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2209LUNKWITZPaweł18751945Brzeźno-GdańskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2210LUZARMarian Wojciech18951939RówneNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2211ŁABANWincenty18981943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2212ŁABENTOWICZZygmunt Piotr18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2213ŁADAAleksander19001940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2214ŁAGODALeon18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2215ŁAKOTAGrzegorz18831950łagier MinŁagRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2216ŁAKOTAStanisław18861939MorzewoNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2217ŁANGOWSKIFranciszek (br. Zygmunt)19151939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2218ŁAPA(s. Hieronima)18981942StanisławówNiemcySiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2219ŁAPIŃSKICzesław18911948Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2220ŁASKAWaleria (s. Berchmansa)19151944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2221ŁASKIAlojzy18761939BydgoszczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2222ŁASKIGustaw18721940GrabówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2223ŁASKIRoch19021949ŁódźRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2224ŁASZKIEWICZStanisław18671942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2225ŁATECKIEugeniusz19051943DrozdowszczyznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2226ŁAWRECKIJan1870Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2227ŁAŻEWNIKTekla1876RosjanieSiostra Serca Jezusa (RSCJ) [Rz.-Kat.]
2228ŁĄCZEKMaria18871939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2229ŁĄCZYNABazyli18861946MakiejewkaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2230ŁEBIŃSKIAugustyn Józef Jakub18721939PaparzynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2231ŁEBKOWSKIHenryk Leon19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2232ŁEMCIOWłodzimierz19121945PawłokomaPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2233ŁĘGOSZJakub18851942TA HartheimNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2234ŁĘGOWSKIWładysław Leonard18771941KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2235ŁĘTKOWSKIJulian19071941KL AuschwitzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2236ŁOBACZJózef18921945KL MauthausenNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2237ŁOBOCKIJózef19091939Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2238ŁONIEWSKIJózef (br. Bonawentura)19041939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2239ŁOPACZAKEliasz18981950łagier MinŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2240ŁOPACZEWSKIStanisław Kostka18661942NL SchmückertNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2241ŁOPUSZYŃSKIKazimierz Roman19001941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2242ŁOSIŃSKIBernard Antoni18651940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2243ŁOTAREWICZWincenty18861919MirRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2244ŁOTOCKIJerzy1944WarszawaNiemcykapłan [Praw.]diecezja warszawsko-chełmska
2245ŁOŻYŃSKIBolesław19111939las ZajączekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2246ŁÓJJan19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2247ŁUBIEŃSKIJan18891940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2248ŁUCYKPiotr (o. Porfiriusz)18961952łagier SibŁagRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2249ŁUCZAKMarianna (s. Syriana)18711942NiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
2250ŁUCZECZKOEmil19101941KL SoldauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2251ŁUKACZSzymon18931964StaruniaRosjaniebiskup [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
2252ŁUKASZJan18911937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2253ŁUKASZEWICZLudwik18671941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2254ŁUKASZEWSKIKazimierz (br. Kazimierz)19151939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2255ŁUKJANINJózef18881937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2256ŁUKOMSKIStanisław Kostka Andrzej18741948WarszawaRosjanie / Polacy (?)biskup [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2257ŁUKOWIAKAntoni18891945KL Mittelbau-DoraNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2258ŁUKOWSKIStefan18841941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2259ŁUNIEWSKIAleksander19021941SzumowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2260ŁUPINOWICZKarol Aleksander18911937łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2261ŁUSZCZKIEWICZZofia Maria (s. Izabela)18981957KrakówRosjanie / PolacySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2262ŁUSZCZYŃSKIKazimierz Tadeusz19211946WarszawaRosjanie / PolacyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
2263ŁYSKORoman Hilarion Maria19141949LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2264MACHAJan Franciszek19141942KatowiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2265MACHAYFerdynand19141940Nowy WiśniczNiemcyFilipin (COr) [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2266MACHERSKIFranciszek18831940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2267MACHNIKOWSKIAntoni18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2268MACIĄGStanisław19111982Sędziszów MałopolskiPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2269MACIĄGStanisław19141944OsiekNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2270MACIĄTEKStanisław Piotr18891940KL SachsenhausenNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2271MACIEJAKTadeusz19071942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2272MACIEJEWSKILeon19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2273MACIEJOWSKIBolesław18971942las BorekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2274MACIEJOWSKIJan1897(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2275MACIERAKOWSKAKazimiera19001939ChoroszczRosjanieMisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
2276MACIERZYŃSKIPaweł18931945KL Bergen-BelsenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2277MACIKOWSKILeon19011944KL Bergen-BelsenNiemcyDuchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
2278MACIUKMikołaj19081944ZakościelePolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2279MACIUKWłodzimierz18931942BudyninNiemcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2280MACKIEWICZAntoni18921942KL KołdyczewoNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2281MACKIEWICZEugenia (s. Maria Kanizja)19031943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
2282MACKIEWICZJan19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2283MAĆKOWIAKWładysław19101942las BorekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2284MAĆKOWSKIStefan19111939WarszawaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2285MAĆKÓWOlga (s. Tarsycja)19191944Krystynopol-CzerwonogródRosjanieSłużebnica Najświętszej Maryi Panny (SSMI) [UGr.-Kat.]
2286MADALIŃSKIJan19111944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2287MADERAPiotr18891937łagier SwirŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2288MAGNUSZEWSKIStefan19121940KrólewiecNiemcyMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
2289MAGULSKIFeliks18951917PłockPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2290MAJJózef19121942OszRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2291MAJCHRZAKKatarzyna (s. Klemensa)18831940GnieznoNiemcySłużebniczka Wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2292MAJCHRZYCKIWładysław19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2293MAJEWSKIJerzy19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
2294MAJEWSKIStefan19101951WarszawaRosjanie / Polacykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2295MAJEWSKIWacław Innocenty18961943MielnicaNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2296MAJGIERFranciszek18811944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2297MAJKABronisław19131943Bilcze ZłoteUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2298MAJKOWSKIAnatol Józef18911946WoronaUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
2299MAJKOWSKIHilary18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2300MAKARSzczepan18761941DrohobyczRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2301MAKAREWICZStanisława18891944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2302MAKIELATeodor Franciszek18891945KL Bergen-BelsenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
2303MAKOWSKIAleksander18751942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2304MAKOWSKIAleksander Czesław19051942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2305MAKOWSKIFranciszek (br. Szymon)19011943AL ZweibrückenNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2306MAKOWSKIMieczysław18721940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2307MAKOWSKIPaweł (o. Brunon)18901942KL DachauNiemcyKarmelita (OCarm) [Rz.-Kat.]
2308MAKOWSKIRoman19071939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2309MAKULECJan18831940ChełmNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2310MALARCZYKAleksander18781946KarlikówRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
2311MALCHEREKRyszard19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2312MALECDionizy19091941MińskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2313MALECKIAntoni18611935WarszawaRosjaniebiskup [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2314MALESZAStefan18931942DratówNiemcykapłan [Praw.]prawosławna diecezja chełmsko-podlaska
2315MALEWSKIJan18901917VerdunFrancuziSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
2316MALIGKurt19081944Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2317MALINOWSKIFranciszek18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2318MALINOWSKIJózef19071942WilejkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2319MALINOWSKIKlemens19041940Kuropaty-MińskNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2320MALINOWSKIKonstantyn19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2321MALINOWSKIMichał18871942KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2322MALINOWSKIStanisław19041940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2323MALINOWSKITadeusz18981939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2324MALINOWSKITadeusz19191943KL StutthofNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2325MALISZWładysław19091944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2326MALORNYFranciszek18921939las Mniszek - GrupaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2327MAŁACHOWSKIPaweł19061939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2328MAŁACZEKStanisław19171945KL DachauNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2329MAŁACZYŃSKIAdam18651920LipówkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2330MAŁECKIStanisław18861940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2331MAŁKOTeodor18901952ZdołbunówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2332MAŁKOWSKIJuliusz1863KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2333MAŁOCHLEBRozalia (s. Natburga)18981944WarszawaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
2334MAŁUSZYŃSKIAdam18981945KL Mittelbau-DoraNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2335MAŁYNIAKMikołaj18511915IL TalerhofAustriacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2336MAMICAJózef18781940KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]
2337MAMZERTomasz19031939GostyńNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2338MANITIUSGustaw18801940KL PosenNiemcysuperintendent [Ew.-Aug.]superintendentura pomorsko-poznańska
2339MAŃKAAlfons19171941KL Gusen INiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2340MAŃKIEWICZHenryk18931939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2341MAŃKOWSKIAlfons18701941KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2342MAŃKOWSKIJan19081939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2343MAŃKOWSKIJózef18951939IgłyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2344MAŃKOWSKITeofil18771939KlęczkowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2345MARACHKonstancja (s. Pudencjana)18821945KraszowiceRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2346MARCENKOAleksander (abp Antoni)18871954łagier OzierŁagRosjaniearcybiskup [Praw.]prawosławna eparchia tuło-bielowska
2347MARCHIEWICZFranciszek (o. Michał)19141941LwówRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
2348MARCHLEWSKILeonard18661940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2349MARCHLEWSKIPaweł Piotr18841939IgłyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2350MARCINANISKlemens18881940KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2351MARCINIAKFranciszek19141943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2352MARCINIAKIzydor18981942BoroweNiemcy / BiałorusiniSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2353MARCINIAKMarianna18991939OwińskaNiemcySercanka (SSCJ) [Rz.-Kat.]
2354MARCINIANKsawery18781918RogówkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2355MARCINKIEWICZAleksander1943Szewnia DolnaPolacy (?)kapłan [Praw.]prawosławna diecezja warszawsko-radomska
2356MARCINKOWSKIAntoni18931939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2357MARCINKOWSKIFranciszek (o. Grzegorz)19091941(terytorium Rosji)RosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
2358MARCINOWSKIRobert19041940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2359MARCOŃMieczysław19061940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2360MARCZUKHelena (s. Bernadeta)18941944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2361MARDOSEWICZAdela (s. Maria Stella od Najświętszego Sakramentu)18881943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
2362MARECKIBrunon1908Rosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2363MARGENFELDMaria (s. Maria Maurycja)19041945łagier TułaRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2364MARGEVIČIUSPiotr1889łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2365MARGOŃSKIAntoni Józef Franciszek18681942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2366MARKIEWICZAleksander1944Rzeczyca ZiemiańskaRosjanie / Polacykapłan [St.-Kat.]
2367MARKIEWICZWilhelmina (s. Bernadetta)19161944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2368MARKOWSKAJanina19161944WarszawaNiemcySłużebniczka Krzyża (FSK) [Rz.-Kat.]
2369MARKOWSKIFranciszek Michał (br. Dariusz Maria)19091945NiepokalanówRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2370MARKUSZEWRosjaniekleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2371MARKUSZEWSKIAlbin18771938JenisejskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2372MAROSZJan19071944BystrzycaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2373MARQUARDTJan18881945PaluzyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2374MARSZAŁEKRudolf19111948WarszawaRosjanie / PolacyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2375MARSZKÓWKlara (s. Kornelia)19011942GdańskAlianciElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2376MARTENKAJan19081939k. BydgoszczyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2377MARTYNIUKMichał (o. Marcin)19081945LwówRosjanieStudyta (MSU) [UGr.-Kat.]
2378MARTYSZBazyli18741945TeratynPolacykapłan [Praw.]
2379MARUSARZStanisław18981942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2380MARUSZAKAntoni (br. Tytus)18971941KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
2381MARUSZCZAKWłodzimierz18881954łagier DubrawŁagRosjaniekapłan [Praw.]eparchia przemyska
2382MARUSZCZYKStefan (o. Laurentius)19031945łagier WsieswieckajaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2383MARXFranciszek Józef18801921Stare OlesnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2384MASIULANISAdam19111942las BorekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2385MASŁOŃWładysław18961940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2386MASŁOWSKIAntoni (br. Florian Maria)19021944AL LeopardNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2387MASŁOWSKIZygmunt18971932PoznańRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2388MASSOW vonBerta18721945KoszalinRosjaniesiostra zakonna [Lut.]
2389MAŚLANIKJan18881946RubcowskRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2390MATERNICKIWładysław18651940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2391MATERNOWSKIGustaw18711942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2392MATERNOWSKIStanisław Kostka Ignacy18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2393MATEUSZCZYKRajmund18621942Nowa SłupiaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2394MATEUSZCZYKTeodor18851942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2395MATULEWICZWeronika (s. Maria Aniela)18931924SmoleńskRosjanieHonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
2396MATULIONISTeofil18731962SzadówRosjaniebiskup [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2397MATUSZCZAKMaria (s. Anzelma)19091944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2398MATUSZEKMieczysław Bolesław18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2399MATUSZEKTomasz18951915FrancuziSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
2400MATUSZEWICZAntoni18861936łagier SŁONRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2401MATUSZEWSKALeokadia (s. Maria Heliodora)19061943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
2402MATUSZEWSKIFranciszek18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2403MATUSZEWSKIStefan18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2404MATUSZEWSKIWincenty18691940Witowo-KoloniaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2405MATWIEJCZYKAntoni18891941MołczadźRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2406MATYLJózef (br. Andrzej)19001943Morze BismarckaJapończycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2407MATYSZCZYKStanisław19091941WilejkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2408MATZNERStanisław Klemens18911940BykowniaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2409MAUERSBERGERJan Paweł18771942KonstancinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2410MAYLeon Witold18741940KL DachauNiemcysuperintendent [Ew.-Aug.]superintendentura piotrkowska
2411MAZALONBeniamin Alojzy19091942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2412MAZELLAJan18831939IL ResminNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2413MAZERSKIJan19011944WarszawaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2414MAZURJan19081944TarnawkaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2415MAZURKazimierz18891921KrasiłówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2416MAZUREKAgnieszka (s. Donata)19021944KielceAlbertynka (CSAPI) [Rz.-Kat.]
2417MAZUREKFranciszek19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2418MAZUREKFranciszek19111942RosjanieMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2419MAZUREKJózef (o. Alfons Maria od Ducha Świętego)18911944Nawojowa GóraNiemcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
2420MAZURKIEWICZKarol18811942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2421MAZURKIEWICZWincenty19111941OlitaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2422MAŽEIKALeon19181981PamūšisLitwinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2423MAŽONASWładysław18811945MoskwaRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2424MĄCIORTomasz18971942PołonkaNiemcy / BiałorusiniPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2425MĄCZKACzesław19121941KL AuschwitzNiemcyBonifrater (OH) [Rz.-Kat.]
2426MĄCZKAPiotr18841940OlkuszNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2427MĄCZKAStanisław19071944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2428MĄCZKOWSKIWładysław19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2429MĄCZYŃSKIWładysław Aleksander18841942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2430MĄDRYJan19121942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2431MĄKOWSKIJan18781940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2432MEGGERWładysław19031939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2433MEKIELITAPiotr18681947LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2434MELINGERWeronika18801944DerżówUkraińcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2435MELLINIgnacy18521916KijówRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2436MENCELJan Mieczysław19151939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2437MENDES da COSTAJudyta Henryka18851944KL AuschwitzNiemcyDominikanka (OP) [Rz.-Kat.]
2438MENDRIKSJan19071953łagier WorkutŁagRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2439MERKLEJNKazimierz18731941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2440MERSMANNAlfons19051945KL Buchenwald - WahlauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
2441MESJASZMichalina (s. Jacenta)18741944KL Bergen-BelsenNiemcySiostra Matki Bożej Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
2442METLERBonawentura18661939JaworznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2443MEYERAlfons19051946JaworRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2444MĘCIŃSKIJulian Józef18801941ŁódźNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2445MĘDRALAFeliks19031945KL Bergen-BelsenNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2446MĘŻNICKIJózef18761940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2447MĘŻYKJakub19081944WarszawaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2448MĘŻYŃSKIFranciszek19061944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2449MIASTKOWSKIAntoni19111940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2450MICHAELISElza Sara (s. Miriam)18991942KL AuschwitzNiemcyJózefitka z Trewiru (CSSJ) [Rz.-Kat.]
2451MICHAJŁOWDaniel18631940StarobielskRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2452MICHALAKJadwiga (s. Zefiryna)19131942SzamotułyNiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
2453MICHALAKJózef18751941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2454MICHALAKJózef1940SierpcNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2455MICHALAKWładysław19111942WłoszczowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2456MICHALCZYKStanisław19121939TumNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2457MICHALETZJerzy18951945WilkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2458MICHALEWSKIJan18871942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2459MICHALICHAAndrzej18861959OsinnikiRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2460MICHALIKFranciszek18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2461MICHALIKHerbert19131945łagier nr 506Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
2462MICHALSKAMaria18911944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2463MICHALSKIStanisław19041941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2464MICHALSKIStanisław18771942TrzebuniaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2465MICHALSKIWilhelm Wincenty18791943WarszawaNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2466MICHAŁKIEWICZMarian Szczepan18911941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2467MICHAŁKOWSKIJan Chryzostom19141943KL Mittelbau-DoraNiemcyFilipin (COr) [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2468MICHAŁOWICZCzesław Józef18921939las BytyńskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2469MICHAŁOWICZWojciech18971942KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2470MICHAŁOWSKIJan19061942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2471MICHASIONEKMikołaj18881933Wielki UstiugRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
2472MICHNIEWSKIStanisław Tomasz18991942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2473MICHNIKOWSKIJózef18721939PułtuskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2474MICHNOWSKIMarian Jan18811940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2475MICHUŁKAJan18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2476MICKIEWICZLeon18801942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2477MIEDWIEDIUKWłodzimierz18881937ButowoRosjaniekapłan [Praw.]
2478MIEGOŃWładysław18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2479MIELEWSKIJan Chrzciciel18791921Nakło nad NoteciąPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2480MIĘTKIAntoni19061939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2481MIĘTKOWSKAMaria (s. Cecylia)19071944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2482MIGALSzymon18871944SanoczekNiemcy / Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2483MIGDALSKIWacław18971940KL DachauNiemcy
2484MIJAKOWSKIBogdan Józef18851942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2485MIKAJanina (s. Edwarda)19101941PłockNiemcyPasjonistka (CSP) [Rz.-Kat.]
2486MIKAWiktor18911945KluczRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2487MIKOLUKMaria (s. Cypriana)18901944DąbrówkiNiemcySłużebniczka Dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]
2488MIKOŁAJCZUKMarcin18671941ŁuczyceRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2489MIKOŁAJCZYKJan19101943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2490MIKOŁAJCZYKJan18801939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2491MIKOŁAJEWSKAHelena19111939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2492MIKOŁAJEWSKIZygmunt19041945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2493MIKOŁAJSKILeon (br. Ambroży)19191944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2494MIKOŁAJTISWincenty18921918ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sejneńska
2495MIKOSZMaria (s. Paula)18821945WrocławRosjanieFranciszkanka Krzyżanowicka (SFPS) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2496MIKUCZEWSKIJózef19101940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2497MIKUCZEWSKILudwik19071939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2498MIKUSIŃSKIBronisław18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2499MIKUSIŃSKIJan18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2500MILEIKAAleksander18811944WiżunyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
2501MILEWICZLeon19031944KlembówRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2502MILEWICZLeopold18841942IwieniecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2503MILLEREugeniusz19031942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2504MIŁKOWSKIZygmunt18891943WołożynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2505MIODUSZEWSKIJan19081940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2506MIODUSZEWSKIJózef18801937łagier SwirŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2507MIRECKIStanisław18671941ŁódźNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2508MIROCHNAStefan Marian (o. Julian)19031942KL PosenNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2509MIRONASWładysław18801953WłodzimierzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
2510MIRZWIŃSKIWładysław18801937(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja władywostocka
2511MISCHKECecylia (s. Maria Tyburcja)18881945łagier Osanowo-DubowojeRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2512MISIAKWiktoria18791944DerżówUkraińcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2513MISIEKFranciszek (br. Roman)19071940RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2514MISIÓRSKIAntoni18911942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
2515MISIUDAHubert19091944k. ArnhemNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2516MISIUTAStanisław (o. Jacek)19091941CzortkówRosjanie / ŻydziDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2517MISZTOFTNapoleon19151944Misjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2518MIŚKAFranciszek18981942KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2519MITRĘGAFranciszek18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2520MITTMANNKarol18771949łagier w górach UralRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2521MITZINNEKBerta (s. Teobalda)19081945BolesławiecRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2522MŁYNARCZYKWładysław19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2523MNICHJoanna (s. Lukretia)18741945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2524MNICHOWSKILeon19021939ChmielnikiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2525MOCARSKIFranciszek Walery18801940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2526MOCARSKILudwik18711942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2527MOCHAHenryk19161944Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2528MOCHLIŃSKAJulia (s. Anna Immaculata)18671944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2529MODRZEWSKAJadwiga Joanna Gabriela1898KL LublinNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
2530MODZELEWSKIAdolf18621941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2531MOEPERTAdolf18821945Kąty WrocławskieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2532MOJKOWSKIJulian18631939Wielka PiaśnicaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2533MOJSIJONEKPiotr (br. od Najświętszego Serca Pana Jezusa)18981943między Pniewnem a SkomorochąUkraińcyPijar (SP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2534MOKSStefan Andrzej18751942TA HartheimNiemcyCysters (OCist) [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2535MOLAKJózef Stanisław18821941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2536MOLENDAPiotr (br. Paweł)19151943WarszawaNiemcyKameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
2537MOLSKIJózef18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2538MOŁDOCHAndrzej18901940Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2539MORAWSKIEdmund (br. Jacek)19121939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2540MORAWSKIMarian Józef Wojciech18811940KL AuschwitzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2541MORAWSKIMichał18981940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2542MORITZAlojzy18941945łagier SzaturaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2543MORKOWSKIEdmund18801940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2544MOROZJan18861952łagier DubrawŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2545MOROZEWICZKarol18801942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2546MORZYCKIJan19151944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2547MOSIEWICZRoman18871943TrabyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2548MOSIŃSKARegina19201939WarszawaNiemcySłużebniczka Krzyża (FSK) [Rz.-Kat.]
2549MOSKWAJerzy Józef19101941KijówRosjanieJezuita (SI) [UGr.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2550MOSSAKOWSKILeon18791941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2551MOSZCZEŃSKIStanisław18901942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2552MOSZYŃSKIMieczysław (br. Celestyn)19091945HarbinFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2553MOŚCICKIJózef19021940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2554MOTYKABolesław19241944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2555MOTYLEWSKIFranciszek18991939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2556MOTZAnna Apolonia18751944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2557MOTZKOMaria (s. Wenancja)18921945WrocławRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2558MOŻEJKOJózef (br. Albert Maria)18981943SieradzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2559MOŻEJKOWiktor18971939Cześniki-KoloniaRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2560MÓLWładysław18981942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2561MÓWIŃSKIJózef19031939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2562MRAJCASzczepan19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2563MRATZEKWiktor (o. Wilhelm)19091945WilnoRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2564MREŁAFranciszek Ksawery (o. Zygmunt)18821942TA HartheimNiemcyBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2565MROCZEK(s. Telesfora)19021944MielecNiemcy / RosjanieSłużebniczka Dębicka (Sł. BDNP) [Rz.-Kat.]
2566MROCZEKLudwik19051942KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2567MROCZKAHenryk19001944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2568MROCZKOWSKILucjan19031943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2569MRODZENMaria (s. Karola)18921956TrzebnicaRosjanie / PolacyBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2570MROSIKOtton (o. Wojciech)18891945PrudnikRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2571MROTEKEdward18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2572MRÓZAndrzej19191944RdziostówNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2573MRÓZBolesław Józef19121944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2574MŚCICHOWSKIAntoni18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2575MUCHAMieczysław Jan (o. Stanisław (Egidiusz))19171945DobraczynUkraińcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2576MUCHAŃSKIAndrzej18691942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2577MULCZYŃSKIKazimierz19151941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2578MULKOWSKAJózefa (s. Vestina)18611942NL SchmückertNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
2579MULLERJózef Stanisław Kostka19021942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2580MUŃKOFranciszek19161939MichałówNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2581MURAWSKIFelicjan19091941TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2582MUROŃCZYKEdward18971942DubrowaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2583MUSIAŁJerzy Stanisław19191945KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2584MUSIAŁKazimierz18921940KrakówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2585MUSIAŁStanisław19031940KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2586MUSIAŁAPiotr19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2587MUSIOŁMaria (s. Karola)18631945PielgrzymowiceRosjanieJadwiżanka (CSSH) [Rz.-Kat.]
2588MUSIOŁWalburga (s. Hiacynta)19011956KatowiceRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2589MUSZALSKIZygmunt18951942KiczkiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2590MUSZYŃSKAHelena (s. Ludgarda)19021944KL AuschwitzNiemcySiostra Wspólnej Pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]
2591MUSZYŃSKIZygmunt19131942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2592MUZALEWSKILudwik18831944AL ReichenauNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
2593MUZOLFIgnacy (br. Ignacy)18911939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2594MUZYKABernard1910RosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
2595MÜHLSTEFFJerzy19071945ŻabinRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2596MÜLLERKatarzyna Elżbieta (s. Maria Leonis)19131945(terytorium Rosji)RosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2597MÜLLERTadeusz19081944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2598MYRCZIKErnest (o. Reinald)19131941(Kresy)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2599MYRWAJózef18891939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2600MYSAKOWSKIStanisław Franciszek18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2601MYSZKOWIAKMarian18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2602MYŚLISZJózef18911939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2603MYŚLIWIECJan (br. Grzegorz)19061945(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2604MZYKLudwik19051940KL PosenNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2605NACHAJSKIGustaw Józef18981944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2606NADOLSKAMaria18801944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2607NAGÓRSKIEdmund19061939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2608NAGÓRSKIPaweł Wojciech18731940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2609NAGÓRZAŃSKIJan18841945DębicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2610NAHUJOWSKIJulian19141939GarwolinNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2611NAPIERAŁAFranciszek18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2612NARMONTOWICZWeronika (s. Maria Boromea)19161943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
2613NARUKMaria (s. Elżbieta)19161944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2614NARUSZEWICZCzesław Leon19151945BoråsNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2615NASIŁOWSKIStanisław19041941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2616NATHANJózef Marcin18671947OpawaRosjanie / Polacybiskup [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
2617NATSCHMarta (s. Tutilona)18741945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2618NAUMOWICZJan19021942Nowe ŚwięcianyLitwinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2619NAVICKASJan18641941WieksznieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
2620NAWROCKIStanisław19151944PoniecNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2621NAWROTFranciszek Reinhold19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2622NEBELSKIAdam19021942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2623NEJMAKWacław18821942KL KołdyczewoNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2624NEUBERJózef18861945JaworówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2625NEUGEBAUERFeliks (br. Łukasz Maria)19091940las BórNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2626NEUMANN(s. Kordia)1945BiałaRosjanieSiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
2627NEVRKLAFranciszek (o. Siard)19111943KL AuschwitzNiemcyNorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
2628NICZAJSzczepan18791949DubnoRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2629NIEBRZYDOWSKAFlorentyna (s. Jolanta od Niepokalanego Serca Maryi)18881941NiemcyKlaryska Kapucynka (OSCCap) [Rz.-Kat.]
2630NIECHAJMichał19001939LublinNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2631NIECZYPOROWICZJan18771919Bielsk PodlaskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wileńska
2632NIEDBAŁAntoni Adam18721941KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2633NIEDBAŁFeliks18811939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2634NIEDZIAŁEKJan19071943lasy ChojnowskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2635NIEDZIELAJan18811942KrakówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2636NIEDZIELAJózef18881942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2637NIEDZIELAKLucjan19081947PolskowolaRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2638NIEDZIELAKStefan19141989WarszawaRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2639NIEDZIELSKIAntoni18951937Kamieniec PodolskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2640NIEDŹWIEDZIŃSKIIgnacy18751941NL SchmückertNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2641NIEDŹWIEDZKAMaria18891939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2642NIEDŹWIEDŹNifont18821942Antonówka SzepelskaUkraińcykapłan diecezjalny [UGr.-Kat.]diecezja łucka
2643NIEKRASZZofia (s. Maria Daniela)18891921SmoleńskRosjanieHonoratka (CPSICM) [Rz.-Kat.]
2644NIEMANCEWICZAntoni18931943MińskNiemcyJezuita (SI) [UGr.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2645NIEMIECJózef19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2646NIEMIRJózef18751940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2647NIEMIRWładysław18911941KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2648NIEROSTEKJózef19011943KL LublinNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
2649NIEROWISZBernard18881942KL AuschwitzNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2650NIERYCHLEWSKIWojciech19031942KL AuschwitzNiemcyMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
2651NIEWĘGŁOWSKIStanisław19121941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2652NIEWITECKIRoman18911942PialmaRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2653NIEZGODZIŃSKAJulia (s. Urszula)19091944Mińsk MazowieckiRosjanieUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
2654NIKATOWAleksy18751937ButowoRosjaniekapłan [Praw.]
2655NIKLASStanisław19081939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2656NIKLEWICZCzesław Stanisław18761944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2657NIKLEWSKIFeliks18881939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2658NIKUTACecylia18791939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2659NIMYŁOWICZDemetriusz19071943GrabowiecPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]Apostolska Administracja Łemkowszczyzny
2660NIMYŁOWICZTeodor18891947UniatyczeRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2661NITECKIAntoni18751942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2662NITSCHKE(s. Dolorosa)19071945PasłękRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2663NITSCHMANNAdam Robert18921940KL SachsenhausenNiemcysuperintendent [Ew.-Aug.]superintendentura warszawska
2664NIWAAndrzej19001940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2665NIXMichał19121945ŚwiecieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2666NIZIÓŁKIEWICZZenon19071939ŚwierkówiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2667NIŻANKOWSKIOstap18631919StryjPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2668NOAKTeodor18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2669NODZYŃSKIAndrzej18881939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2670NOGALSKIFranciszek19111939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2671NOHELGustaw Józef18821940WisłaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2672NOISZEWSKABogumiła (s. Maria Ewa od Opatrzności)18851942PietralewiczeNiemcy / BiałorusiniNiepokalanka (SIC) [Rz.-Kat.]
2673NOSIDLAKFlorian (br. Dydak)18861941Rawa RuskaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
2674NOSZKAJózef19141941KL Gusen INiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2675NOWACKIFeliks18791941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2676NOWACKIIgnacy18721943KaliszNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2677NOWACKIOktawian Mieczysław Bolesław19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2678NOWACKIPiotr19101941WilnoNiemcy / RosjanieBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
2679NOWACZKIEWICZJózef18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2680NOWAGPaulina (s. Fidelia)18661945Nowy LasRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2681NOWAKAlfons19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2682NOWAKAniela (s. Ambrozja)19201944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2683NOWAKEdmund18911940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2684NOWAKFranciszek18801942KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2685NOWAKKatarzyna1944WarszawaNiemcySłużebniczka Sług Jezusa (AI) [Rz.-Kat.]
2686NOWAKKazimierz18861941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2687NOWAKLeonard19081939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2688NOWAKLudwik19071944WarszawaNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2689NOWAKPiotr18831939Lwówkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2690NOWAKStanisław Leonard19041942KL KołdyczewoNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2691NOWAKStanisław Zenon18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2692NOWAKWincenty18961942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2693NOWAKOWSKIJan19181944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
2694NOWAKOWSKILeon19131939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2695NOWAKOWSKIMarceli18821940PalmiryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2696NOWAKOWSKIStefan18971940OścisłowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2697NOWAŃSKIAntoni19001940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2698NOWICKAStanisława (s. Stanisława)18721944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
2699NOWICKIAleksander18781940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2700NOWICKIFelicjan18851942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2701NOWICKIJózef Henryk18691942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2702NOWICKIKazimierz18971944KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2703NOWICKIKazimierz19071939MielnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2704NOWICKIWładysław19101939ŚwierkówiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2705NOWOCIEŃZofia (s. Saturnia)19131944WarszawaNiemcyZmartwychwstanka (CR) [Rz.-Kat.]
2706NOWODWORSKIWładysław18781945JurkówRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2707NOWOSADBłażej19031943Potok GórnyUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2708NOWOTNYJan Chrzciciel (o. Wawrzyniec)18731943KL AuschwitzNiemcyNorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
2709NOWOTNYMaksymilian19051946Długomiłowicekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2710NOWOWIEJSKIAntoni Julian18581941KL SoldauNiemcyarcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2711NURKOWSKIWacław18911954łagier StepŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2712OBARSKICzesław18831941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2713OBORSKIPiotr19071952RawiczRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2714OBRĘBSKAStanisława19031945PrzasnyszNiemcyMisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
2715OCHABWłodzimierz19001940TwerRosjaniekapłan [Praw.]diecezja warszawsko-chełmska
2716OCHALSKIZdzisław19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2717OCHOŃSKIKarol (o. Krystyn)18831940KL SachsenhausenNiemcyKameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
2718OCZABRUKEmilian18911953łagier DubrawŁagRosjaniekapłan [Praw.]eparchia przemyska
2719ODEJEWSKICzesław19081940BiałystokRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2720ODYAJózef19121939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2721ODYAŁucjan Józef19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2722OGANOWSKIFranciszek19111943PonaryNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2723OGŁAZAJózef Stanisław18881942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2724OGRODOWICZJózef19051941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2725OGRODOWICZJózefa18871944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2726OGRODOWSKIStefan18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2727OHRYZKOPiotr18911942CzartowiecUkraińcy / Polacy / Rosjaniekapłan [Praw.]prawosławna diecezja chełmsko-podlaska
2728OKOŁO-KUŁAKAntoni18831940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2729OKOŁO-KUŁAKWładysław1890(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2730OKONIEWSKIStanisław Wojciech18701944LizbonaNiemcybiskup [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2731OLBRICHFranciszek (br. Hilary)19131941Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2732OLEARCZYKWładysław19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2733OLECHOWSKILudwik18751945Potok GórnyPolacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2734OLEKJan19191939WarszawaNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2735OLEŃSKIPiotr (o. Paweł)18871955łagier MinŁagRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]
2736OLESZCZUKAlfons19021942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2737OLĘDZKAJanina (s. Józefa)19051944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2738OLKIEWICZBrunon19091939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2739OLKOWSKIFranciszek19031942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2740OLSZAKHenryk18871940KL MauthausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2741OLSZAKJózef18961942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2742OLSZAKJózef1943TarnówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
2743OLSZEWSKAApolonia (s. Maria)18861942KL AuschwitzNiemcyUrszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
2744OLSZEWSKAKatarzyna (s. Franciszka)19051945HamburgNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
2745OLSZEWSKIAdam (o. Krzysztof)19071942KL DachauNiemcyAugustianin (OSA) [Rz.-Kat.]
2746OLSZEWSKIEdward19141939GrudziądzNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2747OLSZEWSKIKazimierz Jan18901944WarszawaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2748OLSZEWSKILeon18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2749OLSZEWSKILudwik18891943las PilickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2750OLSZEWSKIZygmunt Konstantyn18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2751OLŠAUSKASKazimierz19111954łagier WostUralŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
2752OŁDZIEJEWSKIAdolf18871941DojlidyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2753ONDRUSZ(s. Teondolinda)1945PokójRosjanieSiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
2754ONNASCHFryderyk18811945BarlinekRosjaniepastor [Lut.]
2755ONNASCHFryderyk Karol Günter19011945KoszalinRosjaniepastor [Lut.]
2756ONOSZKOWładysław (o. Konstanty)19021942SłonimNiemcy / RosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2757OPIATOWSKIHenryk19071943las PilickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2758OPIELAJózef19151939WarszawaNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
2759OPOLSKIIgnacy18851937łagier SwirŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2760OPRZĄDEKJan (br. Marcin)18841942TA HartheimNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
2761ORACZMarianna (s. Izabela)18931939SandomierzNiemcySłużebniczka z Mariówki (CSSBMVI) [Rz.-Kat.]
2762ORGANISZCZAKWładysław19131945KL Bergen-BelsenNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]
2763ORLOBAnna (s. Eleonora)18781945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2764ORYNTPiotr18831942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
2765ORZECHOWSKIStanisław19041944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2766ORZEŁJan19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2767OSADCAMichał18871951łagier MinŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2768OSIDACZRoman19131941LwówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2769OSIKOWICZAndrzej19001943KL LublinNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2770OSIŃSKALeokadia (s. Radegundis)18741942NL SchmückertNiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
2771OSIŃSKIHenryk18841942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2772OSIŃSKIWacław Ksawery18681945WejherowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2773OSIŃSKIWładysław19061940las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2774OSMAŃSKIWładysław19171942KL DachauNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
2775OSSAKOWSKAMaria (s. Andrzeja)19011943LubieszówUkraińcySercanka Bezhabitowe [UGr.-Kat.]diecezja pińska
2776OSSOWSKAOtylia (s. Cyryla)19011941PuszczykowoNiemcyPasterka (CSDP) [Rz.-Kat.]
2777OSSOWSKIEdward18781944Frankfurt nad MenemNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]
2778OSSOWSKIJan (br. Jan)19071939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2779OSSOWSKIJan Antoni19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2780OSSOWSKIWalerian18841940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2781OSTASZEWSKIJózef18901948CharkówRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2782OSTROUMOWMichał (bp Serafin)18801937KatyńRosjaniebiskup [Praw.]prawosławna eparchia smoleńsko-dorogobużska
2783OSTROWSKIFranciszek Ksawery19121943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2784OSTROWSKIJan18901919Gródek Jagiellońskikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska i.e. kaliska
2785OSTROWSKIStanisław Kostka (o. Jozafat)18901939WarszawaNiemcyBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]
2786OSZKIELCzesław18891944GrójecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2787OSZKINISJan19171941TA HartheimNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2788OTRZONSEKJadwiga (s. Rotrudis)19081945PilchowiceRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2789OTTEAgnieszka (s. Benedykta)18711945KuropasRosjanieMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
2790OTTICHMaria (s. Maria Cleta)18791917JassyMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
2791OTTOMaria (s. Gerwazja)18991945OłtaszynRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2792OWCZARCZAKWojciech18981943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2793OZIĘBŁOWSKIMichał19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2794OŻANAGustaw19091945Stein an der Donau - Krems an der DonauNiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
2795OŻAROWSKIJerzy19121943LidaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
2796PABICHStanisław18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2797PABISIEWICZKonstanty18731941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2798PACEWICZWacław18801945BydgoszczRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2799PACEWSKIAntoni18841942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
2800PACIOREKFranciszek19141943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2801PACIOREKJózef19031942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2802PACIORKOWSKIRyszard18781939BiałyninNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2803PACKIEWICZKazimierz18841941PołukniaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2804PACZEŚBolesław19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2805PACZOPKABolesław18841940TelechanyRosjaniekapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja pińska
2806PACZUSKAZofia (s. Ludwina)19041944WarszawaNiemcyPasjonistka (CSP) [Rz.-Kat.]
2807PADEWSKIJózef18941951WarszawaRosjanie / Polacybiskup [St.-Kat.]
2808PADZIŃSKIAdam Stanisław18691942OtroczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2809PAJDOFranciszek19021945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2810PAJEWSKIStefan (o. Sylwiusz)19091941las BiałuckiNiemcyPasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
2811PAKALSKIAlbin18941939IgłyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2812PALEWSKIJózef18671944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2813PALIMĄKAStanisław19331985KlimontówRosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2814PALINCEUSZJózef19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2815PALLAHermenegild (o. Bogumił)19081942Al-AriszFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2816PALMOWSKIJózef18851945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2817PALUCHIgnacy19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2818PALUCHJan (br. Edward od św. Teresy)1902(terytorium Rosji)RosjanieKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2819PALUCHOWSKIBolesław18751940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2820PALUTKEBrunon19061944TyraspolRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2821PAŁUBIŃSKAMarianna18991944WarszawaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
2822PANASIEWICZDemetriusz18821948DrohobyczRosjaniekapłan [Praw.]eparchia przemyska
2823PANASIEWICZEmilian18751937TychwinRosjaniekapłan [Praw.]
2824PANAŚJózef18871940LwówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2825PANCHERZMarcin Grzegorz18671941MyjomiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2826PANEKJózef19011942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2827PANEKPiotr19041945TarchominNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2828PANEWICZRoman18741945k. CzęstochowyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2829PANKEVIČIUSWacław1913łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2830PANKIEWICZJakub (o. Anastazy)18821942TA HartheimNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
2831PANKOWSKIMarian18871945KL Mittelbau-DoraNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2832PANKOWSKIPiotr Romuald Kazimierz18791945RybnaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2833PAŃTALudwik19061943RosjanieMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2834PAPIESKIMikołaj Edmund18681942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2835PAPIEŻWojciech18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2836PAPROCKIJerzy19201944WarszawaNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2837PARADOWSKIStanisław18711942KaszczorNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2838PARTYKABolesław18861939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2839PARZYCHGertruda (s. Ludolfa)19001945PilchowiceRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
2840PASTUCHPiotr19081941TarnopolRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
2841PASTWAAntoni18981939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2842PASZCZAKOWSKIStanisław1944PodkamieńUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2843PASZKIEWICZWitold18821941KrasławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2844PASZKORyszard18781940TwerRosjaniepastor [Ew.-Aug.]
2845PASZKOWIAKMaciej19071941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2846PATRYCYCzesław Aleksander18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2847PAULAVIČIUSKonstanty18821941OlitaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
2848PAUSEKazimierz18811942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2849PAWELECJan19041942k. BobrowszczyznyNiemcy / BiałorusiniSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2850PAWELSKIJan18681944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2851PAWEŁKIEWICZAniela18811940(obszar Syberii)RosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2852PAWLAKAntoni19011940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2853PAWLAKJózef19021942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2854PAWLAKJózef19121939DubnoNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2855PAWLAKPiotrBerlinRosjanie / AlianciMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2856PAWLAKTadeusz Stanisław19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2857PAWLASWładysław19081940KL Gusen INiemcypastor [Ew.-Aug.]superintendentura cieszyńska
2858PAWLETAAnna (s. Huberta)18841955KatowiceRosjanie / PolacyJadwiżanka (CSSH) [Rz.-Kat.]
2859PAWLICKIBernard19081943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2860PAWLICKIStanisław19071939OwińskaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2861PAWLIKJan19061941KL AuschwitzNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2862PAWLIKMechtylda (s. Melisa)19111945ŚwiebodzinRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2863PAWLIKStanisław19121942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2864PAWŁOWICZAdela (s. Augustyna)19061944DolinaUkraińcyJózefitka (CSSJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2865PAWŁOWICZKazimierz18871943KobylnikRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2866PAWŁOWSKIBolesław18741940ChełmNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2867PAWŁOWSKIEdward18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2868PAWŁOWSKIIgnacy18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2869PAWŁOWSKIJan19121942KL DachauNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2870PAWŁOWSKIJózef18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
2871PAWŁOWSKIRoman18781939KaliszNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2872PAWŁOWSKIWładysław Zygmunt18791942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2873PAWOŁEKJan18821941KL AuschwitzNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
2874PAZDERNIAKWalerian1913(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
2875PAŹDZIORAAugustyn18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2876PECIAKLudwik18891943KL FlossenbürgNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2877PEIKTadeusz18911950PoznańRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2878PELCIgnacy (o. Euzebiusz)18711942KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2879PELLOWSKINorbert Jan19031942KL AuschwitzNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2880PEŁCZYŃSKIJózef18741941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2881PEŁKALeon18861939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2882PENARWładysław (o. Leonard)19151942PadwaNiemcy / RosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2883PENKALAKonstanty18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2884PEPLIŃSKITeodor19141939kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2885PEPŁOWSKIAlfons19171940KL Gusen INiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2886PERADZEGrzegorz18991942KL AuschwitzNiemcyojciec zakonny [Praw.]
2887PERCZAKEdmund19091942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2888PERENCStanisław18891945(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2889PERESYPKINPiotr1899MoskwaRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
2890PEREŚWIET-SOŁTANLucjan19061951łagier IntaŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2891PERKOWICZEugeniusz18751938SzemurszaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2892PERRONKlara18911945PoznańSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2893PERRONRóża18911944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2894PERSKIWojciech19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2895PERUCKILeon19121944CzortkówNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2896PERZYNAMichał18731942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2897PESTKAAnna (s. Maria Bona)19051945OrnetaRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2898PESZEKJan18761915BaligródRosjanie / Austriacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2899PETERŁucja (s. Bonosa)18841945NysaRosjanieSiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2900PETEREKAlfons19051944k. MińskaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2901PETERKNECHTWillibald19081942(terytorium Rosji)Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2902PETKAKlemens19111939Dębe WielkieNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
2903PETRIKAJan18851941BartnikiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
2904PETRULEWICZFranciszka (s. Krystyna)19121944WarszawaNiemcyFranciszkanka od Cierpiących (CSFA) [Rz.-Kat.]
2905PETRYKOWSKIStefan18921940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2906PEWNIAKJan18941942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2907PĘDZICHBolesław19091939LubawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2908PĘDZICHStanisław18571920WojsławyRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2909PĘZAAleksander19101943las KosówkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2910PIANKOPiotr18881941SzumowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2911PIANOWSKIJan1939-45NiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
2912PIASECKIFranciszek18741931BerdyczówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
2913PIASZCZYŃSKIMichał18851940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2914PIĄTEKFeliks19061939TrzebiniaNiemcy / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2915PIĄTKOWSKAWiktoria19001943KL AuschwitzNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
2916PIĄTKOWSKIKonrad19031939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2917PIECHACZEKWalter (kl. Wolfram)19141944(terytorium Włoch)Niemcy / AlianciFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2918PIECHOCKIMaksymilian18741941WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2919PIECHOWSKIBolesław Bronisław18851942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2920PIECHOWSKIJulian18791939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2921PIECHUCKIWładysław18931946FreundentalNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2922PIEKARSKIStanisław18991942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2923PIEKIELIŃSKIJózef18971942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
2924PIENIĄŻEKKazimierz19071940PalmiryNiemcyZmartwychwstaniec (CR) [Rz.-Kat.]
2925PIEŃKOSZAleksander19151944WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
2926PIEŃKOWSKIWładysław19161940las KomornickiNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2927PIETKIEWICZAdolf18711933ArchangielskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2928PIETKIEWICZJózef18921937łagier KemŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
2929PIETKIEWICZStanisław18891941KirowRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2930PIETKIEWICZWiktor18701939Piotrków KujawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2931PIETRUSZKABłażej18901942KL AuschwitzNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
2932PIETRYGASerafin18711945BrzegRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2933PIETSCHAgnieszka (s. Syncletica)18791956GostyńRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2934PIETSCHFilomena (s. Filonilla)18771956KobylinRosjanie / PolacyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]
2935PIĘTKAEdward19081941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2936PIKOTAJózef19121944PieniakiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2937PIKULSKAJanina Aleksandra18901939WieluńNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2938PILAKAntoni19101945CzęstochowaNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2939PILCHLudwik18831943KL AuschwitzNiemcyFilipin (COr) [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
2940PILCHTeofil18711944Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2941PILIPIECMichał19121944las GłogowskiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2942PIŁATFranciszek (br. Joachim)19071942MeszhedRosjanieBonifrater (OH) [Rz.-Kat.]
2943PIŁATOWICZStanisław Paweł19081944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2944PIOTROWSKAAntonina (s. Kazimiera)18781944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2945PIOTROWSKIIgnacy18821942KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2946PIOTROWSKILeon18781937łagier SibŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
2947PIOTRZKOWSKAPaulina (s. Anakleta)18691942NiemcyElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]prowincja Gnieźnieńsko-Poznańska Sióstr Elżbietanek CSSE
2948PIÓRKOAugustyn19131942WilnoNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2949PIRÓGAntoni19131941MilczyceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
2950PISAREKBronisław (br. Marceli Maria)19061945NiepokalanówRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
2951PISARSKIZygmunt19021943GdeszynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2952PISKOZUBJulia19111941LwówRosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2953PISZCZYGŁOWABartłomiej18871942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2954PISZCZYGŁOWAStanisław18781942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2955PIWOŃSKICzesław (o. Norbert)19051940GnieznoNiemcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
2956PIWOWARAdolf19061939NiemcyMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]
2957PIWOWARCZYKJózef19091944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2958PIŻWłodzimierz19201940Rosjaniekleryk eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2959PLACEKBronisław19011942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2960PLENISJanina19081942WilnoRosjanieMisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
2961PLEWIKWładysław19051940CharkówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
2962PLISZKABronisław Stanisław18981946Bonifrater (OH) [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2963PLUCIŃSKIWalenty18791944KL Groß-RosenNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2964PŁACHTAMichał18991945SzówskoPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
2965PŁACZEKStanisław18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2966PŁOŃSKIJózef19031943NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
2967PŁOSKIEWICZWalery18781944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
2968PŁOSZAJAndrzej19051944WarszawaNiemcy / RosjanieMichalita (CSMA) [Rz.-Kat.]
2969PŁOSZAJStanisław19181940las KomornickiNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
2970PŁOSZCZAŃSKABronisława18891941TarnopolNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2971PŁOSZEKRudolf18801940GnojnikNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2972PŁUKASZWojciech18471914StaniątkiAustriacy / RosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2973PŁYWACZYKWojciech18911941KL SoldauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
2974PNIEWSKIKarol Henryk18861939SkołatowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
2975POBOŻYAntoni18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
2976POCHANKEJózef19191941TA HartheimNiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2977POCZĄTEKJózef18851922Wadowice DolneNiemcy / Rosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
2978POCZOBUTT-ODLANICKIFabian18961944KoźlakiewiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
2979POCZOBUTT-ODLANICKIJerzy18921936Czarna Wieś KościelnaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
2980PODEMSKIStanisław19121941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
2981PODHORODECKIMichał (o. Bonawentura)18991941KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
2982PODKULJan18931942KL DachauNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2983PODLASZECKIZachariasz18521919przy drodze Komarówka-NiżniówPolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
2984PODLASZEWSKIFranciszek18881940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2985PODLECHFerdynand18781945(obszar Syberii)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
2986PODLESCHKAJan19151942(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
2987PODLEWSKIJan1889łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
2988PODOBIEŃSKILeon Tadeusz (br. Teodor)18981939WrocławJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2989PODOLEŃSKIStanisław Tadeusz18871945KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
2990PODSKARBIMaria (s. Maria Akwila od Świętej Trójcy)19091945PoznańRosjanieUrszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
2991POEPLAULeon19101940KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
2992POETHERBernard19061942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja Münster
2993POGŁÓDEKKonstanty18931944zamek DupplinNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
2994POGODAAleksander19221943WołgogradNiemcy / RosjanieChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
2995POGONOWSKAIrena (s. Władysława)19081944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
2996POGRZEBAFranciszka (s. Gorgonia)18751945MochówRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
2997POHLAlojzy18771945ŁososiowiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
2998POHLEdward Józef19191940Rosjanie (?)Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
2999POHLHenryk19101945PiotrowiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3000POHLJadwiga (s. Jakoba)18671945NysaRosjanieMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
3001POHORECKIJan19081940KatyńRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
3002POJDAAdolf18811942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3003POJDAJan18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3004POKIZIAKWładysław18891944LwówNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3005POKRZYWNICKIAleksander Feliks18811942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3006POLACZEKEleonora (s. Cherubina)18871955WieliczkaRosjanie / PolacySłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3007POLAKJózef19111945KrakówRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
3008POLAKOWSKAMaria (s. Flawia)19091944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3009POLEDNIAPaweł18601939KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3010POLEFKABernard19101942HatunChińczycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3011POLEWICZMarian18801942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3012POLITYCKAMaria (s. Serafina)18871940PoznańNiemcyPasterka (CSDP) [Rz.-Kat.]
3013POLSKIWincenty19181944CzernięcinNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3014POLZIENKarol19171945Märkisch BuchholzRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3015POŁATYŃSKIJózef18821941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3016POŁOMSKAScholastyka19061939DąbrowaNiemcyMisjonarka Świętej Rodziny (CSMSF) [Rz.-Kat.]
3017POŁOMSKILeon18751940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3018POMIANZygmunt18921942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3019POMIANOWSKIWładysław18821940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3020POMIERNYAurelia18791944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3021POMORSKIKonrad Klemens18751939k. RogoźnaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3022PONCYLIUSZJan19221945JastrzębieNiemcy (?)kleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3023PONIECKAAgnieszka18691944DerżówUkraińcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3024PONIEWIERSKIJózef (br. Filip)18881944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3025POPCZYKTeodor19101943CzęstochowaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3026POPIELTomasz1944Końskiekapłan [St.-Kat.]
3027POPIEŁUSZKOJerzy Aleksander Alfons19471984WłocławekRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3028POPŁAWSKIMichał19091942TA HartheimNiemcyDuchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
3029POPŁAWSKIPiotr19411985KoźlikiRosjanie / Polacy (?)kapłan [Praw.]diecezja warszawsko-bielska
3030POPŁAWSKISeweryn18701944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3031POPRAWAMaciej (o. Alojzy)18931942KL DachauNiemcyKameduła (ECMC) [Rz.-Kat.]
3032POPRAWSKIMarian18851940KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3033PORADAElżbieta (s. Wigberta)18971945OtmętRosjanieFranciszkanka od Chrześcijańskiej Miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
3034PORSCHKEAnna (s. Flawia)18791945MechnicaRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3035PORTYCHTeodor18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3036POSMIKPaweł (br. Ananias)19061943Morze BismarckaJapończycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3037POTAPSKIFranciszek18801942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3038POTEMPAWiktor Filip18871942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3039POTOCKIJan Józefat18881940KatyńRosjaniepastor [Ew.-Ref.]
3040POTOCKIMieczysław18781942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3041POTOCZNYKarol18911941JarosławNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3042POTRZEBSKIWiktor Franciszek18801944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3043POWIERTOWSKAEleonora18941944WarszawaNiemcysiostra zakonna [Rz.-Kat.]
3044POWIERTOWSKIFranciszek (kl. Jerzy od Dzieciątka Jezus)19171944las SiedleckiNiemcyKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
3045PÓŁKOWSKIWalerian (o. Jakub)18781944DuklaNiemcy / RosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3046PRABUCKIAlojzy18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3047PRABUCKIBolesław Roch19021942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3048PRABUCKIPaweł Błażej18931942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3049PRĄDZYŃSKIJózef18771942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3050PRĄTNICKIRyszard Józef (o. Mariusz Maria)19101945Skarżysko-KamiennaRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3051PREISSJarogniew Marian19111942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3052PREUSCHOFFEryk19091945łagier BiezymjanŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3053PREUSCHOFFFeliks18901945łagier TagiłŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3054PREUSCHOFFKlemens18841945KętrzynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3055PREUSSAlfred19101945BalgaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3056PRIMMELBrunon18771945Lidzbark WarmińskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3057PRINZWładysław19091937ChengtingfuJapończycyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3058PRISSFranciszek19041939IgłyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3059PROCEKAlojzy19201943OstrowiańskRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
3060PROCYKKarol18761943BaworówUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3061PROFITTLICHEdward Bogumił18901942KirowRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]Administratura Apostolska Estonii
3062PROKOPOWICZTeodor18971942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3063PRONOBISJan18991939BarbarkaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3064PRONOBISWojciech18781939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3065PROTASIEWICZTeodozy (o. Teofan)1944WarszawaNiemcyojciec zakonny [Praw.]diecezja warszawsko-chełmska
3066PROTHMANNWojciech18761945ProsityRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3067PRUDELBrunon19091941KL Gusen INiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3068PRUNSKIPiotr18711942CzekanichaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3069PRUŚAleksander18981941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
3070PRYBALeon Szymon19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3071PRYLIŃSKILeszek (ks. Kazimierz)18841942TA HartheimNiemcyDominikanin (OP) [Orm.-Kat.]archidiecezja krakowska
3072PRYTUŁŁOAleksander18791937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3073PRZASTEKHenryk19061942TA HartheimNiemcykapłan [St.-Kat.]
3074PRZEMIENIECKIMieczysław1894łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3075PRZEMOCKIChryzogon18631930SmoleńskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3076PRZEMYSKAAniela (s. Stanisława)19161944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3077PRZESTRZELSKAJadwiga (s. Salezja)19121939ŁomżaNiemcyMniszka Benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
3078PRZEWŁOKAFranciszek (br. Witalis)19121945KL DachauNiemcyAlbertyn (CFA) [Rz.-Kat.]
3079PRZYBYLAKPaweł18771919DaszawaUkraińcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
3080PRZYBYŁOWSKIStanisław19081939lasy KarnkowskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3081PRZYBYSZFranciszek19051939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3082PRZYBYSZWładysław19091942KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
3083PRZYGÓDZKIJulian19011941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3084PRZYKOPEK(s. Janina)19241944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3085PRZYŁUSKIDominik18721942GarbówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3086PRZYSIECKIJan18591937HumańRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3087PRZYSTAŚRoman19081942KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3088PRZYWARAPiotr19091945KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3089PSONKAFranciszek18881942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3090PSZENNAWanda19181939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3091PSZONKAStanisław1903(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
3092PTACHAlojzy19011939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3093PTASZYŃSKIEdward18871943Brudzewice-KoloniaRosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
3094PTOCKFranciszek19131945Bad NauheimRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ołomuniecka
3095PUCHAŁAGenowefa (s. Jadwiga)18961944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3096PUCHAŁAJózef (o. Achilles)19111943BorowikowszczyznaNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
3097PUCHAŁAWalenty18741944KosinaRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3098PUCHAŁKAAnna (s. Jolanta)1942SterdyńNiemcyOpatrznościanka (CSDP) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3099PUCIATALeon18841943WilnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3100PUCZKAR-CHMIELEWSKIAdam18911938łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3101PUDANSAndrzej18991953łagier NorilŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3102PUDANSJózef19031942łagier WiatŁagRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3103PUDERTadeusz Marian19081945WarszawaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3104PUDNIKSKonstanty19041950łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3105PUPPELAlojzy18791939ŁopatkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3106PUSDEŠRISKlemens18971953łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
3107PUSZERHerbert19081942KL AuschwitzNiemcy[Rz.-Kat.]
3108PUSZKARJózefa1902RosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3109PUTKIEWICZStefan19061940Lidzbark WarmińskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3110PUTYNKOWSKIMaksymilian18851939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3111PUTZNarcyz18771942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3112PUŻYNOWSKIMarek18691937Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3113PYĆAnna (s. Akwina)19211944WarszawaRosjaniePasjonistka (CSP) [Rz.-Kat.]
3114PYKOSZJan19011944KL Groß-RosenNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3115PYRCZAK(s. Bernadeta)19031945Siostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
3116PYRKAMarian19121942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3117PYRTEKStanisław19131942las BorekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3118PYSZYŃSKIHipolit18761942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3119PYTKOHenryk19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3120PYTLAWSKIRoman18861942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3121PYZIKIEWICZJan19011943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
3122RABAWalerian18921919SkałatUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3123RABIŃSKIStanisław18881942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3124RACEVIČIUSPaweł18851941k. KrukiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
3125RACIŃSKIWładysław19141941TA HartheimNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3126RACKICzesław19081939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3127RACZKORafał18681944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3128RADKIEWICZStefan (o. Anatol od Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny)19121942NawoiRosjanieKarmelita Bosy (OCD) [Rz.-Kat.]
3129RADKOWSKAStanisława (s. Janina)18791944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3130RADKOWSKIIgnacy18941942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3131RADOMSKIStanisław18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3132RADOSZMaria (s. Hipolita)19051944WarszawaNiemcyBenedyktynka Samarytanka (SBSAM) [Rz.-Kat.]
3133RADOSZYCKIMichał18801941Jasienica SolnaRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3134RADTKEStefan Bolesław18901940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3135RADWAŃSKIJózef Jan18911941na drodze Mińsk - CzerwieńRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3136RADZIUKAntoni18901920między Waliłami a Brzostowicą WielkąRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja wileńska
3137RADZKIStefan18891942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3138RAFAJózef18791942IwoniczNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3139RAGAUSKISIgnacy18911941UcianaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
3140RAHMELEngelbert18911945RzeczenicaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3141RAJKOStanisław18731937MińskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3142RAJZERMaria (s. Romana)19011939LwówNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3143RAKICKASJózef19071946IntaRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]diecezja wyłkowyska
3144RAKOWSKIAntoni18951941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3145RAMANAUSKASFranciszek18931959TelszeRosjaniebiskup [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
3146RAMOTOWSKIWładysław18831940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3147RANIECKAMaria18781939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3148RAPACZMichał Franciszek19041946PłokiRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3149RAPIEJJulia (s. Maria Sergia od Matki Bożej Bolesnej)19001943BatorówkaNiemcyNazaretanka (CSFN) [Rz.-Kat.]Prowincja Warszawska Najświętszego Imienia Jezus CSFN
3150RAPIORAlojzy18931939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3151RASEKAugustyn18871945PstrążnaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3152RASZEJAMaksymilian18891939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3153RASZKOWSKIHubert19061939FordonNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3154RATAJCZAKLeon19161941TA HartheimNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3155RAUHUTAugustyn Michał18881946LesznoRosjanie / Polacy (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3156RAUTENBERGBarbara (s. Maria Sekundina)18871945KętrzynRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3157RAWICKIFranciszek18881942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3158RDUCHEdward18851941KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3159REDMERPaweł19061939Małe CzysteNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3160REGULSKIBronisław19131942KL AuschwitzNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3161REGUŁALudwik (br. Fabian)19041945(terytorium Rosji)RosjanieKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Krakowska OFMCap
3162REICHKurt18761945ŻarnowiecRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3163REIMANNMarian18881939GnieznoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3164REINERTMaria (s. Walburga)18801955StaniątkiRosjanie / PolacySłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3165REINKEŁucja (s. Baltazara)19131944WarszawaNiemcySłużebniczka Wielkopolska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3166REINYSMieczysław18841953WłodzimierzRosjaniearcybiskup [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3167REISAlicja (s. Maria Benedykta od Krzyża)19031942KL AuschwitzNiemcySzarytka Miłosierdzia Dobrego Pasterza (RBP) [Rz.-Kat.]
3168REISSERoman18931945WrocławRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3169REJEWSKAStefania Wanda (s. Ignacja)18981944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3170REJMENTOWSKIStanisław18871941MściwujeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3171REJNAROWICZMaria (s. Gregoria)18851939WarszawaNiemcyUrszulanka (OSU) [Rz.-Kat.]
3172REMISZEWSKIKazimierz18841941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3173REPIŃSKIZygmunt Alojzy18791939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3174REPKEJustus19121946Krzywy RógRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3175REROŃBronisław Antoni19081940LubomlRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
3176RESZETYŁORoman18801952KazaczyńskojeRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3177RESZKABonifacy19011939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3178REWERAAntoni18691942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
3179RĘBACZMaria18861941TarnopolNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3180RIAUBAAntoni19021951łagierRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja poniewieska
3181RICHTERAnna (s. Acharia)18731945Krzydlina WielkaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3182RICHTEREberhard19031945Pomocnekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3183RICHTERPaweł18991945KarłowiceNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3184RIEDELTeresa Magdalena (s. Julia)18771945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3185RIEMEL(s. Alojzja)1945Kamień ŚląskiRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3186RIMKUSStanisław Pius19121942Sol-IleckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja telszańska
3187RISSFranciszek18761945CzarneRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3188ROBAKTadeusz (kl. Amatus Maria)19081939ChodakówNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3189ROBAKOWSKIPiotr19171939Rosjanie (?)Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
3190ROBOTAWładysław18721939NieborowiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3191ROCHALSKILudwik18661941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3192ROCHOWIAKMarcin18901939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3193ROCHOWICZBronisława (s. Franciszka)18641944DL 121 PruszkówNiemcySiostra Matki Bożej Miłosierdzia (CSBMM) [Rz.-Kat.]
3194RODZIŃSKAStanisława (s. Maria Julia)18991945KL StutthofNiemcyDominikanka (OP) [Rz.-Kat.]
3195RODŹKOWacław18881940RosalszczyznaRosjanie / Żydzikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3196ROENSPIESSJan Maria Wojciech18711944Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
3197ROESLERAleksander18831941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3198ROGACZEWSKIFranciszek18921940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja gdańska
3199ROGACZEWSKIWojciech Teofil18881944KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Polska Misja Katolicka we Francji
3200ROGALEWSKIMaciej Józef18921940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3201ROGALLA(s. Jadwiga)18921945PasłękRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3202ROGALSKICzesław19031941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3203ROGALSKIJan18881939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3204ROGALSKIJan Piotr18741939las ZajączekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3205ROGIŃSKIJózef Stanisław18911940KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3206ROGOSZJózef19141939MichałówNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
3207ROGOWSKIFranciszek19091939WarszawaNiemcyMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3208ROGOWSKIKarol (br. Kryspin)18671944PodkamieńUkraińcyDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3209ROGOWSKIWojciech18941945MajdanUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3210ROGOZIŃSKIAndrzej18741942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3211ROHWEDDERMaria (s. Maria Ksaweria)18871945PiłaRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3212ROHWETTERJózef18871945PiławaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3213ROJSZAAlbin18821942Kosów PoleskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3214ROLNICKIMichał (o. Marian)18761941KrakówNiemcy (?)Dominikanin (OP) [Rz.-Kat.]
3215ROMANLudwik (br. Korneliusz)18971944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3216ROMANOWSKIFranciszek19071939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3217ROMANOWSKIStefan18711944SzemetowszczyznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3218ROMANOWSKIWieńczysław18891952OrszaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3219ROMANOWSKIWiktor18991940TwerRosjaniekapłan [Praw.]
3220ROMAŃSKIJan19111943Morze BismarckaJapończycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3221ROMASFeliks19061942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3222ROMPCALeon19101939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3223RORATBolesław19001942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3224ROSEMANNFeliks19041940ŁódźNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3225ROSENBAUMFryc (br. Wolfgang)19151942KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
3226ROSENBERGLudwik18741943Prądnik CzerwonyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3227ROSENBLATTStanisław19061942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3228ROSENTALRoman19001939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3229ROSIAKLudwik19091939las KaliskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3230ROSIEFilip18931945Ścinawa MałaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3231ROSIŃSKIJan (o. Józef od Narodzenia Najświętszej Maryi Panny)19101941las BiałuckiNiemcyPasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
3232ROSIŃSKIJózef18721941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3233ROSKWITALSKIJózef18931939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3234ROSŁANIECFranciszek18891942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja sandomierska
3235ROSMUSJerzy (o. Cyprian)19141942SyczowkaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3236ROSNERRudolf19021942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3237ROSTMedard Maksymilian19041943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3238ROSTKOWSKIWiktor18851939WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3239ROSZAKEdmund19001943ŚwisłoczNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3240ROSZCZYNIALSKIEdmund18881939CewiceNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3241ROSZKIEWICZBolesław18841937łagier BelBałtŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
3242ROSZKOWSKIAntoni18941939BabskNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3243ROSZKOWSKICzesław19121940las KomornickiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3244ROSZKOWSKIKonstanty Ludwik18991942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3245ROŚCISZEWSKIJózef18591941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3246ROTHJan18701944WalendówNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3247ROTHERAlojzy18951917MărășeștiPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3248ROZMUSWincenty18891943KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3249ROZUMKIEWICZStanisław (o. Cyprian)18921920LidaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]
3250ROZUMNYJan18911948łagier KrasŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]archieparchia lwowska
3251ROZWADOWSKIMichał18791944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3252ROŻEKAleksander18981939FordonNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3253RÓLSKIMichał18621939ŚwierkówiecNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3254RÓŁKOWSKIJakub18641941SztabinNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3255RÓŻALSKIAdam19151939PińczówNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3256RÓŻAŃSKIZdzisław18901942na trasie KL Dachau - Monachium - TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3257RÓŻYCKIJan19061945Niemcy / RosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3258RÓŻYCKIMieczysław18761940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3259RÓŻYŃSKIFranciszek18761939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3260RÖSLERMaksymilian18721945SobotaRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3261RUCHNIEWICZHugon Józef19021939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3262RUCIŃSKIAntoni19081944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3263RUCIŃSKIFranciszek19091942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3264RUCIŃSKIJan18661919LublinUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3265RUCZYŃSKIMarian19041940KL Gusen INiemcyChrystusowiec (SChr) [Rz.-Kat.]
3266RUDAWincenty18821919MarcinkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3267RUDENKOAndronik18941951łagier SiewWostŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3268RUDISIgnacy18701946łagier WorkutŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja kowieńska
3269RUDNICKAKarolina (s. Klemensa)18861944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3270RUDNIKMarian Maciej19111939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3271RUDOLFFranciszek (o. Wiktoryn)18901942KL DachauNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
3272RUDOLLAlfons (o. Fidelis)19061946TułaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3273RUDZKIFranciszek18661945GroszowiceRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3274RUDŽIONISStefan18901949łagier UchtIżemŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja koszedarska
3275RULIŃSKIMaksymilian1899Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]administracja apostolska Drohiczyn (diecezja pińska)
3276RUPIŃSKIJózef18751941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3277RUPNICKIJózef19101945ŻeżawaUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3278RUSTOtton18711945NowogrodziecRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3279RUSZKIEWICZJózefa19081945KrakówRosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3280RUSZKOWSKAStanisława19001939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3281RUSZKOWSKIFranciszek19061941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3282RUTKOWSKIBolesław18971942PołonkaNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3283RUTKOWSKIBronisław19051943NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łomżyńska
3284RUTKOWSKIFranciszek18851944WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3285RUTKOWSKIFranciszek18821941ŁuckRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łucka
3286RYBAŁTWłodzimierz19081944BachnowateRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3287RYBAŁTOWSKIAndrzej18751937łagier BelBałtŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3288RYBAŁTOWSKIKazimierz19091943KamieńNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3289RYBARCZYKFeliks18941917Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
3290RYBARSKIWacław18871941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3291RYBICKIIgnacy (br. Nazariusz Marian)19151939MirówNiemcyLasalianin (FSC) [Rz.-Kat.]
3292RYBKAMarta (s. Melusja)19051945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3293RYBUSStanisław18841942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3294RYCHTERLeon18931943Niemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3295RYCZAKOWSKIAntoni19031941UhryńRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
3296RYCZKOWSKIRoman19011940PlantaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
3297RYDLEWSKIZygmunt Jan18681941LubińNiemcyDuchacz (CSSp) [Rz.-Kat.]
3298RYDOSZWłodzimierz19151944ZakościelePolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3299RYDZEWSKICzesław18731942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3300RYDZYKOWSKAAntonina19141944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3301RYGIELSKIStanisław (o. Kazimierz)18861941KL Gusen INiemcyBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3302RYGLEWICZJan18691940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3303RYGUSLeon19091941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3304RYŁŁOTeodor18841951łagier WorkutŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3305RYMKIEWICZJan19171965LublinRosjanie / Polacy (?)Lazarysta (CM) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3306RYNGWELSKIJózef19111939Małe CzysteNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3307RYSIOWSKIStanisław19001941StanisławówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3308RYSZKASzymon (o. Paweł)18961943KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
3309RYSZTOGIWiktor19081942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3310RYTELWacław (o. Wiator)18831942TA HartheimNiemcyKapucyn (OFMCap) [Rz.-Kat.]prowincja Warszawska OFMCap
3311RYWOLTMarian19031942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3312RZADKIAntoni18981939ŚremNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3313RZADKOWSKIMieczysław19031942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3314RZEPKO-ŁASKIStanisław19041944KL MauthausenNiemcyJezuita (SI) [Orm.-Kat.]archidiecezja lwowska
3315RZYCHOŃJózef19071944WarszawaNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3316RZYMEŁKAJan (o. Alfons)19021946KatowiceRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
#nazwiskoimię(ona)rok urodzeniarok śmiercimiejsce śmiercisprawstwostanowiskodiecezja / prowincja
3317SABISCHRudolf19091945KrzelówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3318SABOCZYŃSKIMieczysław Feliks18861937łagier KarŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja mińska
3319SABUDZIŃSKISebastian18761937Rosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]diecezja kamieniecka
3320SADKOWSKIMichał18901942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3321SADOWSKIAnastazy18731939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3322SADOWSKIJózef18721934Zimna WodaPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3323SADOWSKIStanisław19141942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3324SADOWSKIStanisław19191941KL AuschwitzNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3325SAJNAZygmunt18971940PalmiryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3326SALAMUCHAJan19031944WarszawaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3327SALOKarol19031948łagier SiewŻołdarŁagRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3328SALWOWSKIJózef18751941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3329SAŁEKAntoni (br. Roch)19051944FragaUkraińcyFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny OFM
3330SAMOLEJJan Wojciech18981942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3331SAMULSKIAndrzej Antoni18971952PoznańRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3332SAMULSKITomasz19001944Lashamkapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3333SANDERFranciszek Ksawery18621945BrzezinaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3334SANDOWICZMaksym18861914GorliceAustriacykapłan [Praw.]
3335SANIKOWSKI-DZIEGIEĆLeonard18911944WarszawaNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3336SANOCKIPiotr19111948łagierRosjaniekapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3337SAPETATomasz18761950WrocławRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3338SAPPOKEugeniusz1889(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3339SAPUNEdward19241939Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3340SARNAGenowefa Filipina19031944LwówNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3341SARNAWładysław19071944LwówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3342SARNOWSKIJózef18621940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3343SARNOWSKIRobert Józef18781939Wielka PiaśnicaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3344SAROSIEKWitold18881944KL Groß-RosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3345SASAKJózef19091943KrakówNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]
3346SASAKJózefa Aleksandra19221939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3347SAUERPaweł18921946BolesławiecRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3348SAWICKIAleksander18811937Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3349SAWICKIJarosław18821937ButowoRosjaniekapłan [Praw.]
3350SAWIŃSKIJózef1881Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kamieniecka
3351SĄDECKIBernard19091940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3352SĄSAŁATeodor18881940KL SachsenhausenNiemcyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3353SCHADEJan18831945GwieździnRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3354SCHEBESTAJózef18851944między Hansa Bay a WewakJapończycy / AmerykanieWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3355SCHEFFCZYKHermina (s. Maria Bona)18901942Pfafferode-MühlhausenNiemcyMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
3356SCHERWENTKEMaksymilian Józef Juliusz19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3357SCHEWIOREryk19071945GogolinRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3358SCHIKOWSKIUlryk19071945ChruścielRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3359SCHILDERPaweł (br. Urban)19101943Rosjanie (?)Franciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3360SCHILLERJan19141941KijówRosjanie / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3361SCHILLINGAlfreda (s. Rosaria)19081945NowogrodziecRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3362SCHIRMERFranciszek18801941PoznańNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3363SCHLEISKlemens19001939LwówNiemcySaletyn (MS) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3364SCHLESIGERAgata (s. Imeldina)19031943Morze BismarckaJapończycyWerbistka św. KOLOMANA (SSpS) [Rz.-Kat.]
3365SCHLESIGERErna (s. Klementyna)1945(terytorium Rosji)RosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3366SCHLIEPKazimierz19101939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3367SCHMELTERHenryk19081939KlamryNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3368SCHMIDT(s. Germana)1945NysaRosjanieSiostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
3369SCHMITZ de GROLLENBOURGMaria Józefa (s. Magdalena)18701944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3370SCHMOLKEFryderyk19151944SantakaNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3371SCHNARKOWSKIWilhelm18871945na trasie Wystruć - UralRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3372SCHNEIDERŁucja (s. Niceta)19061945BerlinAlianciMarianka (SMI) [Rz.-Kat.]
3373SCHNEIDERMaria (s. Pia)18871945OtmętRosjanieFranciszkanka od Chrześcijańskiej Miłości (CSFCC) [Rz.-Kat.]
3374SCHNERCHEdward Kazimierz (br. Peregryn)19101941Rawa RuskaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
3375SCHOENBORNStefan18851942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3376SCHOLLMarcin18981945UrazRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3377SCHOLTYSSEKEryk19061945RadoszynRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3378SCHOLZJerzy19001945MichałówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3379SCHRAMMKlara (s. Adela)18851945GodzieszówRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3380SCHREIBEREdmund19051942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3381SCHRODAJózef18741945KielczaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3382SCHRÖTERMaria (s. Maria Gebharda)18861945Lidzbark WarmińskiRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3383SCHULERTKazimierz18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3384SCHULZAlfons Wacław18721940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3385SCHULZArtur18971945BisztynekRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3386SCHULZHerbert19081945na trasie Wystruć - UralRosjanieJezuita (SI) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3387SCHULZJózef Walenty18841940KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3388SCHUMANNPaweł18721945WrocławRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3389SCHURJerzy P.18761945WałczNiemcyTrapista (OCSO) [Rz.-Kat.]
3390SCHÜTTWalter18721939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3391SCHWANITZJan Feliks19041939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3392SCHWARKAnna (s. Vinciana)1945(terytorium Rosji)RosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3393SCHWARTZPaweł18781945Tolniki WielkieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3394SCHWARZ(s. Eucheria)1945GdańskRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3395SCHWARZAdolf (br. Rafał)19071943Morze BismarckaJapończycyWerbista (SVD) [Rz.-Kat.]
3396SCHWARZAntoni19111941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3397SCHWIRTZJózef19081945ŻelaznaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3398SEBESTAKatarzyna (s. Benicja)18981945RydułtowyRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3399SEIDELGerard (br. Marian)19121943(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3400SEIDELMaria (s. Lybia)18611945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3401SEJBUKCzesław19061943KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3402SEKRECKIHenryk19041945KL BuchenwaldNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3403SEKUŁAAdam19131941Nowy SączNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
3404SELMAAlicja Janina19101939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3405SELWAMarian18941945SülzhaynNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3406SELWAWładysław Albin19051943TuligłowyNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3407SEMBRATOWICZAnatol18841945BabiceUkraińcy / Polacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3408SEMKÓWBogdan Włodzimierz19171944DesznoPolacy / Ukraińcy / Słowacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3409SENDROBYJan (br. Feliks)19031939PaterekNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3410SENKOStanisław18621939ZagórzeNiemcy / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja częstochowska
3411SENWAJTISJózef18671932NowosybirskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3412SEŃCZUKJan18791943RudnikiUkraińcykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia stanisławowska
3413SEPEŁOWSKIWacław19071945KL StutthofNiemcySalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria warszawska pw. św. Stanisława Kostki SDB
3414SERAFINMichał18881942PłockNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3415SERWIGNATAntoni18731942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja Arras Boulogne i Saint-Omer
3416SEWIŁŁOStanisław19171943KL DachauNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3417SEWINAFranciszka (s. Mildgitta)18731945NysaRosjanieElżbietanka (CSSE) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3418SĘKIEWICZMaurycy Wacław18891939KL PosenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3419SIATECKITadeusz18741942ByczkowceUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3420SIBILSKIJan Czesław19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3421SIBILSKIJulian19091941KL DachauNiemcyOblat (OMI) [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3422SIDEWICZSzymon18901941KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja siedlecka
3423SIEBNERFranciszek18821945LubrzaRosjanie (?)kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3424SIECIŃSKIStanisław18661943WarszawaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3425SIECZKATadeusz19021941łagier SorokŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3426SIEGJan18791941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3427SIEGELBrunon Aleksander18891945Stare BolityRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3428SIEKIERKOWacław18951941WilnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3429SIEKIERSKIWłodzimierz19111944KoszlakiUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3430SIELSKIJuliusz19111939TczewNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3431SIEMBABJulia (s. Ludmiła)19021944WarszawaNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]
3432SIEMIŃSKAPetronela19161939WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3433SIENKIEWICZAleksy18751937ButowoRosjaniediakon [Praw.]
3434SIENKIEWICZMiron1944WarszawaNiemcykapłan [Praw.]
3435SIEŃKIWSKIJan (o. Joachim)18861941DrohobyczRosjanieBazylianin (OSBM) [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3436SIEPRAWSKIKarol18531917WiedeńAustriacyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3437SIERADZKIMateusz19041942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3438SIERSETZKIAlfons19031945JaryszówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3439SIKORAJózef Paweł19121945SokołowskoRosjanie / Polacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3440SIKORAStanisław19111939Salezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]
3441SIKORATeofil19061940TworkiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3442SIKOROWSKIWincenty Seweryn18801942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3443SIKORSKAAleksandra19071942WarszawaRosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3444SIKORSKIWacław Stefan18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3445SIMOLEITHerbert19081944HalleNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja berlińska
3446SIMONAlojzy (o. Jerzy)18731945PrudnikRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3447SINKOWSKIStanisław18901942PerthNiemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3448SITARSKAHelena19191939LwówNiemcyFranciszkanka Rodziny Maryi (CSFFM) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3449SITKIEWICZBronisław19101939SkarszewyNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3450SITKORoman18801942KL AuschwitzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tarnowska
3451SIUDZIŃSKIAntoni18751939NiestronnoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3452SIUDZIŃSKIWincenty18991942PołonkaNiemcy / BiałorusiniOblat (OMI) [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3453SIUTOWICZJózef18951942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3454SIUZDAKJan18981942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3455SIWAKGrzegorz19021944SąsiadowicePolacy (?)kapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3456SIWECKARegina Stefania (s. Aniela)18921944KutnoNiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
3457SIWEKFranciszka (s. Barbara)19201944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3458SIWEKWiktor18841941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3459SIWICKIKazimierz18841938SemejRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja mohylewska
3460SIWOWSKIMakary (br. Tadeusz)19071941las BiałuckiNiemcyPasjonista (CP) [Rz.-Kat.]
3461SJUŚKASzczepan19111949BolanowiceRosjaniekapłan [Praw.]eparchia przemyska
3462SKAŁECKAAnna (s. Maria Teresa)18711945NiżniówUkraińcyJózefitka (CSSJ) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3463SKARŻYŃSKIBolesław18671941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3464SKAWRANAnna (s. Nympha)19121945UjazdRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
3465SKIBIŃSKAMaria Antonina18761944WarszawaNiemcySzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3466SKIBIŃSKICzesławRosjanie / Polacykapłan [St.-Kat.]
3467SKIBNIEWSKIMariusz Dominik Marian18811939PrzyłbiceRosjanie / UkraińcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3468SKIBOWSKAKlara Anna (s. Maria Aniceta)18821945Lidzbark WarmińskiRosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3469SKIERKOWSKIWładysław18861941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3470SKLEPOWICZBazyli18921950łagier KarŁagRosjaniekapłan [Praw.]eparchia przemyska
3471SKLORZJadwiga (s. Augustyna)18971945WrocławRosjanieFranciszkanka Krzyżanowicka (SFPS) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3472SKOBLEWSKIMieczysław19081940KL SachsenhausenNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3473SKOCZYLASKazimierz19011942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3474SKOCZYLASWacław (br. Rafał)18761941KL AuschwitzNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię OFMConv
3475SKOCZYŃSKIAntoni19141943LuborzycaPolacykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3476SKOKOWSKIJustyn18761943NaumowiczeNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3477SKOŁYSZEWSKAAlojza (s. Wiktoria)18921955AlwerniaRosjanie / PolacyMniszka Benedyktynka (OSB) [Rz.-Kat.]
3478SKORELJózef18931940TwerRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3479SKORKOAntoni18881942las BorekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3480SKORUPKAIgnacy Jan18931920OssówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3481SKORUPSKAKazimiera1920OstrołękaRosjanieSzarytka (FdlC) [Rz.-Kat.]
3482SKOWRONKazimierz19101940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3483SKOWRONEKMichał18671942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3484SKOWROŃSKIAlfred19101942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3485SKOWROŃSKIStanisław Marian18761940kapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3486SKOWROŃSKIStefan18961942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3487SKÓRNICKIAntoni18981941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3488SKÓRNICKIWładysław Leon18921942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3489SKRABALAKJózef19021946SanokUkraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3490SKRĘTNYIgnacy19081943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3491SKRĘTNYStanisław18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3492SKRINDABenedykt18681947WielonyRosjanieMarianin (MIC) [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3493SKROBACKAWanda (s. Józefa od Najsłodszego Serca Jezusa)19111939OwińskaNiemcyUrszulanka Szara (USJK) [Rz.-Kat.]
3494SKROMANSAntoni19041947łagier SibŁagRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja ryska
3495SKRZYPCZAKMarian19091939PłonkowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3496SKRZYPIŃSKIFeliks18781939PaterekNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3497SKRZYPKOWSKIJan18871914ArdenyFrancuzi (Alianci) / Niemcy (państwa Osi)Jezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Polski Południowej SI
3498SKUDRZYKEmil19071945StrumieńNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja katowicka
3499SKULIMOWSKIStanisław18751944BorówNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja lubelska
3500SKUPIEŃSKIEdward18831942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3501SKWIRECKIWincenty18801937KamieńskieRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja tyraspolska
3502SLADEKIgnacy (br. Kandyd)19031944(terytorium Rosji)Niemcy / RosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3503SLODOWSKA(s. Eusebia)19191945(terytorium Rosji)RosjanieKatarzynka (CSC) [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3504SŁAWIŃSKIStanisław18891939Nowe Miasto LubawskieNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3505SŁOBODZIANBarbara (s. Arnolda)18831955Rosjanie / PolacySłużebniczka Starowiejska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3506SŁODNIKEdmund Stanisław19121942KL NiederhagenNiemcyMisjonarz Świętej Rodziny (MSF) [Rz.-Kat.]Polska Prowincja MSF
3507SŁOTWIŃSKIAdolf18831937SaratówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3508SŁOWACKAZofia (s. Andrzeja)19051944WarszawaNiemcyBenedyktynka Sakramentka (OSBap) [Rz.-Kat.]
3509SŁOWIKAlojzy19111944k. MarsyliiNiemcy / Aliancikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3510SŁOWIKOWSKIAntoni18801921Włodzimierz WołyńskiRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3511SŁOWIŃSKIStanisław18981938SaratówRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3512SŁUPINAJózef Karol18801940KL AuschwitzNiemcyLazarysta (CM) [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3513SMACZNIAKJózef18951942StanisławówNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3514SMOCZYŃSKIJózef19041939las SzpęgawskiNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3515SMOLENIECAleksander (abp Arseniusz)18731937TagarogRosjaniearcybiskup [Praw.]prawosławna eparchia semipałatyńska
3516SMOLEŃTadeusz (br. Ferdynand)19161941Rawa RuskaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Anielskiej OFM
3517SMOLEŃSKIBronisław18871941KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3518SMOLIŃSKIJózef Tomisław18861940KL Gusen INiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3519SMOLORZFranciszek19141945Niemcy / Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3520SMONIEWSKIArtur Stanisław18821942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja łódzka
3521SMOROŃSKIKazimierz18891942KL AuschwitzNiemcyRedemptorysta (CSsR) [Rz.-Kat.]
3522SOBAŃSKISerafin1872(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3523SOBASZEKAleksy18951942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3524SOBELBrunon Stanisław (o. Norbert)18931945NowogrodziecRosjanieBenedyktyn (OSB) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3525SOBIEPANEKTomasz18671941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3526SOBIERAJCZYKAlfons18741941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]Niezależna Prałatura Pilska
3527SOBIERAJCZYKSzczepanBrat serca Jezusowego (CFCI) [Rz.-Kat.]
3528SOBISZAntoni19081939GrudziądzNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3529SOBOCIŃSKIJózef18911941KL SoldauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja płocka
3530SOBOCIŃSKIStanisław18891942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3531SOBOLEWSKIFeliks Jan18731941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja warszawska
3532SOBOLEWSKIStefan (o. Pacyfik Maria)19111939InduraBiałorusini / RosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3533SOBOTAElżbieta (s. Apolinaria)18941945BraniceRosjanieSiostra Wspólnej Pracy (ZSNM) [Rz.-Kat.]
3534SOBOWSKIWalenty18921942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja przemyska
3535SOBÓTKAStanisław19091944JanowoNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3536SOCHACZEWSKIBronisław Piotr18861940KL SachsenhausenNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja warmińska
3537SOCHACZEWSKILeon18831945łagier Nowaja NogatkaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3538SOCHOŃJózef18851942las HajkiNiemcy / Białorusinikapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3539SOHORLew Kazimierz19131945Kobylnica RuskaRosjanie / Polacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3540SOJKAGertruda (s. Pryscylla)18911956StaniątkiRosjanie / PolacySłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3541SOKOŁOWSKIJózef19171943JawniunyNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3542SOKOŁOWSKIStanisław18961940(terytorium Rosji)Rosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja kielecka
3543SOŁTYSIAKJan19091939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3544SOŁTYSIŃSKIRomuald18781940ŻyrardówNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3545SOMMERMaksymilian Teodor19081942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3546SONGAJŁOKonstanty18751940k. SiemiatyczNiemcy / Ukraińcykapłan diecezjalny [NeoUni.]diecezja pińska
3547SONSALLAAnna (s. Maria Herais)18921945PokójRosjanieFranciszkanka Szpitalna (OSF) [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3548SONSALLAAugustyn (o. Benno)18881945NysaRosjanieFranciszkanin (OFM) [Rz.-Kat.]prowincja św. Jadwigi Śląskiej OFM
3549SOPUCHStanisław18691941WarszawaNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3550SOROKIEWICZJan18631945UjkowicePolacykapłan eparchialny [UGr.-Kat.]eparchia przemyska
3551SORYSFranciszek18861942DżambułRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3552SOSINJózef18791941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3553SOSIŃSKIMichał19111945LwówRosjanieSalezjanin (SDB) [Rz.-Kat.]inspektoria krakowska pw. św. Jacka SDB
3554SOSNAKarol19161943Mosty koło JabłonkowaNiemcykleryk diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3555SOSNOWSKIPiotr18991939Rudzki MostNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3556SOŚNICA(s. Andrea)18661945Siostra szkolna de Notre Dame (SSND) [Rz.-Kat.]
3557SOUĆEKJan Chrzciciel (o. Paweł)18771943KL AuschwitzNiemcyNorbertianin (OPraem) [Rz.-Kat.]
3558SOWAEdward Bartłomiej (br. Celestyn Maria)19191940Kraj PermskiRosjanieFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3559SOWAStanisław18861944ŠaltupisNiemcyJezuita (SI) [Rz.-Kat.]prowincja Wielkopolsko-Mazowiecka SI
3560SOWIŃSKIEmil Bronisław18861939las Mniszek - GrupaNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja chełmińska
3561SOWIŃSKIJan18851943KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja włocławska
3562SOWIŃSKiJózef18801937TaszkentRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja żytomierska
3563SPALWINI-KRECZETOWWalenty18911937SandarmochRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]
3564SPAŁEKFranciszka (s. Sylwina)19011945DobraRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3565SPAŁEKKarol19221942RososzkaRosjanieOblat (OMI) [Rz.-Kat.]
3566SPÁČILFranciszek (br. Gracjan)19021942KL StutthofNiemcyBonifrater (OH) [Rz.-Kat.]
3567SPERAŃSKIStanisław18921941KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]diecezja pińska
3568SPERSKIBolesław18711951WierchnieuralskRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wileńska
3569SPITTLERJózef19081945Świdnica PolskaRosjaniekapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja wrocławska
3570SPRZEŃSKIMieczysław (br. Wiarosław Maria)19211944WilnoNiemcyFranciszkanin Konwentualny (OFMConv) [Rz.-Kat.]prowincja Matki Bożej Niepokalanej OFMConv
3571SPYRŁAKJan (o. Justyn)18951941CzortkówRosjanie / ŻydziDominikanin (OP) [Rz.-Kat.]archidiecezja lwowska
3572SROKALeon Florian18931940KL StutthofNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3573STABRAWAJózef18811942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja krakowska
3574STACHOWIAKKazimierz Aleksander18871942TA HartheimNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3575STACHOWIAKWitold19071942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3576STACHOWSKIBrunon19131942KL DachauNiemcykapłan diecezjalny [Rz.-Kat.]archidiecezja gnieźnieńska i poznańska (aeque principaliter)
3577STANEKJózef19161944WarszawaNiemcyPallotyn (SAC) [Rz.-Kat.]prowincja Chrystusa Króla SAC
3578STANIAElfryda (s. Leutbergis)19121945ŚwiebodzinRosjanieBoromeuszka (SCB) [Rz.-Kat.]
3579STANICZEKAgnieszka (s. Sekunda)18911945GoświnowiceRosjanieSłużebniczka Śląska (sł. NMPNP) [Rz.-Kat.]
3580